Baczność!

Phantom Lord

Active Member
Dołączył
9.8.2007
Posty
1351
Mogą być jakoś oddzielone. I nie w temacie, tylko wyślijcie je do mnie (PW albo email).
Wypisywać macie same nazwy, mają być same nazwy. Jak tak bardzo chcecie wszystko opisywać, brać się za hasła!
 

tomisakis

Whiskas
VIP
Dołączył
11.1.2009
Posty
1536
Potrzeba kogoś do spisania listy NPC z G2:NK i przedmiotów ze wszystkich części i miejsc z całej serii prócz G2. Niestety poprzedni Zakonnicy nie wywiązali się z zadania.
moge coś spróbować zrobić liste NPC G2:NK.To zacząc robić?
 

szkeleton

Hmmmm
Członek Załogi
Dołączył
15.11.2008
Posty
8520
ja mogę zrobic liste broni oraz przedmiotów występujących w G1 oraz G2.
 

dudekkss

Carcass
Weteran
Redakcja
Dołączył
2.2.2005
Posty
3346
Kolejne zadania !

- Poprawienie Vademecum pod względem językowym i estetycznym [ coś się popsuło po kolejnej edycji i teraz wygląda to baaardzo nieczytelnie ] - Baal Isidro - Wykonane
- Skontrolowanie i ew. dodanie haseł do listy haseł encyklopedii Risena. - Karpielek
- Stworzenie korpusu sprawdzających. Chcę wiedzieć kto sprawdza i czy jest do tego "powołany" - Arven, szkeleton3
- Stworzenie dobrej reklamy, grafiki do sygnatury czy czegoś podobnego. Mamy mało ludzi i potrzebujemy świeżej krwi.
 

Isidro

Szalony Bartek
Weteran
Redakcja
Dołączył
9.3.2009
Posty
6373
Zajmę się vademecum. Dzisiaj albo jutro poprawioną wersję podeśle na pw.
 

szkeleton

Hmmmm
Członek Załogi
Dołączył
15.11.2008
Posty
8520
Hmm, ja mogę niekiedy hasła sprawdzać.

Stworzenie dobrej reklamy, grafiki do sygnatury czy czegoś podobnego. Mamy mało ludzi i potrzebujemy świeżej krwi.
Nikerx, jest w tym dobry, ale chyba się na nas obraził po odpale ziga.
 

Arven

Mr. Very Bad Guy
Weteran
Dołączył
18.5.2007
Posty
3647
Też mogę sprawdzać hasła, ale tylko pod względem językowym. Nie znam się na Risenie.
 

Karpielek

VIP
VIP
Dołączył
7.5.2008
Posty
1208
- Skontrolowanie i ew. dodanie haseł do listy haseł encyklopedii Risena.
Znam się trochę na Risenie, co prawda nie przeszedłem go jeszcze, brak czasu, ale myślę że to zadanie nie jest zbyt wymagające, dlatego biorę je dla siebie.
Pozdrawiam Karpiu
 

Isidro

Szalony Bartek
Weteran
Redakcja
Dołączył
9.3.2009
Posty
6373
Nowe zadania!


-Dodanie nowych prac do biblioteki. - Szkelo
http://gothic.org.pl/forum/index.php?/topic/19476-prace/

- Napisanie zaproszenia w formie krótkiej notatki które będzie wysyłane do nowych userów.
 

Karpielek

VIP
VIP
Dołączył
7.5.2008
Posty
1208
Witajcie drodzy zakonnicy ;)
Z powodu braku jakiejkolwiek aktywności w Zakonie, postanowiłem wraz z mistrzem dać wam zadanie. Każdy członek Zakonu ma wybrać sobie jeden temat z topicu Prace i napisać pracę. Standardowo to 3/4 strony A4, 12, Times New Roman Do środy do godz. 24:00 proszę o wpisywanie się w tym temacie, kto jaką zajmuję.
Jeśli któryś z was nie wybierze sobie żadnej pracy do podanego terminu, zostaje wydalony z Zakonu. Żeby nie było, że nic nie robimy, to wraz z Baalem też uczestniczymy w zadaniu. Dziękuje za uwagę.

baal, nie ball kuwa xD
 

RoMek

Niewolnik systemu
Członek Załogi
Dołączył
7.5.2008
Posty
4785
To na taką dużą pracę 2 dni tylko? Trochę za mało.
 

Karpielek

VIP
VIP
Dołączył
7.5.2008
Posty
1208
Roman czytaj uważnie macie termin wybrania do środy, jak już wybiorą wszyscy ustali się termin oddania.
 

Elessar

Inkwizytor
Weteran
Dołączył
30.12.2007
Posty
2679
Biorę temat "Boskie artefakty" bo to temat który sam kiedyś zarzuciłem Baalowi. Howgh.
 

RoMek

Niewolnik systemu
Członek Załogi
Dołączył
7.5.2008
Posty
4785
Przejrzałem tematy, nie ma tam nic ciekawego, na co można by się rozpisać, albo do środy wybiorę ,albo mnie wypiszcie.
 

Isidro

Szalony Bartek
Weteran
Redakcja
Dołączył
9.3.2009
Posty
6373
Dodam, można napisać na temat który już był poruszany. Oczywiście praca musi przedstawiać zupełnie inny punkt widzenia :)
 

Biafra

Balotelli
Weteran
Redakcja
Dołączył
8.10.2010
Posty
2677
Biorę ten temat:

10. Ciekawe miejsca w G3

lub ten:

12. Nordmarczycy- barbarzyńcy czy honorowi wojownicy broniący swoich ziem.

Jeszcze nie zdecydowałem. Jeżeli ktoś ma ochotę na jeden z wymienionych, to niech napisze który, a ja zajmę się wtedy tym drugim. W ten sposób, fakt, że wymieniłem dwa tematy, nie stwarza żadnego konfliktu.
 

RoMek

Niewolnik systemu
Członek Załogi
Dołączył
7.5.2008
Posty
4785
Wziąłbym
2. Magia Bractwa - magia demonów czy pradawna wiedza?
Tylko nie wiem czy fakt, że nie grałem w Arcanię będzie mi przeszkadzał.
 
Do góry Bottom