?

Status
Zamknięty.

kapuzo

Member
Dołączył
17.12.2006
Posty
69
Wie ktos moze gdzie znajduje sie ta kobitka z burdelu??Szukam i nie moge jej znalezc

Nie sprecyzowana nazwa tematu, zły dział. Warn. - Kushi
 

freak_man

Member
Dołączył
1.6.2005
Posty
166
Kobitka z burdelu najprawdopodobniej znajduje sie w burdelu :p. Chyba ze chodzi ci o noc kruka to wtedy ona jest w obozie bandytow. Ale napisales to w dziale Gothic 2 wiec chyba chodzi ci o Nadję a ona na jest w burdelu.
 

kapuzo

Member
Dołączył
17.12.2006
Posty
69
Pomozcie tu sie wlasnie zaczynaja schody Otoz mam g2 z noca kruka tak dostalem od qmpla i mam takie zadanie :Zdobywam oko innosa ide do klastzotru on mi mowi ze vatras bedziwe wiedzial co robixc Czytalem w solucjach ze powinien mi powiedziec ze do tego potrzebny bedzie Xardas i i ten z klasztoru ale zamiast tego wbija mi sie quest od Vartasa ze mam znalezc dla niego zastepstwe no ok zeby znbalezc zastepce musze udac sie przez portal oraz wytpelnic zadanie z handlarzem (zrobilem) i zaginieni ludzie(dowiedzialem sie kto za tym stoi) powiedzialem to vatrasow on mi mowi ze moge sie przylaczytc do Kregu Wody no ok ide do Laresa mowi mi ze neidlugo odbedzie sie jakies spotkanie w tawernie co tam chodze nie ma nikogo a jeszcze przedtem znalazlem ornamenty in gdy sie pytalem o klucz Satuyrasa ten mi mowi ze musze miec zgode Vatrasa ale ja nie mam takiego questa HELP
 

szczurek

Menda serowa
Weteran
Dołączył
26.10.2004
Posty
4565
Zastępca dla Vatrasa znajdzie się jak zabijesz Kruka.
Spotkanie odbędzie się w Tawernie ale nie tej w khorinis bo może robisz błąd i do niej się własnie udajesz.
 

_Lee_

New Member
Dołączył
12.1.2007
Posty
5
Abyś mógł przystąpić do naładowania oka, musisz najpierw przejść główny wątek Nocy Kruka. Jak załatwisz wszystko w zaginionym świecie, rozmawiasz z Saturasem i on ci mówi że do Khorinis udał się Mixir, który jest wlaśnie zastępcą Vatrasa. Wracasz do Khorinis i rozmawiasz z Vatrasem. Po rozmowie Vatras udaje się do słonecznego kręgu...
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom