Najsurowszy Moderator!

Najsurowszy Moderator!


  • Total voters
    0
Status
Zamknięty.

Biafra

Balotelli
Weteran
Redakcja
Dołączył
8.10.2010
Posty
2677
Jesteś fanem Dody czy co ;D

He he, choć niektórym może wydawać się niewiarygodne, to był czas gdy Dody nie było jeszcze na świecie, albo nie była jeszcze medialnie znana- powiedzenie to funkcjonowało na długo przed nią i będzie aktualne długo po niej.
Ale racja, ma to głównie zastosowanie w stosunku do celebrytów i polityków. Dla tych dwóch grup ciągłe istnienie w mediach i prasie kolorowej (nie ważne w jakim kontekście), to być albo nie być.

I jeszcze co do Dody, fanem nie jestem, choć z wyra bym nie wyrzucił, pod warunkiem wszakże, że nie otwierałaby buzi, no chyba, że w wiadomym celu... :D.
 

yeed

Trolololo Guy
Weteran
Moderator
Dołączył
10.1.2007
Posty
8223
I jeszcze co do Dody, fanem nie jestem, choć z wyra bym nie wyrzucił, pod warunkiem wszakże, że nie otwierałaby buzi, no chyba, że w wiadomym celu... :D.

Biiaaaafff...xD
W cafe takie wyznania ;D Tutaj młodzież patrzy i się deprawuje.


ta młodzież jest bardziej zdeprawowana niż my stare pryki ;)

True!
 

RoMek

Niewolnik systemu
Członek Załogi
Dołączył
7.5.2008
Posty
4786
Z aktualnego składu moderatorów ciężko mi wybrać najsurowszego, mój wybór miał paść na Szkela, albo Yeeda, jednak jeszcze nie postanowiłem. Jakbym miał wybierać najgorszego (a raczej najlepszego ;) ) moda z przeciągu mojego całego pobytu na forum to byłby to Feo albo Daria.
 

Randal

Banned
Dołączył
11.10.2010
Posty
991
Jakbym miał wybierać najgorszego (a raczej najlepszego ) moda z przeciągu mojego całego pobytu na forum to byłby to Feo albo Daria.

Dari nie znałem inie znam ale gdy ddbyłem w Sekcie to Feo nie miał zamiaru tolerować Spamu.
 

wersus

Esteta ekstraordynaryjny
Dołączył
18.11.2007
Posty
1597
Daria? Nieee. Nie była ostro, bez przesady. Feo za to był niezła siekiera. Parę warnów od niego miałem xd
 

Randal

Banned
Dołączył
11.10.2010
Posty
991
Ja jakos warnów od niego nie dostałem ale jawnie mówił to co chciał powiedzieć. Nie patyczkowałe się!
 

Rangiz

Weteran
Weteran
Redakcja
Dołączył
13.11.2007
Posty
4946
Zagłosuj ktoś na mnie. Nie chce być z elką w gronie tych bez głosu (no offence elka ;p)
 

yeed

Trolololo Guy
Weteran
Moderator
Dołączył
10.1.2007
Posty
8223
Bez nacisków Rangiz :p

To ma być demokratyczne głosowanie :D
 

Electric Dragon

Majster
Weteran
Dołączył
22.8.2009
Posty
4209
No przecież napisałem ;p W moim mniemaniu praktycznie każdy warn jaki od ciebie dostałem był naciągnięciem regulaminu ;p Ale to in my humble opinion. W każdym razie z mojej strony możesz się cieszyć mianem najsurowszego członka ekipy ;)

O, sorry xD zrozumiałem wypowiedź nie jako wybór najsurowszego moda tylko jakbyś mi coś chciał powiedzieć ^^
 

wersus

Esteta ekstraordynaryjny
Dołączył
18.11.2007
Posty
1597
Jeśli zrozumiałem to w jakikolwiek inny sposób to trudno, miałem na myśli tylko wybór najsurowszego moda xD
 

Feomathar

Über Boss
Moderator
Redakcja
Dołączył
5.10.2004
Posty
5242
Dajcie mnie tam na listę i wrócicie zielony kolorek. Wtedy nie będą ludzie mięli problemów z wyborem ; )

Sam nie wiem kogo bym wybrał z tej listy. Nikt prócz Dadexa nigdy mi warna nie dał, ale na liście go nie ma. Tak więc aby Zigowi nie było smutno, powiem że to on jest największym sk********m jeśli chodzi o moderowanie.

= )
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom