Baczność!

Thran

Che Świniara
Dołączył
17.11.2008
Posty
914
Ja dziś koło 9 wieczorem poprawię bezimiennego ale na pisanie nowej pracy niemam zbytnio czasu więc przepraszam jak to nie wystarczy to Pahntom może mnie wywalić.
 

Arven

Mr. Very Bad Guy
Weteran
Dołączył
18.5.2007
Posty
3647
Skoro ojczyzna wzywa - "Rola Magów, Najemników i Szkodników Wody w Nowym Obozie."
"Dlaczego w Górniczej Dolinie powstały obozy ?" oddam Wysokiemu.

Widzę, że zależy Wam na tym, żeby zakon ruszył. I prawidłowo :D
 

Thran

Che Świniara
Dołączył
17.11.2008
Posty
914
Poprawiłem Bezimiennego w maju napiszę nową pracę chyba napiszę o Czasie Zapłaty lub o Zdarzeniu na Morzu :)
 

Bury_Zenek

Rycerz Wody
Dołączył
10.2.2009
Posty
856
mi pasuję temat "Wszystko o Bractwie Śniącego." więc go zajmuję :) Pozdro!
 
E

Electric_Dragon

Guest
Ja tylko ogłoszę, że najciekawiej wyglądające prace (m.in. przeplatane screenami, ciekawe argumentowanie) wylądują na stronie głównej w dziale poświęconym pracom zakonnym. Więc starajcie się :)
 

riodrian123321

Dowódca Straży Magów Wody
Dołączył
17.7.2009
Posty
474
Zajmuję:

-"Piraci - organizacja i zwyczaje" (zrobione)
-"Magia Beliara" (zrobione)
-"Złodzieje - czyli Złodzieje, Czyli Struktura Działania, Gildie Etc." (zrobione)
-"Rola Magów, Najemników i Szkodników Wody w Nowym Obozie." (zrobione)
-"Rola Kopaczy i Cieni w Starym Obozie" (zrobione)

Pozdrawiam ^^.
 

Gaan

Handlarz
Dołączył
7.8.2009
Posty
628
Zajmuje Strażnicy w Starym Obozie i Khorinis.
 

Isidro

Szalony Bartek
Weteran
Redakcja
Dołączył
9.3.2009
Posty
6373
Zajmę "Bunt Farmerów-geneza i przebieg" czy jakoś tak ;)Za kilka dni powinna być gotowa ;)
 

Bury_Zenek

Rycerz Wody
Dołączył
10.2.2009
Posty
856
EDIT: niestety musze zmienić temat na fauna myrthany z powodu braku dostępu do g3 mam tylko do g3zb
 

Elessar

Inkwizytor
Weteran
Dołączył
30.12.2007
Posty
2679
Zajmuję pracę pt. "Architektura Varantu". Będzie przed pierwszym września ;).

Ave
 

Phantom Lord

Active Member
Dołączył
9.8.2007
Posty
1351
Uwaga! Jest drobne zadanie do zrobienia. Zawsze ja się tym zajmowałem, ale jako, że zostały nam teraz w większości niedobitki, ktoś może się przejść po świecie i wypisać hasła. Najlepiej jakby zgłosiło się parę osób (Nowicjusze - zapraszam, drobna robota, a zapewne wystarczy by awansować na Giermka.
Trzeba spisać NPCtów imiennych z każdej części, itemy i obiekty (imienne pierścienie, naszyjniki, obiekty, czyli rzeczy, których można używać, ale są tylko w jednym miejscu, jak teleporty, stoły alchemiczne), miejsca (np.: Słoneczny Krąg, farmy itd.).

Robota jest więc typowo Zakonna - przebadać świat Gothica i wypisać co w nim jest. Im więcej osób się zgłosi, tym mniej roboty spadnie na jednostkę, a jest to ważne do skończenia Encyklopedii. W kupie siła :)

Proszę o zgłaszanie się do zadania, szczególnie Zakonników niższych rangą.

PS Możecie się wspierać informacjami dostępnymi w necie, ale tylko wspierać. Jak zobaczę, że ktoś coś zerżną od konkurencji to wyrzucę na zbity pysk.
 

Najemnik@

Member
Dołączył
16.7.2008
Posty
531
Moge zająć sie npcami narazie z 1,2 i NK ,a jak skończe to moge zająć sie czym innym.
 

Phantom Lord

Active Member
Dołączył
9.8.2007
Posty
1351
OK. Czyli:
Najemnik@ - Spis NPC z G1
Hotek - miejsca z G2.
Baal Isidro - NPC z G3
tomisakis - NPC z G2NK
Baal Isidro - przedmioty z G3

Pozostały przedmioty z G1 i G2NK i miejsca z G1, NK i G3.
 

Fahrenheit

Pimpu?
Dołączył
2.9.2009
Posty
1342
A spisać w sensie opisać, czy tylko nazwy? Bo do większości części (poza 1) nie mam obecnie dostępu :)
 

Isidro

Szalony Bartek
Weteran
Redakcja
Dołączył
9.3.2009
Posty
6373
Jeśli żaden z Nowicjuszy/Giermków nie zgłosi się do NPC z G3 to ja się tym zajmę ;)

Spisze rzeczy z G3...kiedy?Nie wiem ;)
 

dudekkss

Carcass
Weteran
Redakcja
Dołączył
2.2.2005
Posty
3346
Mogę coś pomóc jeśli chodzi o Gothica 3 więc jak coś to PM albo gadu do mnie.
 

HoteK

Obywatel
Dołączył
24.8.2009
Posty
476
Ja mogę się zgłosić do opisania różnych miejsc z G2 ( farm , GD itd. ) ; zajmie mi to max tydzień .
 

Szeryf1592

Pomocnik Magów Wody
Dołączył
16.3.2007
Posty
159
Mam osobno wypisywać przedmioty np. z tylko G1, czy wszystkie przedmioty z wszystkich części razem w jednym temacie?

Mam wypisać także obrażenia lub właściwości danego przedmiotu czy tylko same ich nazwy?
 
Do góry Bottom