Witajcie!

Chomont

New Member
Dołączył
12.9.2024
Posty
2
Witajcie!
Jestem Chomont, w czasie gdy wychodził Gothic miałem 8 lat i od początku zagrywałem się w niego co trwało latami.
Liznąłem wtedy trochę modów jak Mroczne Tajemnice albo Diccuric ( to było wspaniałe odświeżenie).
Potem wielokrotnie ogrywałem sobie trzecią część aż powróciłem do modyfikacji przy okazji Kronik Myrtany (jak pewnie wielu)
Jednocześnie jakoś od 2007 roku prowadzę kanał na YT gdzie kiedyś było sporo materiałów z gier ale wszystkie usunąłem idąc w kierunku tworzenia muzyki, po 10 latach słabych wyników postanowiłem wrócić do różnego rodzaju filmików z gier.
Recenzje modyfikacji, jakieś śmieszne filmiki, trendy, parodie i tak dalej.
Kilka moich produkcji już przypadło wam do gustu i zamierzam rozwijać się w tworzeniu takich treści. Jestem tutaj, ponieważ szukam ludzi z podobnymi zainteresowaniami, takich którzy uwielbiają Gothica. Czasem miewam różne problemy sprzętowe więc przy okazji będę mógł podzielić się moimi trudami i rozwiązaniami jakie znalazłem sam. Mówiąc szczerze to mam do was sporo pytań i mam nadzieję, że sam będę mógł udzielić się na forum nie raz. Jednak Grupka na Facebooku to trochę za mało.
Do zobaczenia w kolejnych wątkach!
 

yeed

Trolololo Guy
Weteran
Moderator
Dołączył
10.1.2007
Posty
8225
Witaj,
forum stało się swoistą biblioteką pamięci, także większośc aktywności przeniosła się na nasz discord, powodzenia z realizacją projektów i oczywiście jeśli zechcesz brać czynny udział w naszym grajdołku będzie nam jak najbardziej miło.

Oczywiście zapraszamy :)
 

yeed

Trolololo Guy
Weteran
Moderator
Dołączył
10.1.2007
Posty
8225
Nie tylko ty, oj ne tylko.

Długi rozbrat z tematyką. Po paru ładnych latach się wróciło, ale jest nadal grupa zapaleńców, którzy swiętowali 20letcie istnienia Gothica ;D
 

Dark Fenix

Strażnik Pana Ciemności
Członek Załogi
Redakcja
Dołączył
24.8.2009
Posty
1093
Witam
Szkoda, że usunąłeś swoje stare filmy. Zawsze to jednak włożyłeś w nie swoją pracę i zawsze miło wrócić aby chociaż zobaczyć gdzie zaczynałeś i gdzie jesteś teraz.
 
Do góry Bottom