Z "Ambony"...

Phantom Lord

Active Member
Dołączył
9.8.2007
Posty
1351
Znudzony mężczyzna szedł powoli przez zimny korytarz starego zamczyska. Przez grube mury przedzierały się powoli odgłosy tłumu zebranego w głównej sali i odbijały echem od kamiennych ścian. Zakonnik dotarł w końcu do kresu podróży. Przed oczami stanęły mu stare schody prowadzące na "Ambonę". Gdy stopnie zaskrzypiały, wszyscy nagle ucichli oczekując w skupieniu przemówienia. Na niewysokiej wieżyczce wykonanej ze spróchniałego drewna pojawił się Herold i zaczął czytać...
 

Phantom Lord

Active Member
Dołączył
9.8.2007
Posty
1351
19-11-2008, 18:57

Najemnik@ i Bojan zostają zdegradowani za niewykonanie Krucjaty. Najemnik@ powraca na rangę Nowicjusza, Bojan zaś jest znów Giermkiem.


28-11-2008, 18:53

Rangiz awansuje na rangę Herolda. Zasłużył na to za godną postawę w najgorszych dla Zakonu czasach oraz za dobre wykonywanie swoich zadań i obowiązków.

06-12-2008, 17:30

Karpielek awansuje na rangę Brata Zakonnego. Jest to nagroda za napisanie najlepszej Krucjaty w jej czwartej odsłonie i pomoc w przywróceniu Walk Zakonnych.

10-12-2008, 22:22

Za pomoc w wykonaniu rang, Bojan zostaje przywrócony na swoją dawną pozycję, znów jest Bratem Zakonnym.

15-01-2009, 20:11

Maciekdb1994 i Anioł Stróż zostają wydaleni z Zakonu. Powód: Brak aktywności.

01-02-2009, 20:08

Elessar_21 awansuje do rangi Brata Zakonnego. Gratuluję.

02-02-2009, 19:46

Kraver Lynch zajął miejsce Dudekkssa w Radzie Zakonu jako Komtur.

Darth_Revan za aktywność w życiu Zakonnym zostaje awansowany na rangę Giermka. Jak ktoś ma obiekcje, to jego sprawa.
Przy okazji Revan dostaje honorowy tytuł Zakonnego Błazna, z czego niezmiernie się cieszy - cieszcie się razem z nim.

07-02-2009, 15:52

Wysoki93 awansuje do rangi Giermka. Zasłużył na to jednym z dłuższych staży jako Nowicjusz i napisaniem ładnego hasła do encyklopedii.

Bojan awansuje do rangi Herolda.

16-02-2009, 20:02

Arven za napisanie dwóch świetnych haseł do encyklopedii awansuje na Giermka :) Brawo, jesteś teraz pełnoprawnym członkiem ZŚM.

Rangiz za całokształt pracy z Zakonem zostaje jako pierwszy Strażnikiem Świątynnym. Miło mi to pisać :D Tak trzymaj stary!

26-02-2009, 16:50

Z dniem dzisiejszym Shawn został wydalony z Zakonu. Jest to spowodowane łamaniem przez niego regulaminu ogólnego G.Up co przez brak poprawy (mimo uwag i ostrzeżeń) doprowadziło do zablokowania jego konta. Dziękujemy za wspólnie spędzony tu czas. Żegnam.


30-03-2009, 12:48

Baal_Isidro awansuje na Giermka. Jest to nagroda za napisanie świetnego hasła do encyklopedii. Gratuluję.

20-04-2009, 17:20

Parcival i Kyroge zostają wydaleni z Zakonu za nieaktywność.
 
E

Electric_Dragon

Guest
Darth Revan, Wysoki93, Nekromanta Boom zostają wydaleni z Zakonu za niewypełnianie obowiązków

Karpielek, Bojan jeśli nie spełnią swoich zapewnień w związku z pracami - wylecą w Poniedziałek
 
E

Electric_Dragon

Guest
Bury_Zenek za swoją pracę 'Magowie Ognia' awansuje do rangi Giermka. Gratuluję
 

Phantom Lord

Active Member
Dołączył
9.8.2007
Posty
1351
19-06-2009, 19:09

Dzyl awansuje do rangi Giermka

22-06-2009, 13:55

Ball Isidro i Arven awansują do rangi Braci Zakonnych. Zasłużyli na to swoim wkładem i pracą dla Zakonu.

Karpielek awansuje do rangi Herolda. Powodem jest jego ogromny wkład w życie ZŚM.

Oby tak dalej, Panowie.

10-07-2009, 14:34
Dudekkss powrócił na stanowisko Komtura w Zakonie.

Bojan awansuje do rangi Strażnika Światynnego.

13-07-2009, 23:31
Dzyl awansuje do rangi Brata Zakonnego.

Baal Isidro awansuje do rangi Herolda.

15-07-2009, 00:09

ArminaS dokończył pracę nad userbarami. Proszę wszystkich o umieszczenie userbara odpowiadającemu randze w swojej sygnaturze.

22-07-2009, 16:25

Riordian za napisanie kilku dobrych haseł do Encyklopedii i wyczerpującej pracy inicjacyjnej, awansuje do rangi Giermka.

Riordian za napisanie kolejnych haseł awansuje do rangi Brata Zakonnego

27-07-2009, 12:07 AM

Arven awansuje do rangi Herolda.
 

Phantom Lord

Active Member
Dołączył
9.8.2007
Posty
1351
Riordian za napisanie pracy i sporej ilości haseł awansuje do rangi Herolda.
 
E

Electric_Dragon

Guest
Jako, że złożyło się, iż jestem najwyższym rangą Zakonnikiem decyduję, że Baal Isidro nie będzie ukarany za zdradę gildii Buntowników na terenie Zakonu. Jesteśmy ponad nimi. Nie znaczy to jednak, że moja prywatna opinia pokrywa się z tą decyzją.

Natomiast zostanie udzielona jemu tj. Baalowi i Riodrianowi nagana za częste łamanie regulaminu forum w krótkim okresie czasowym. Jeśli któryś z Was złamie go ponownie - konsekwencje będą większe od zwykłej nagany.
 

Phantom Lord

Active Member
Dołączył
9.8.2007
Posty
1351
Dotarło to już chyba do wszystkich, ale warto to oficjalnie ogłosić: Karpielek zajmuje miejsce pozostawione przez EDa w Radzie Zakonu, jako Komtur.
 

Phantom Lord

Active Member
Dołączył
9.8.2007
Posty
1351
Z dniem dzisiejszym z Zakonu zostaje wydalony Gaan. Powodem jest niewywiązanie się z obowiązków Zakonnika. Zapraszamy... kiedyś.
Wypisany z listy Zakonników zostaje też Rafco, który odszedł na własną rękę. Dziękujemy za obecność w Zakonie, życzymy powodzenia.
 

Phantom Lord

Active Member
Dołączył
9.8.2007
Posty
1351
Po przedyskutowaniu z prowadzącym V Krucjatę Komturem Dudekkssem, składamy następujące ogłoszenie.
Za wykonanie świetnej roboty Baal Isidro i Elessar_21 awansują o rangę w górę. Od teraz działać w Zakonie będą jako Herold (Elessar) i Strażnik Świątynny (Baal). Gratulujemy i życzymy następnych sukcesów.
Co do Bojana, który oddał Krucjatę jako ostatni - niestety nie będziesz miał szansy stać się Piechurem. Na wniosek Dudekkssa, za najlepiej zrobioną pracę awansujesz o dwie rangi w górę. Pasuję Cię na Rycerza Zakonu Świętego Miecza.

Wszystkim jeszcze raz gratuluję. Mam nadzieję, że te sukcesy zachęcą innych do cięższej pracy. Pozdrawiam.
 

Phantom Lord

Active Member
Dołączył
9.8.2007
Posty
1351
Bojan, w nagrodę za trzykrotne zdobycie tytuły Mistrza Walk, awansuję do rangi Kawalerzysty. Wniosek o awans wniósł sędzia Baal Isidro.

Dzyl i Wersus za brak zaangażowania w pracę Zakonu zostają zdegradowani o rangę w dół każdy. Najemnik@, Hotek i Dark1624 za to samo zostają wydaleni.

Przykro mi, że tak to wygląda. Gdy mówiłem, że odchodzę paru Zakonników twierdziło, że nie powinienem tego robić. Potem dyskutowaliście o tym, co można by jeszcze wprowadzić do Encyklopedii. Jaki jest efekt Waszych słów? Żaden. Jest to po prostu ŻENADA. To na co pracowaliśmy tyle czasu zostawiliście i nie chcecie nic dalej robić. Cóż, przykro mi. Jestem Mistrzem Zakonu długi czas i po prostu nie rozumiem o co chodzi. Reforma szkolnictwa tak Wam dała w kość, że ciężko poświecić komukolwiek marne pół godziny na głupie hasło dziennie? Mimo, że cały czas widzę bzdurne dyskusje na SB? Proszę Was, podejdźcie poważnie do sprawy i podejmijcie męską decyzję (w końcu nie ma tu żadnej kobiety) - albo robimy dalej, albo zamykamy sprawę. Przepraszam, ale nie myślałem, że jesteśmy grupą nierobów podobną do polskich piłkarzy, czy budowniczych dróg. Czyżbym się pomylił? Może liczycie, że oddamy niedokończony produkt naszej pracy w ręce Kacperexa? Naprawdę przykro mi. Proszę Was, zadecydujmy jak to ma dalej wyglądać i poprzyjmy słowa czynami.

Dziękuję za uwagę.
 

Phantom Lord

Active Member
Dołączył
9.8.2007
Posty
1351
Po napisaniu pracy inicjacyjnej i niemałej ilości haseł, Gaan awansuje o dwie rangi w górę. Gratuluję i życzę dalszych sukcesów w Zakonie!
 

Phantom Lord

Active Member
Dołączył
9.8.2007
Posty
1351
Szkeleton3 i Tomisakis awansują do rangi Brata Zakonnego. Zasłużyli sobie na to napisaniem sporej ilości haseł i prac inicjacyjnych. Wszystko na świetnym poziomie :)
 

Phantom Lord

Active Member
Dołączył
9.8.2007
Posty
1351
Witam Was. Dziś podjąłem decyzję, że rezygnuję z funkcji Mistrza Zakonu. Nie mam siły, chęci i ambicji na wykonywanie tej pracy, a czas, który normalnie poświęciłbym na forum, pragnę spożytkować inaczej. Dziękuję Wam za wspólną pracę w ZŚM, mam nadzieję, że poprowadzicie dalej to, czego ja już nie dokończę. Życzę Wam powodzenia. Do widzenia :)
 

dudekkss

Carcass
Weteran
Redakcja
Dołączył
2.2.2005
Posty
3346
Za prace nad krucjatą awanse otrzymują ;
tomisakis na Strażnika świątynnego.
Fahrenheit na Giermka.
Te 2 prace były najlepsze. Widać, że panowie się przyłożyli. Nie to co shawn ;/, który zaskoczył mnie pracą bez obrazków, na odwal z małą wartością merytoryczną. Wszelkie reklamacje i zażalenia na PW.
 

dudekkss

Carcass
Weteran
Redakcja
Dołączył
2.2.2005
Posty
3346
Wniosek o awans został rozpatrzony pozytywnie dla wnioskodawcy. Gaan od dziś jest Heroldem.
 

dudekkss

Carcass
Weteran
Redakcja
Dołączył
2.2.2005
Posty
3346
tomisakis od dziś może szczycić się mianem Rycerza Zakonu Świętego Miecza. Awans przyznany za najlepszą pracę w czasie VII krucjaty.
Koza 123 od dziś staje się Giermkiem. Awans przyznany za napisanie pracy inicjacyjnej.

Gratuluję i oby tak dalej ;]
 
Do góry Bottom