Baczność!

Phantom Lord

Active Member
Dołączył
9.8.2007
Posty
1351
Słońce wznosiło się nad horyzont. Jego poranne, zimne promienie odbijały się leniwie od mieniącego się rosą dziedzińca. Piękny, gęsty winobluszcz zasłaniający mury nabierał powoli kolorów.
Armia dumnych Zakonników stała na głównym placu zamczyska. Odziani w połyskujące zbroje, ambitni, pewni siebie. Tak siebie widzieli. Na przeciw nich stały trzy postacie. Ich twarze wciąż kryły się w cieniu. Byli to dwaj Komturowie i Wielki Mistrz Zakonu - Wielka Rada.
- Baczność nieroby! - uniósł się gdzieś w powietrzu głos jednego z nich.
Zakonnicy dostawili prawe nogi do lewych, wyprostowali się. Odgłos, który temu towarzyszył nie dał się porównać z niczym innym. Wielki Mistrz zrobił krok do przodu. Światło słoneczne natychmiast odkryło szyderczy uśmiech kryjący się gdzieś w kąciku jego ust.
- Wszyscy z was chcieliby zapewne leżeć właśnie w ciepłych łóżeczkach. Przykro mi patałachy - zaczyna się nowy dzień, nie zmarnujecie go. On, jak każdy inny może być wasz. Ruszcie tylko swoje zadki i pokażcie, że macie jaja! - powiedział spokojnym i pewnym głosem - bez urazy... - dodał, zerkając na damską część zgrai.

- Na rozkaz! - zerwał się jednogłośny krzyk Zakonników.



Osoby chętne podjęcia się wykonywania zadań powinny się wpisywać w tym temacie. Pomoc Zakonowi oczywiście będzie nagradzana.

Temat będzie aktualizowany


Pozdrawiam, Wielki Mistrz.
 

Rangiz

Weteran
Weteran
Redakcja
Dołączył
13.11.2007
Posty
4946
CYTAT
5. Regulamin Zakonu - nie rozpoczęte.

Biorę. Ile mam czasu na wykonanie (i tak pewnie jutro zrobię xD)?

Jak najszybciej, ale zależy mi na jakości (jak coś to później można oczywiście poprawiać, ale wolałbym tego ciągle nie robić). Myślę, że tydzień Ci wystarczy. Jak będzie to konieczne to zamiast np.: "forum", użyj "królestwo" itd. środków, żeby nie jechało nowoczesnością, a średniowieczem. - Phantom

EDIT: Zrobię to w czwartek. Dzisiaj nie mam weny, a bez niej to nie za bardzo wyjdzie.

OK, tylko niech się to nie przedłuża do całych tygodni - Phantom
 

Elessar

Inkwizytor
Weteran
Dołączył
30.12.2007
Posty
2679
CYTAT
4. Zaproszenie - nie rozpoczęte.
6. Przywrócenie walk, wprowadzenie nowego trybu i poprowadzenie ich - nie rozpoczęte.


Zgłaszam się. Ale na razie nie będę miał zbyt dużo czasu. Za parę dni wezmę się do pracy.

Ave

Dogadałem się z Karpielkiem już wcześniej. Na razie więc zajmuje się zaproszeniem. A raczej będę, jak dostanę troche luzu w szkole.
 

Kyroge

Member
Dołączył
14.4.2008
Posty
351
7. Spisanie nowych tematów prac
---
Ja mogę się tego podjąć.

Już myślałem, że Kyroge sobie odpuściła Zakon. Duma mnie rozpiera :) Bierz się do roboty - Phantom

No wiesz co Phantom... :D Zaraz wam dam odpuszczanie se Zakonu ;P
A BTW to hymnu nie trzeba? ;P
 

Bojan

Spirit Crusher
Weteran
Dołączył
12.1.2008
Posty
2680
2.Rangi - mogę jakoś pomóc, tylko powiedz mi dokładniej co i jak ;)

Pozdrawiam

Odezwij się do EDa - Phantom
 

Karpielek

VIP
VIP
Dołączył
7.5.2008
Posty
1208
CYTAT
6. Przywrócenie walk, wprowadzenie nowego trybu i poprowadzenie ich - nie rozpoczęte.

Za zgodą Elessara zgłaszam się na to zadanie. Jeśli bym sobie nie poradził poradzę się Bojana. W końcu to on prowadził walki.
Mam nadzieję, że mistrz mi pozwoli. Nie mam dużego stażu w zakonie ale chciałbym się na coś przydać.
Pozdrawiam :)

Ja się zgadzam. Cieszę się, że jesteście chętni do pracy. Jeśli dogadasz się z Elessarem, proszę bardzo - Phantom
 

Elessar

Inkwizytor
Weteran
Dołączył
30.12.2007
Posty
2679
No cóż, nigdy nie zdarzyło mi się żeby pisać dwa posty pod rząd, ale gdybym edytował, to mało kto by zauważył. Zrobiłem nowe zaproszenie. Nie wiem, czy się spodoba, ale tak to wymyśliłem.

zaproszeniezakon2rf0.jpg


Tylko nie wiem, co zrobić z tym białym tłem. Może jakiś doświadczony grafik zagadać na GG ?

Pozdrawiam

@down
Wielkie dzięki, Kyroge, jak ja to mogłem zapomnieć...

Fajny pomysł, pomyśle i spróbuję cos jeszcze dorobić.
 

Kyroge

Member
Dołączył
14.4.2008
Posty
351
Białe tło można zlikwidować np. w Photoshopie lub GIMP'ie, po prostu wklejasz to w nowym dokumencie (tło musisz wybrać przezroczyste). Wymazujesz białe i gotowe :)

BTW: Phantom, tematy już gotowe ;)

EDIT: Elessar - ja bym to tak zrobiła: http://img140.imageshack.us/img140/7695/za...n2rf0copro4.jpg ;)

Co do starego pytania - nie, hymnu nie trzeba :D Może kiedyś o tym, na razie inne sprawy załatwiam. Twoje zadanie zaliczone. Zapiszę sobie gdzieś w notesiku, że jednak nie jesteś taki leń... - Phantom
 

Karpielek

VIP
VIP
Dołączył
7.5.2008
Posty
1208
CYTAT
9. Werbowanie nowych członków - nie rozpoczęte.

Mógłbym się tym zająć tylko musisz mi Mistrzu wytłumaczyć jak by to miało wyglądać.
 

Phantom Lord

Active Member
Dołączył
9.8.2007
Posty
1351
Dwie sprawy.

Pierwsza to w sumie taki mały konkursik. Proszę o wykonanie ładnych "skórek" do tematów "Vademecum" i "Lista Braci Zakonnych". Chodzi mi po prostu o ładnie rozmieszczenie treści tych tematów, użycie ładnych kolorków itp. itd. (bez robienia grafiki, tylko to co napisałem). Do obydwu tematów inna osoba. Jak mi się spodobają Wasze "prace", dam za to rangę w górę. Wolałbym, żeby podjął się tego ktoś, kto jest w Zakonie od niedawna.

Druga sprawa. Potrzebuję stałej osoby, która wie gdzie stawia się "ó", "ż" i "ch", a także ",", "." i "-" i będzie przeglądała hasła w encyklopedii, w razie wypadku poprawiając je. Podejmie się ktoś? Raczej mało wymagająca robota. Pragnę tylko zauważyć, że jak ktoś będzie w hasłach robił masę błędów, po prostu dostanie swoją pracę z powrotem do poprawki.

Pozdrawiam.
 

Bojan

Spirit Crusher
Weteran
Dołączył
12.1.2008
Posty
2680
Ja mogę się zająć korektą haseł ;)

Załatwione :) Gdy poprawisz jakieś hasło, wysyłaj mi treść na SB albo GG, ja sobie je wkleję do odpowiedniego tematu - Phantom
 
E

Electric_Dragon

Guest
Tak się wtrącę, że też będę spoglądał na poprawność haseł i poprawiał jak coś zauważę :)

Sure :) Zresztą i tak posiadasz prawa moderskie w Zakonie, więc masz wygodniej od Bojana - Phantom
 

Silden

RPG'owiec
VIP
Dołączył
10.12.2008
Posty
1766
CYTAT
Stworzenie Kroniki Zakonnej - nie rozpoczęte.

Jeśli to polega na spisywaniu różnych ważniejszych rzeczy w Zakonie to się zgłaszam.
 

Phantom Lord

Active Member
Dołączył
9.8.2007
Posty
1351
Na początku trzeba spisać, to co już się wydarzyło (rozmawialiśmy o tym w "Pomysłach"), a na to jesteś zbyt mało doświadczony.
 

Phantom Lord

Active Member
Dołączył
9.8.2007
Posty
1351
Wiecie co? Mam wspaniały pomysł. Jako, że nasza Biblioteka ostatnio leży odłogiem, proszę sobie wybrać po jednym temacie i napisać pracę. 3/4 strony A4, Times New Roman 11. Jak ktoś nie napisze, wylatuje. Macie tydzień, a napisanie pracy zajmuje góra dzień, więc będzie dobrze, prawda?

PS
Piszcie w tym temacie jaką pracę zaklepujecie.

Pozdrawiam.
 

Elessar

Inkwizytor
Weteran
Dołączył
30.12.2007
Posty
2679
Chciałem zarezerwować temat "Wszystko o Wodnym Kręgu".

Ave
 

Isidro

Szalony Bartek
Weteran
Redakcja
Dołączył
9.3.2009
Posty
6373
Ja zajmuje Bandyci w Świecie Gothic-organizacja i zwyczaje.
 
Do góry Bottom