2 Problemy W Monterze...

Status
Zamknięty.

Rick

Member
Dołączył
11.11.2006
Posty
80
1. Nie moge znaleźć 5 worków pszenicy (potrzeba 15, a mam 10)?
2. Gdzie są "złodzieje zboża"?

EDIT: Jednak 3...
3. Gdzie są buntownicy co okradli tego Asasyna z baru w Monterze (nazwy zapomniałem)?
 

Melkor

New Member
Dołączył
9.11.2006
Posty
1
nie pamietam dokładnie ale zlodzieje zboza sa w okolicach miasta Gotha niedaleko od farmy maja w swoim posiadaniu owe 5 worków ziarna :D życze owocnych poszukiwań
 

Filip3k

Member
Dołączył
29.11.2005
Posty
85
Wychodzisz z miasta w kierunki Trelis i idziesz droga. Jesli miniesz kapliczke beliara to znak ze dobrze idziesz ;)

~Pozdrawiam
Filip3k
 

4r7i

Member
Dołączył
8.11.2006
Posty
35
1. Zboze maja złodzieje
2. Złodzieje znajduja sie na lewo od drogi przy skałach od farmy w której dostajesz zadanie( jak zobaczysz pare zebaczy to jestes na dobrej drodze)mam nadzie ze ze zrozumiesz :rolleyes:
3.wychodzisz główna bramą idzesz kolo kapliczki beliara w okolicy powinni byc buntownicy. Kolo nich jest rozwalony powóz gdzie jest szkatułka która szuka ten asasyn
 

Rick

Member
Dołączył
11.11.2006
Posty
80
QUOTE(4r7i @ 21-11-2006, 18:02) [snapback]127691[/snapback]

2. Złodzieje znajduja sie na lewo od drogi przy skałach od farmy w której dostajesz zadanie( jak zobaczysz pare zebaczy to jestes na dobrej drodze)mam nadzie ze ze zrozumiesz :rolleyes:
3.wychodzisz główna bramą idzesz kolo kapliczki beliara w okolicy powinni byc buntownicy. Kolo nich jest rozwalony powóz gdzie jest szkatułka która szuka ten asasyn


2. Czyli ide drogą z farmy dalej w strone Gothy i gdzieś tam będą złodzieje?
3. Jak wyjde głowną bramą to mam farme Denissa (czy Dennisa), to ide w prawo czy w lewo?
 

4r7i

Member
Dołączył
8.11.2006
Posty
35
2.wychodzisz głowna brama i idziesz w lewo mijasz jedna farme , i kolo drugiej farmy skrecasz w lewo do lasu . idzesz tak aby góry były po prawej stronie zaraz kolo ciebie ( mówiac prosciej idziesz przy scianie ) dochodzisz do tych złodzieji zabijasz ich i bierzesz przenice.
3. idziesz prosto mijajac farme dennisa ( masz ja po prawej stronie) dochodzisz do buntowników i jw.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom