Zakazane Pastwisko

Status
Zamknięty.

Bruce

Member
Dołączył
29.9.2004
Posty
164
O co chodzi w tej misji? Otrzymałem ją od Balthasara, potem zagadałem z Bengarem i powiedział, że nie lubi tego pasterza. W dzienniku pisze żeby wyświadzyć przysługę Bengarowi. Z solucji wynika, że ta przysługa wiąże się z misją polegającą na zabiciu dwóch strażników, ale po ich zabiciu mam jedynie dialog, że problem ze strażą rozwiązany. Gadałem ze wszystkimi i u nikogo nie ma żadnego dialogu dotyczącego tego questa. Czy ktoś wie jak to zakończyć?
 

GORN15

Member
Dołączył
13.10.2005
Posty
153
Dziwne pierwsze słysze o takiej misji przeszłem gre wielokrotnie i nic takiego nie miałem ale możesz iść do Wilka i zobaczyć czy nie ma dialogu żeby popilnował jego farme sam zobacz może ci o to chodziło
smile.gif
jeżeli o to to Wilk bedzie chciał złoto gdy mu je dasz wyruszy z paroma najemnikami do Bengara i potem jak do Bengara zagadasz to ci podziekuje i chyba da 150 złota
Pozdro
cool.gif
 

wadi

New Member
Dołączył
28.9.2005
Posty
16
nie jestem pewny bo dawno nie grałem ale tą misje kończy sie dopiero w 3 rozdziale gdy bęgar poprosi cie o pomoc bo jakies zwierzeta będa mu wychodziły z przełęczy i musisz isć po wilka a potem isc po jednego pracownika bo uciekł z farmy . Powiesz pracownikowi ze zatrudniles ochrone ne farmie on wruci i ty pujdziesz do bengara i zapytasz sie o tym baltasarze .to powinno tak byc ale nie pamietam dokladnie bo nie gralem dawo .
 

Gothic*

New Member
Dołączył
27.10.2005
Posty
10
Kolega GORN15 nie ma racji bo jest taka misja.Pierwsze musisz wykonać misje Torlofa "Odpędzić Straż"-Strażników nawiedzających farmę Bengara - Rumbolda i Ricka - trzeba zabić. Zapłacenie im długu farmera nie rozwiązuje sprawy. Zabicie strażników nie umożliwia wstąpienia do straży miejskiej, jeśli gracz zechce to zrobić. Potem wykonujemy misje Balthasara "Zakazane pastwisko" Po odpędzeniu strażników i zostaniu najemnikiem (albo magiem, albo strażnikiem - można tak też wymanewrować), trzeba oświadczyć Bengarowi, że Balthasar może wypasać owce na pastwiskach farmera i już, bo "ja tak powiedziałem". Miłego wykonywania misji!
POZDR...
biggrin.gif
 

Kapitan Greg

New Member
Dołączył
30.10.2005
Posty
22
Z tego co pamietam to jak to jest misja dla najemników to jak powiesz temu farmerowi na B to biegnij do Torlofa i mu powiedz ze problem rozwiazany, jesli jest Malak (czy jak sie tam nazywal) na tej farmie to to co napisalem wyzej jest dobre. Jak go nie ma to idziesz do Wilka i gadsz z nim a on mowi ze mu sie nudzi i by popracowal muwisz mu o tym ze do farmy potrzeba ochrony i problem rozwiazany
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom