Pomysły

Phantom Lord

Active Member
Dołączył
9.8.2007
Posty
1351
A łączenie świata naszego ze światem Gothic w dość małym stopniu to już coś innego - do przyjęcia, nawet dużo bardziej do przyjęcia niż dyskutowanie o Wrzodzie. A pisanie pracy na podstawie tematu to takie trochę schodzenie na łatwiznę... Chociaż i to chyba musi być :)
 

dudekkss

Carcass
Weteran
Redakcja
Dołączył
2.2.2005
Posty
3346
To teraz pytanie, bo minęło trochę czasu czy zaczynamy te dyskusje ..... ? z mieszaniem świata gothica z światem innych cywilizacji naszego świata ?
 

Phantom Lord

Active Member
Dołączył
9.8.2007
Posty
1351
Jak chcecie o tym rozmawiać, to zakładajcie tematy, piszcie prace... Jeśli nie odbiegniecie od Gothica, mi wszystko będzie odpowiadało.
 

Gaan

Handlarz
Dołączył
7.8.2009
Posty
628
moim zdaniem powinniśmy wyznaczyć kogoś kto codziennie będzie aktualizować listę haseł w encyklopedii
jak np. jest lista NPC z gothiców to powinno być tak jak pod spodem zrobię że jak już zrobiono hasło to obok pisze wykonano

np.

Lista NPC z G2
-Atilla (wykonano)
-Bartok
-Daron (wyk.)
-Kardiff(wyk.)
-Hanna
-Fenia(wyk.)
-Lucy(wyk.)
-Coragon(wyk.)



bo inaczej nikt nie wie czy ten Npc był już opisywany i trzeba go szukać na dole w wykorzystanych)
 

szkeleton

Hmmmm
Członek Załogi
Dołączył
15.11.2008
Posty
8520
Gaan jest już takie cos Phantom aktualizuje liste haseł w encyklopedii lecz tu masz podawać w temacie lista hasel hasla które WYKONALES by ulatwic aktualizowanie listy
 

Gaan

Handlarz
Dołączył
7.8.2009
Posty
628
wiem tylko chodzi mi o to żeby było pisane też obok Npc z listy żeby nie trzeba bylo caly czas latac kursorem tm i spowrotem żeby sprawdzać czy dany Npc zostal już wykorzystany
 

Isidro

Szalony Bartek
Weteran
Redakcja
Dołączył
9.3.2009
Posty
6373
Ta lista też jest akutualizowana chyba i npc którzy zostali opisani są przeniesieni do grupy "wykorzystanych"...a nawet jeśli nie są to opcja "szukaj" nie gryzie,na prawdę...
 

Gaan

Handlarz
Dołączył
7.8.2009
Posty
628
Co wy na to żeby przypiąć temat "Screenshoty" do Encyklopedii??
Wtedy ten który chce skopiować link do screena nie musiałby cały czas latać od Encyklopedii do Kapitularzu

Co wy na to???
 

Gaan

Handlarz
Dołączył
7.8.2009
Posty
628
Przenieście Tematy:
Screenshoty, Dyskusja na temat haseł, Regulamin dodawania haseł z encyklopedii Gothic do encyklopedii Risen.
I jeśli nie macie nic przeciwko mogę wkleić listę haseł i zrobić temat do zamawiania haseł.
 

Gaan

Handlarz
Dołączył
7.8.2009
Posty
628
Dlatego napisałem wkleić a nie napisać albo stworzyć.
Ale jeśli wolisz sam to zrobić to proszę. Przy okazji przykleisz go do encyklopedii
 

szkeleton

Hmmmm
Członek Załogi
Dołączył
15.11.2008
Posty
8520
Jak ktoś ma jeszcze jakieś hasło to napisać do duda lub innego moderatora w redakcji i się doda.

I mam pytanie do dudekssa.......czy hasła od razu sprawdzać i zamykac?
 

dudekkss

Carcass
Weteran
Redakcja
Dołączył
2.2.2005
Posty
3346
Sprawdzaj, ja też będę , ale pozwolę sobie zamykanie haseł zostawić jako przywilej dla mnie jako miszcza. Chcę mieć nad tym kontrole pełną. [ spoko nie będę nabijał akcji, będę zamykał masowo wszystkie na raz za jednym sprawdzeniem ]
 
Do góry Bottom