Najsurowszy Moderator!

Najsurowszy Moderator!


  • Total voters
    0
Status
Zamknięty.

Randal

Banned
Dołączył
11.10.2010
Posty
991
Moim zdaniem najsurowszym moderatorem na Forum jest Szkeleton.Dlaczego? Ponieważ to on dał mi wszystkie warny( prawie wszystkie), ale nie mam mu to za złe ponieważ zasłużyłem na nie.

Zasłuzyłeś, więc jaki problem?

Nie mam ci tego za złe.
 

Isidro

Szalony Bartek
Weteran
Redakcja
Dołączył
9.3.2009
Posty
6373
Takie sondy były już parę razy. Nie widzę sensu powtarzania tego samego w kółko; p A głos oddałem na abi xD
 

Cedric

GołoWąs
Dołączył
31.8.2010
Posty
2713
Dla mnie żaden .
Na każdego warna sobie zasłuzyłem więc nie widzę powodu ,aby głosować na któregoś ,że jest surowy .
Z resztą ci najsurowsi są spoko gostkami w rozmowie ,nie jakimiś Lordami Vaderami którzy na cham każde twoje słowo będa warnować :lolface:
Przykład : Szkelo ,Biafra
Mimo że to od nich dostałem najwięcej warnów ,to równie szybko zostały zdjęte jak nałożone.
 

Electric Dragon

Majster
Weteran
Dołączył
22.8.2009
Posty
4209
Baal, może i były. Ale nie oznacza to, że nie może być kolejnej. Ostatnia sonda dot oceny moderatorów miała miejsce we wrześniu ubiegłego roku

http://gothic.org.pl/forum/index.php?/topic/28159-najsurowszy-moderator-administrator-ver2/

Skoro nie widzisz sensu powtarzania tego w kółko, nie głosuj. Inaczej przeczysz własnym słowom.

Poza tym skład moderatorski się zmienił od tamtego czasu
 

wersus

Esteta ekstraordynaryjny
Dołączył
18.11.2007
Posty
1597
ED. Za zupełnie bezpodstawne warny. IMHO.
 

wersus

Esteta ekstraordynaryjny
Dołączył
18.11.2007
Posty
1597
No przecież napisałem ;p W moim mniemaniu praktycznie każdy warn jaki od ciebie dostałem był naciągnięciem regulaminu ;p Ale to in my humble opinion. W każdym razie z mojej strony możesz się cieszyć mianem najsurowszego członka ekipy ;)
 

Aniol Stroz

Najlepszy grafik
Moderator
Redakcja
Dołączył
14.10.2006
Posty
2045
A ja powiem, że teraz ciężko wybrać najsurowszego moderatora ^^. Kiedyś nie było z tym problemu :).

No ale jeżeli już, to ED. Argumentów chyba nie muszę podawać, ale warto dodać - że surowy moderator to dobry moderator, a nie na odwrót jak pewnie niektórzy myślą ; ).
 

wersus

Esteta ekstraordynaryjny
Dołączył
18.11.2007
Posty
1597
Akurat w tym przypadku mam odmienne zdanie xd ED włożył naprawdę dużo wysiłku i czasu w portal, ale mówię o nim jako o najsurowszym, bo po prostu zalazł mi za skórę paroma decyzjami ;p Tyle.
 

yeed

Trolololo Guy
Weteran
Moderator
Dołączył
10.1.2007
Posty
8223
Biaf zaczął lubować się w nagminnym stawianiu warnów i mam wrażenie, że robi to dość szybko. Wnioskuje, że nie ma cierpliwości :)
 

abi

Witch numero Uno
Członek Załogi
Dołączył
22.11.2008
Posty
8869
(...) głos oddałem na abi xD

że co ja taka surowa? hehe no za czasów sb to może troszeczkę, a tak nie ma gdzie bo za grzeczni jesteście ;)
ciężko głoswać bo wielu jest surowych, można było dać ankietę z możliwością oddania głosu na kilka osób jednocześnie, oj by się działo
 

RoMek

Niewolnik systemu
Członek Załogi
Dołączył
7.5.2008
Posty
4786
Ciężko wybrać najsurowszego moderatora z tego stada niewinnych owieczek ;)
 

Biafra

Balotelli
Weteran
Redakcja
Dołączył
8.10.2010
Posty
2677
Biaf zaczął lubować się w nagminnym stawianiu warnów i mam wrażenie, że robi to dość szybko. Wnioskuje, że nie ma cierpliwości :)

No, yeed, nie do końca tak. Przeważnie najpierw daję ostrzeżenie, jeżeli delikwent powiela błąd, wtedy jest warn. Może czasami zdarzyło się, że od razu poleciał warn, ale są to sporadyczne przypadki ;).
 

Karpielek

VIP
VIP
Dołączył
7.5.2008
Posty
1208
Trudno mi wybrać, gdyż jeszcze nie miałem okazji wystawić któregoś na próbę, może kiedyś^^ Wahał bym się pomiędzy Biafrą a Szkelem
 

szkeleton

Hmmmm
Członek Załogi
Dołączył
15.11.2008
Posty
8520
Każdy by się wahał pomiędzy mną, a Biafrą. Serio jesteśmy, aż tacy źli i niedobrzy?
 

yeed

Trolololo Guy
Weteran
Moderator
Dołączył
10.1.2007
Posty
8223
Ja tam twierdzę, że Biaf jest siekier, a szkelo to mróweczka robotnica :D

Pomyśleć, że kiedyś siałem postrach, a teraz co... xD ciepłe kapcie i szlafroczek
 

Biafra

Balotelli
Weteran
Redakcja
Dołączył
8.10.2010
Posty
2677
Ja tam twierdzę, że Biaf jest siekier[...]

Z dotychczasowych wyników głosowania można wywnioskować, że nie tylko Ty tak uważasz. No cóż, trudno, ja tam robię swoje i już. Jak to w przysłowiu- nie ważne jak o tobie mówią, ważne że w ogóle mówią ;).
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom