Worst User

Status
Zamknięty.

Sir Lukas

Member
Dołączył
27.6.2004
Posty
687
no dobra zainspirował mnie temat best user gdzie wszyscy sobie słodzicie jacy to fajni jestescie a ja chciał bym sie dowiedziec kogo lubicie naj mniej mozecie podac max 2 typy, no wiec do dzieła młodziezy
biggrin.gif
 

Jodełko

Weteran
Weteran
Redakcja
Dołączył
28.9.2004
Posty
2362
dar - spamer 2001 bestseler... dopuki //dopóki go nie zbanowano to ... spamował ile wlezie
miszcz dioda - zalazł mi za skure //skórę z tymi tematami "pożeganie" . I już pewnie dawno dosał bana
biggrin.gif
Ty załazisz za skrórę mi tymi błędami... - Arc
Owen .... to samo co dar... miał duży szereg kont ...
wilk_pl - Yo kupka Yo .....
lag2 - spamer 2005 ... prawie lepszy niż owen
KURDE NO NIE MOGE SIĘ POWSTRZYMAC ... I DODAM SZÓSTEGO WORSTA:
Crazy Fogg - kurde dopiero się zarejestrował a już spamuje jak najęty ... pisze tak głupie posty że należało by go od razu zbanować ....
 

Kacperex

KacŚpioszek
Dołączył
26.10.2004
Posty
6508
To oki i ja dam swoją dwójkę
tongue.gif


Owen (1,...9) czy ilu ich tam było
tongue.gif
- Był to user głupi i naprawdę spamer jak cholera jak zbanowali mu jedno konto to po jakimś czasie miał juz następne i tak się ciągła jego seria
tongue.gif


Miszcz Dioda - Wydawał się być normalny
tongue.gif
Niestety pokazał jakim jest prostym, zakompleksionym, debilem ( niechce go obrażać ale takie sa fakty ) No i dobrze, że juz go tu nie ma
tongue.gif


To było by na tyle
smile.gif
 

szczurek

Menda serowa
Weteran
Dołączył
26.10.2004
Posty
4565
Przypuszczam że w tym temacie będą wymieniani userzy, którzy juz skończyli swoja karierę na tym forum i nie będą mieli możliwości nam za to podziękować
tongue.gif
Było takich typków wielu ale mi najbardziej w pamięci ( niestety
dry.gif
) zapadli:

Wilk_PL - Yo kupka yo - straszny on był, ciekawe co jadał
laugh.gif


Miszcz Dioda - Pożegnanie - napisał nam naprawde wzruszającą notke na pożegnanie, po której każdy ma na pewno ochotę udusić go własymi rękami :/

Gratuluje typowanym, nagród nie będzie
biggrin.gif
 
Dołączył
5.5.2005
Posty
375
Dobra, oto "dwóch wspaniałych userów"
tongue.gif
tongue.gif
:
Cała seria Owenów
tongue.gif
biggrin.gif
- za spamowanie, niezwykłą głupotę i za całokształt
tongue.gif
.
Miszcz Dioda, Miszcz Dioda Re i Domino (ta sama osoba
tongue.gif
, lecz sobie IP jakimś programikiem zmieniał) - za spamowanie, niezwykłą głupotę, obrażanie innych userów... A wydawał się takim miłym człowiekiem... Lecz pierwsze pozory mylą
tongue.gif
biggrin.gif
.
Wilk_pl - spamer, w którego prawie każdym poście był taki tekst : Yo kupka yo. Taki głupi (jak zresztą każdy spamer) spamer
tongue.gif
biggrin.gif
 

shooX

Ciasteczkowy Potwór
Weteran
Dołączył
3.2.2005
Posty
1514
Ostatnimi czasami coraz więcej przychodzi userów którzy powinni pisać wyrozumiałe odpowiedzi na tematy piszą same głupoty
wink.gif
Ale napisze tą 2 którą naprawde nie lubie.

Wilk_pl- Mistrz kupek. Nie tylko na czacie. Jego idiotyczny avatar z jakimś misiem i królik czy co tam to było. Jego odpowiedź na temat wyglądała tak krótko że mieściło się wszystko w jednej linijce.

Mistrz Dioda- Mistrz pożegnań, który nie przebiera w słowach. Na dodatek mnie obraził
wink.gif
. Człowiek nie kryjący swojej głupoty oraz swojego kiepskiego poczucia humoru.

Wymienił bym więcej np. Owena i kilku następnych których bardzo dobrze znam ale poco sobie wrogów robić.
Pozdro:Rod_
 

Thorbjorn

Member
Dołączył
30.5.2005
Posty
282
QUOTE (szczurek @ 05-07-2005, 19:41) Przypuszczam że w tym temacie będą wymieniani userzy, którzy juz skończyli swoja karierę na tym forum i nie będą mieli możliwości nam za to podziękować
tongue.gif
Było takich typków wielu ale mi najbardziej w pamięci ( niestety 
dry.gif
) zapadli:

Wilk_PL - Yo kupka yo - straszny on był, ciekawe co jadał 
laugh.gif


Miszcz Dioda - Pożegnanie - napisał nam naprawde wzruszającą notke na pożegnanie, po której każdy ma na pewno ochotę udusić go własymi rękami :/

Gratuluje typowanym, nagród nie będzie 
biggrin.gif

Na początek powiem Yo kupka Yo !!!. Oto moi kandydaci

Wilk_PL - Tak jak Szkurek powiedział wilk ciągle gada kupka, yo kupka i pisze głópoty //głupoty przez co jest moim typem nejwiekszego spamera na tym forum a zarazem całym Polskim internecie...

Miszcz_Dioda - Nasz forumowy poeta, początkujący raper. Dla tych co nie wiedzą co on zrobił to powiem że ułożył taki wierszyk na temat naszego forum i przesiadujących na nim userów...

Szkoda ze tylko dwóch bo chetnie bym tu dał jeszcze takie gwiazdy Polskiego spamu jak Owen10 czy jak mu tam, skeleton nasz wielki znawca ortografi i wiele wiele innych...

Ps: Kupka rlz!!! Wilk_PL rlz!!!
biggrin.gif
 

Cord

Member
Dołączył
5.8.2004
Posty
140
Ja mam jednego, potężnego kandydata który bije innych na głowe. Jest to:
Miszcz Dioda !!
Gratulujemy temu(tej) panu/pani!!
 

Potak

Member
Dołączył
12.11.2004
Posty
781
Najlepsi z Najlepszych
laugh.gif
:

Owen (1....10) - spamer jakich mało. Nie musze więcej dopisywać. Wystraczy popatrzeć na post Kacpera wyżej
biggrin.gif


Wilk_pl - "Yo Kupka Yo" - hasło które przejdzie do historii na tym foro. Najwiekszy spamer w dziejach tej strony (chyba
laugh.gif
). O lol
laugh.gif


Miszczuniu Dioduniu - na tego barana brak mi słów i szkoda klawiatury. Jakbym mógł to stuningowałbym mu troche facjate. Gościu przeszedł samego siebie a co najlepsze zalazł każdemu userowi na Gup za skóre
mad.gif


Pozdro Alllll
 

Lord Maniek

Member
Dołączył
23.3.2005
Posty
177
Nie no owen owen i jeszcze raz owen i wszystkie jego klony koleś miał bardzo wybujałą fantazje ale przynajmniej było zabawnie o wilku który miał obsesje na punkcie kup szkoda wspominać.
 

Felix

Member
Dołączył
16.6.2005
Posty
61
Ja ma tylko jednego Miszcza Dioda-ten koleś jest świrem napisał 3tematy "Pożegnanie"to mnie wnerwiło na maxa koleś dawno pewnie dostał bana.

Zgódżmy się że naj większym głupim userem jest "Miszcz Dioda"
Te jego głupie teksty...........(BEZ KOMENTARZA)
 

Cisu

Member
Dołączył
2.7.2005
Posty
852
Ja zarejestrowany jestem od niedawna, ale mogę wytypować tylko Miscza Diodę (sami wszyscy wiedzą za co
dry.gif
)
Oraz pamiętam jednego za czasów, kiedy byłem "gościem". miał nick Bennet i miał średnią postów 66.00 dziennie
blink.gif
blink.gif
. Zbanowano go po niecałych dwóch godzinach a jego posty wyglądały tak:
"Ja się ze wszystkimi zgadzam wy macie rację". Takich samych postów było około 60, a reszta była równie enteligentna
dry.gif
.
 

Lord Bezimienny

Weteran
Weteran
Dołączył
30.1.2005
Posty
1092
No to ja się od was tak za bardzo nie będę różnił, moje typy to:

- Wszystkie wersje Owena(1,2.....1000???)
- Wilk_pl
- kruker

To chyba na tyle, ale jestem pewien że o kimś zapomniałem tylko nie moge sobie przypomnieć, trudno może potem mi się przypomni i zedytuję posta.


Pozdrawiam
 
Dołączył
27.12.2004
Posty
713
Będę musiał potwierdzić słowa przedmówców, wiec moje głosy są takie:


- Mistrz Dioda - wiadomo dlaczego , za ten ostatni wygłup
- Wilk_pl - on to za te jego tępe tekściki , nie chce mi sie ich cytować , bo aż szkoda na to słów..................
- Owen........ - tu szczerze mówiąc to sie zastanawiałem czy wogóle go dać , bo po przeczytaniu jego postów zaczełem sie zastanawiać , czy ten człowiek jest wogóle świadom tego co pisze
laugh.gif
.
 

Boba Fett

Member
Dołączył
26.4.2005
Posty
334
Lewiatan - za to, że nie umiał przeczytać mojego posta w temacie ,,Nasze rysunki" (mówiłem ci, że na gg walić, jak coś ci nie pasi w sprawie rysunków).

Owen (hehe, nie miszcz dioda, bo nawet wszystkiego nie wiecie co ja wiem na temat tego Pożegniania
tongue.gif
. Nawet się o to mnie nie pytajcie) - chociaż krotka znałem na forum Owena, ale już wtedy go niepolubiłem, i niekiedy widziałem jego spamerstwo...
 

Ceasar

Member
Dołączył
17.2.2005
Posty
538
Fajny temat
biggrin.gif
nawet...

Dobra, a oto moje typy:

miszcz dioda- tutaj chyba nikt nie ma wątpliwości
laugh.gif
, swoim "pożegnaniem" zrobił z siebie ******

Wilk_Pl- tutaj za tzw.: uciążliwą i nieśmiertelną "kupkę" na czacie

I jeszcze dodam, że Owen10 (ewentualnie inna liczba) nie jest takim złym userem, on zakłada nawet ciekawe tematy, z których często można się naprawdę uśmiać. Gdyby go nie było, forum byłoby trochę nudne
tongue.gif
.

Pozdrawiam...
 

Goolman

New Member
Dołączył
1.7.2005
Posty
16
Mistrz Dioda - każdy wie za co
Wilk_pl - jego IQ wynosi 12.
Thorbjorn - do wszystkich hamsko się odzywa i gada, że wszscy są wielkimi spamerami ... każdy temat krytykuje ...

Ile by tu jeszcze wymieniać ... ale najbardziej nie lubię właśnie tych.

PS: W jednym zgadzam się z mistrzem, diodą - modzi są ( bez obrazy oczywiście ) czasami hamscy ... a jak ktoś im wytknie jakiś błąd to od razu dają ostrzeżenie.

PS2: za tego posa także dostane ostrzeżenie bo to właśnie wytykanie błędów modów którzy chcą być tylko wiecznie chwaleni ...

(Jak dla mnie możesz dużo pisać, ale wszystko ma swoje granice, granice dobrego smaku, którą twój poprzedni post przekroczył - Glifion)
 

bobek_666

sex beast
Weteran
Dołączył
30.8.2004
Posty
1130
QUOTE PS: W jednym zgadzam się z mistrzem, diodą - modzi są ( bez obrazy oczywiście ) czasami hamscy ... a jak ktoś im wytknie jakiś błąd to od razu dają ostrzeżenie.

Jeżeli swoje słowa bedą poparte jakims faktami łatwiej bedziemi ocenic czy masz racje czy nie.
Mnie czasami userzy wytykają błedy. Raz słusznie, raz nie, ale zawsze staram sie ich wysłuchać (tylko na gg).


QUOTE PS2: za tego posa także dostane ostrzeżenie bo to właśnie wytykanie błędów modów którzy chcą być tylko wiecznie chwaleni ...

No commtent.

A moi najgorsi userzy to:

Rambo- pisał, że "SPAM is not Bamboocha", a tematów tworzył tyle, ze nie wyrabiałem z ich zamiykaniem i usuwaniem.

Owen ileś tam- spamował, tworzył głupie tematy. Przynajmniej smieszny był.

Miszcz Dioda- zawsze denerwował mnie jego nick (nie wiem czy ten błąd "miszcz" był zamierzony?) i avatar (jestem euro-entuzjastą). Lecz dopiero po seriach idiotycznych tematów "PoŻeganie", w których przeklinał niewodaomo na co stwierdziłem, że z takim kimś nie chce dzielic tego fora. Wiec dostał bana;].
 

Dadex

Al di là delle nuvole
Weteran
Dołączył
5.11.2004
Posty
1789
Hmm ja mógłbym tu bardzo wielu wymienić, ale wymienię tylko najbardziej zasłużonych spamerów.

Rambo - podobny powód jaki napisał bobek.

Owen - Hmm za wyjątkowe tematy w dziale Gothic 3 - informacje i za ogólny spam.

Miszcz Dioda - Za tematy "Pożegnanie"

lag2 i cała seria innych nicków - Za głupie tematy w dziale G1 i wyklinanie na modów. Potem założył kolejne konto i już był milutki, ale i tak dostał bana.

Cor Angar =* - Również wyjątkowy spamer który założył cztery konta.


Jeżeli ktoś chciałby się znaleść w powyższej liście to nie się bardziej postara
tongue.gif
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom