Baczność!

Isidro

Szalony Bartek
Weteran
Redakcja
Dołączył
9.3.2009
Posty
6373
11. Skutki pozytywne i negatywne orkowej okupacji w Myrthanie.

No to ja ten. Czekam na pozostałych członków Zakonu, z osób które są na liście Zakonników nie wpisali się jeszcze:
-Tomisakis- wyautowany na własne życzenie^^
-igor1988bb
-Esmallion
-Wojtexx
-Arven - wpisany

Panowie, czekamy do 24 : )
 

Karpielek

VIP
VIP
Dołączył
7.5.2008
Posty
1208
Jak widzę, kto wyraził chęć wykonania zadania, ten się zgłosił, w takim razie podsumujmy:
szkeleton3- Sauranie
Biafra - Nordmarczycy- barbarzyńcy czy honorowi wojownicy broniący swoich ziem lub Ciekawe miejsca w G3
RoMek- Magia Bractwa - magia demonów czy pradawna wiedza?
Karpielek- Architektura w Nordmarze
Baal Isidro- Skutki pozytywne i negatywne orkowej okupacji w Myrthanie.
Arven - Szarzy obywatele Świata Gothic.
Elessar- Boskie artefakty

Pracę umieszczamy w naszej bibliotece zakonnej. Przypominam, że minimum jakie musi spełniać pracą to 3/4 strony A4, 12, Times New Roman, jednakże jeśli temat jest bogaty, to można oczywiście się bardziej rozpisać i nawet wzbogacić pracę o screeny. Pamiętajmy, że mamy swój dział na stronie głównej i najlepsze prace powinny się tam znaleźć, dlatego musimy się postarać. Termin składania prac mija 30 listopada do godz. 24:00
Oczywiście, kto nie wykona pracy na czas, zostanie wydalony z Zakonu. Zatem bierzmy się do roboty.
Pozdrawiam
 

Isidro

Szalony Bartek
Weteran
Redakcja
Dołączył
9.3.2009
Posty
6373
Karpiu zapomniał o Elessarze :) Jego praca to "Boskie artefakty".

Zachęcam do napisania pracy już teraz, a nie odkładania na "później".
 

Isidro

Szalony Bartek
Weteran
Redakcja
Dołączył
9.3.2009
Posty
6373
Dziś 1 i nikt pracy nie oddał. Wygląda na to że Zakon pustoszeje :trollface: A teraz mi powiedźcie czy jest sens dalej to prowadzić? Bo ja go nie widzę.
 

szkeleton

Hmmmm
Członek Załogi
Dołączył
15.11.2008
Posty
8520
Za dużo miałem roboty osobistej i się nie wyrobiłem ;/. Ale widzę, że nie tylko ja. Jak widać lenistwo na forum się szerzy i szerzy.
 

szkeleton

Hmmmm
Członek Załogi
Dołączył
15.11.2008
Posty
8520
A więc tak. Było miło, ale nie wiem co tutaj mam nadal robić. Zapał minął, jak zakon będzie się nadal trzymał to kiedyś wrócę. Ale na ten moment odchodzę. Dzięki za dobre chwile tu spędzone chociaż nie było ich za dużo.
 

Elessar

Inkwizytor
Weteran
Dołączył
30.12.2007
Posty
2679
Chodziło mi to po głowie przez kilka ostatnich tygodni... Również dziękuję :). Było miło, przynajmniej dopóki coś się działo. Howgh.

Ave
 

Isidro

Szalony Bartek
Weteran
Redakcja
Dołączył
9.3.2009
Posty
6373
Cóż, zakon odchodzi do lamusa. Czyli jednak chyba będę ostatnim wielkim mistrzem :D
 

Fūri

słit Wojtuśśśśś
Dołączył
17.6.2011
Posty
1077
Chyba że ktoś postanowi jeszcze dołączyć Baal.
 

Karpielek

VIP
VIP
Dołączył
7.5.2008
Posty
1208
Proszę o każdego członka Zakonu, aby wstawił do sygnatury userbara ze swoja rangą, które znajdują się w temacie Vademecum.
 
Do góry Bottom