Zgłoszenia Do Zakonu

Phantom Lord

Active Member
Dołączył
9.8.2007
Posty
1351
Wszystkie osoby chcące dostać się do Zakonu powinny zgłaszać się w tym temacie. Przez dość częste problemy i niedomówienia związane z dostaniem się tu, zakładamy warunek znajomości Zakonnego Vademecum.
Po napisaniu tu posta zgłoszeniowego, drogi Aspirancie, członek Rady Zakonu zgłosi się do Ciebie w celu uzgodnienia terminu testu (lub jeśli będzie taka możliwość, przeprowadzenia go od nowa).
Życzę powodzenia w teście :)
 

Vendetta

Deathproof
VIP
Dołączył
27.2.2009
Posty
1393
Zgłaszam się. Będę starał się sumiennie wykonywać obowiązki... i takie tam.
Sorka, że tak mało napisałem.

Zajmę się tobą - dud.
 

Thran

Che Świniara
Dołączył
17.11.2008
Posty
914
Chcę powrócić do zakonu, wiem zawaliłem ostatnio sprawę ale postaram się teraz nie dać ciała ;)

Taken - Phantom
 

Najemnik@

Member
Dołączył
16.7.2008
Posty
531
Chciałbym powrócić do zakonu (zostałem wyrzucony za długą nieobecność) jeśli jest to możliwe oczywiście.

Biorę Cię
 

HoteK

Obywatel
Dołączył
24.8.2009
Posty
476
Ja też bym chciał dostać się to tego grona .
Obiecuje że będę wykonywał dane mi polecenia :)

Biorę- Karpiu
 

Szeryf1592

Pomocnik Magów Wody
Dołączył
16.3.2007
Posty
159
Chciałbym dołączyć do zakonu.Zapoznałem się już z Vademecum.

Biorę- Karp
 

Kurczak

New Member
Dołączył
17.10.2009
Posty
3
Chciałbym dołączyć do Zakonu i opowiedzieć o mojej grze figurkowej GOTHC która z gothic robi nie gre komputerową a figurkową, czy Zakon byłby zaciekawiony taką propozycją?

Odezwę się - Phantom
 

Gaan

Handlarz
Dołączył
7.8.2009
Posty
628
Postanowiłem przyłączyć się do zakonu by zgłębiać i dzielić się wiedzą na temat gry gothic
 

Silden

RPG'owiec
VIP
Dołączył
10.12.2008
Posty
1766
Heh.Ostatnim razem nawaliłem.Chcę z powrotem wam pomóc.BTW: Myślę, że zaliczycie mnie bez pytań.W końcu już wam odpowiadałem.A jak już chcecie tak bardzo to na PW.Zepsuła mi się mycha na kompie z GG.
 

szkeleton

Hmmmm
Członek Załogi
Dołączył
15.11.2008
Posty
8520
Postanowiłem dołączyć do zakonu ,zapoznałem się z vademecum Zakonu oraz jestem gotowy by wstąpić w wasze szeregi.

Phantom Cię jutro weźmie na tortury... znaczy się, przetestuje :p
 

Masir

New Member
Dołączył
20.11.2009
Posty
21
Także chciałbym dołączyć do zakonu i zapoznałem się z Vademecum.
 

Dragunov

Member
Dołączył
27.12.2009
Posty
33
Chciałbym przystąpić do zakonu. Zapoznałem się z vademecum. Nie mam 15 postów ale lepiej napisać 1 sensowny niż 100 bezsensownych.
Cytując Pudziana:"Dużo robić mało mówić, to moje motto"

Edit: Już ponad 15
 
Do góry Bottom