Worst User

Status
Zamknięty.
R

ReZiWiz

Guest
Glifion. A czemu? Odszedł od nas i widać tego skutki. Wykazał się niestety nie odpowiedzialnością.

GaNdi. Hmm... ostatnio coś chodzi w złym humorze. Wykonuje wszystko zbyt pochopnie.
Nie chodzi mi tu, że jest najgorszy, ale naprawde przyda mu się troche krytyki.

Ps. GaNdi, wiem że za tą wypowiedź zrobisz to samo co z Dagonetem, ale niestety taka jest prawda. Ostatnio za duzo masz energii ze tak to nazwe.

Ps. To moja sugestia. Nie komentujcie tego...

(Oż ty :] ja odszedłem ze wzgldu na brakujący czas, oraz zbliżającą się maturę, a nie nieodpowiedzialność. Teraz staram się nadrobić zaległości - Glifion)
 

Dagonet

New Member
Dołączył
4.5.2005
Posty
6
W części popieram ReZiWiza. Do Glifiona nic nie mam, a z GaNdim to nei jest tak, że Go nie lubie, ale zabrał mi OPa i dlatego tutaj umieszczam jego nick. Ponoć ktoś na mnei donosił i za bardzo dawałem wodze nerwom... Otóż nigdy nie robiłem nic wbrew regulaminowi! Zasze byłem łagodny i za przewinienia typu: pisanie redem, CAPS, bluzganie, obrażanie, proszenie o kolora, nadużywanie komend bota upominałem i po którymś razie kopałem. Ban zdażał sie bardo żadko i to tylko dla naprawde upartych gości. Był taki czas jak byłem zdenerwowany to kopałem bez ostrzezeń, ale zawsze sprawiedliwie... Jak przyjdzie taki n00b co nei zna nawet najprostrzych zasad zachowania na czacie a później na mnie donosi.... Pewnie zaraz ktoś to uzna za Off Topic, ale to jest moje wytłumaczenie i umieściłem je tutaj dlatego, że napewno GaNdi w tym miejscu to przeczyta...

Podpisane przez Dagonet
 

Adonix

Całkiem Miły Człowiek
Weteran
Dołączył
30.1.2005
Posty
433
Ja jako operator chatu i user tego foro z pewnością powinienem wytypować Wielkiego fana kupki a mianowicie:
Wilka_pl - tu racej już nie muszę komentowac kto to

oraz

miszcz dioda - to nie jest tylko szczyt bezczelności i hamstwa lecz także również okazywanie zastoju w rozwoju psychiki. Radzę tej osobie poszukać trochę więcej informacji o jego choroboe psychicznej... może okaże się nowym odkryciem medycyny.
 

Koko

Member
Dołączył
11.11.2004
Posty
333
Owen- jak chyba każdy zagłosuje na Owena wiadomo dlaczego
Dar- czemu nikt na niego nie głosował? Przecież też był spamerem (ale to chyba tesh był Owen tylko ineczej zajerestrowany)
Bennet czy jakoś tak- tesh był niezły
biggrin.gif
.
Gówno_w_lesie 1, 2, 3... -ten koleś też był niezły-zero postów użytkowników z 30
biggrin.gif
.
 

Lee997

Member
Dołączył
17.6.2005
Posty
78
Tak jak wszyscy przede mna
biggrin.gif
:

Miszcz dioda- to pozegnanie to bylo najglupsze co mogl chyba napisac
Owen- chyba 9 albo 10- pisla beznadziejne tematy
wilka_pl to jeszcze zadnego posta nie czytalem(chyba dlatego zew jestem tu od niedawna
 

Haldir

Member
Dołączył
21.3.2005
Posty
430
Niw wiem dlaczego nikt nie umiescil tu szkieletora??!!
huh.gif


Moje głosy dla wybitnych to:

Owen'y - wiadomo dlaczego
Rambo - pocichutku zakladal tematy, o wszystkim i wyzywal wszystkich od spamerow, ale przecierz dla niego spam is not banboocha,
laugh.gif

Skieleton - tez pisal po jednej linijce, wysylal jakies privy
Miszczu Dioda - zdawal sie normalny, a poxniej to, dziwie sie ze jest modem na innym forum
wilk_pl - pisal o kiblach, sraniu, pudliszakch itp
laugh.gif
dziwny, jakis maniak(napewno ma wypasiony kibel i szpani
biggrin.gif
)

Byli oni aktywni, gdy byla mala fala spamu na naszym forum, wszyscy o tym gadali, jak juz ktos podlapal to słowo to ciagle je uzywał, az zygac sie chcialo.
Dobrezze to mineło
smile.gif
 

dudekkss

Carcass
Weteran
Redakcja
Dołączył
2.2.2005
Posty
3346
Ja pamiętam tak jak niekurzy userzy pana Beneta to był koleś miał takie powalające posty że lepszych mieć nie mógł.
Drugim panem to Mistrz dioda.Wymieniłem go tutaj za jego POŻEGNANIE może niezbyt na poziomie ale uraził tym wielu użytkowników.
Kolejnym spamerem którego nie lubiałem był Owen (wszystkie jego części) to był koleś wymyślał se jakieś bajki a potem się jeszcze kłucił że jest to prawda i straszył screenami kórych i tka nie dał
Lord Sandro tak inkwizytor jakich mało.Ten to przesadzał w temacie o końcu świata i to bardzo.
Wilk_pl ten to był kupa yo.Takiego to nikt nie zapomni
cool.gif
 

Gregori

Member
Dołączył
22.1.2005
Posty
385
Moje typy to:
---->Miszcz Dioda-chyba każdy wie,za co
---->Owen(wszystkich)-patrz wyjaśnienie wyżej
---->Benet-70 postów dziennie,bełkot pisał nie posty
---->wilk_pl-"Yo kupka Yo!"na zawsze pozostanie w mojej pamięci
 

s_e.b_a

Active Member
Dołączył
13.2.2005
Posty
1253
A o to moje typy:

- Owen (przede wszystkim 9) Opowiadał te swoje bzdurne historie o gildi poszukiwaczy

- Wilk_pl Każdy wie o co chodzi

- Miszcz Dioda nie mam do niego nic osobistego ale to jest konkurs na najgorszego usera a to co on zrobił było naprawde haniebne
 

Harves

Debile
Dołączył
20.7.2005
Posty
120
QUOTE Ja pamiętam tak jak niekurzy userzy pana Beneta to był koleś miał takie powalające posty że lepszych mieć nie mógł.

No comments . Dudekkss dokładnie powiedziałes to co ja chciałem powiedziec !
tongue.gif

Największym spamerem w dziejach "naszego" Forum był Bennet !!!

A i jeszcze ci mistrzowie :

Owen'y - Spamerzy jak nic .
Wilk_pl - Yo kupka , yo !
laugh.gif
laugh.gif
laugh.gif
 

Diego 2005

Member
Dołączył
11.7.2005
Posty
36
oto prosze moje typy:

owen{1......100000?} spamer pierwsza klasa
laugh.gif
laugh.gif


wilk_pl''yo kupka yo''
tongue.gif
laugh.gif
biggrin.gif


miszcz dioda-wiadomo co i jak!~

pozdro all
 

Yezo

Active Member
Dołączył
19.10.2004
Posty
1604
QUOTE (Diego 2005 @ 26-07-2005, 21:26) oto prosze moje typy:

owen{1......100000?} spamer pierwsza klasa
laugh.gif
laugh.gif


wilk_pl''yo kupka yo''
tongue.gif
laugh.gif
biggrin.gif


miszcz dioda-wiadomo co i jak!~

pozdro all
skąd możesz wiedzieć jacy byli, skoro wtedy Cie jeszcze na forum nie było. LoL
tongue.gif


hmmm a z tych co ja sobie przypominam:
-Benet, tak ten kolo sobie zasłużył na ten tytuł. jego teksty typu "takie jejeje" poprostu powalały i rozśmieszały.
-Kruker, jakoś mi do gustu nie przypadł
-Miszcz Dioda, chyba nigdy nie zapomne tej wiązanki z bluzgatora,i jeszcze pysznił się, że z kolegą to wymyślil
wink.gif


W sumie to nic noweg nie wniosłem do tematu, ale w czołówce mogą zajść zmiany
biggrin.gif
:D
 

EdGaR

Member
Dołączył
3.3.2005
Posty
853
No to mogę dać moje typy :

owen7...10 - spamer tej epoki miał około 5 kont którymi... spamował
biggrin.gif
.
wilk_pl - totalny debil z bardzo głupimi tekstami, niech pozostanie w naszej pamieći... tylko na moment.
Cor_Angar =* - też debil, miał dwa konta. Pisał same bzdury.
RAMBO - niedość, ze sam spamował i pisał dużą i kolorową czcionką przezywał wszystkich spamerami.

No i koniec moich faworytów. Mam nadzieję, że nigdy ich już nie spotkam.

Pozdro all
 

Dadex

Al di là delle nuvole
Weteran
Dołączył
5.11.2004
Posty
1789
Wydaje mi się, że dalszy ciąg tego konkursu nie ma sensu, bo i tak wszyscy wymieniają te same osoby. Czyli koniec, gratuluję osobom które zostały wyżej wymienione, musiały się sporo napracować.
Topic closed...
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom