Zgłoszenia Do Zakonu

Randal

Banned
Dołączył
11.10.2010
Posty
991
Chciałbym zgłosć swoją kandydaturę do Zakonu.Proszę poddać mnie próbie.
 

dudekkss

Carcass
Weteran
Redakcja
Dołączył
2.2.2005
Posty
3346
Zgłoś się do któregoś z komturów, chyba że sami się do Ciebie zgłoszą. Masz swoją szansę.
 

Krzychu1992

Member
Dołączył
14.10.2010
Posty
128
I ja chciałbym dołączyć do zakonu..
Znam świat Gothica całkiem nieźle(według mnie oczywiście) i mogę pomagać w pracach itp

Jestem gotowy na test mam niestety jednego warna(20%) za 4posta w konkursach ale myślę że to nie ma zbytnio nic do rzeczy gdyż taka sytuacja się już nie zdarzy :]
 

igor1988bb

Member
Dołączył
2.10.2010
Posty
127
Zapoznałem się z Vademecum, znam dobrze gothica i chciałbym złożyć swoją kandytaturę.
 

Esmallion

New Member
Dołączył
26.10.2010
Posty
194
Zgłaszam się na zakonnego skrybę. Jako iż spiąłem własnym piórem historię świata gothic oraz wyrysowałem wszystkie mapy jakie znajdują się w serwisie, mam nadzieję, że nie będzie z zostanę przyjęty ;]
 

Biafra

Balotelli
Weteran
Redakcja
Dołączył
8.10.2010
Posty
2677
Już dawno nosiłem się z tym zamiarem, ale jakoś się to odwlekało w czasie... Teraz dodatkowo zostałem, w pewnym sensie ;), zrugany za to, tak więc:

Zgłaszam swoją kandydaturę do zakonu. Nie chwaląc się znam dość dobrze sagę i postaram się aby moja wiedza na coś się przydała. Proszę więc, o czcigodni o przyjęcie do waszego zacnego grona :p
 

Cedric

GołoWąs
Dołączył
31.8.2010
Posty
2713
Mam ponad 100 postów , ale jednego warna ,którego dostałem z 2 miesiące temu .
Jednakże chciałbym wstąpić na służbę do zakonu.
Znam dobrze całą sagę ,więc mam nadzieje że moja wiedza wam się przyda .
 

smok123

New Member
Dołączył
13.3.2011
Posty
16
zgłaszam się na ochotnika przyrzekam słusznie i wiernie wypełniać obowiązki
 

Fūri

słit Wojtuśśśśś
Dołączył
17.6.2011
Posty
1077
Pragnę dołączyć do zakonu.To moje życzenie, które miejmy nadzieje, da radę się spełnić.
 

igor1988bb

Member
Dołączył
2.10.2010
Posty
127
Ja bardzo bym prosił o ponowną rekrutację ponieważ straciłem dostęp do zakonu prze długą nieobecność na forum
 

gra

Banned
Dołączył
16.8.2011
Posty
42
Witam!​

Chciałbym dołączyć do Zakonu. Mam zapał i czas do pracy. Sagę Gothic znam dość dobrze i mam nadzieję, że się przydam.

Biorę
 

Karpielek

VIP
VIP
Dołączył
7.5.2008
Posty
1208
UWAGA!
Osoby, które zgłaszają się do Zakonu, proszę przeczytać PW(prywatne wiadomości). Jeśli nie macie gg w profilu, to nie mam jak się z wami skontaktować. Przecież wyraziliście chęć zostania zakonnikiem.Liczę więc na współpracę z waszej strony.
Pozdrawiam Karpielek
 

Randal

Banned
Dołączył
11.10.2010
Posty
991
Witam.

Chciałbym ponownie dołączyć do Zakonu. Pracowałem na jego rzecz i chciałbym wrócić.
 

Dearien

Member
Dołączył
27.12.2011
Posty
222
Witam,

Napisałem już podanie do Baala Isidro. Aby wszystko wyglądało oficjalniej, składam tutaj swoją prośbę rekrutacji:

Chciałbym dołączyć do Zakonu.
 

Fūri

słit Wojtuśśśśś
Dołączył
17.6.2011
Posty
1077
Dobra, ostatnio trochu nawaliłem, ale chcę wrócić do zakonu (jeżeli jest taka możliwość).
 
Do góry Bottom