Strażnicy Przymierza

Status
Zamknięty.

Aragorn91

New Member
Dołączył
25.3.2008
Posty
4
Film wytwórni Aragorns Company pt. Strażnicy Przymierza ujrzał
światło dzienne

Wstęp do fabuły filmu:

Nastał kres ery ludzi... Beliar wysłał swe mroczne sługi, by te przejęły władzę na całym świecie. Podczas gdy do Khorinis zbliża się gigantyczna flota zła na wyspie Darland zostaje zerwane przymierze pomiędzy ludźmi, a orkami. Fala sił Beliara zalewa okoliczne osady. Farmerzy umierają w męczarniach. Ludzie którzy od wieków strzegli warunków sojuszu postanawiają działać. Zapuszczają się w głąb orkowej świątyni by skraść miecz Zarakar, jedyny który ma moc pokonać przywódcę orków- gigantycznego smoka Karadura.

Długość filmu to ok. 17 minut
Film posiada dubbing.

Na razie podaję tylko jeden mirror (wersja rmvb 68 mb, jakość średnia)
do pobrania TUTAJ
Nowe linki:
Rapidshare
Filefactory
Wersja na youtube: PART1 PART2
Do poprawnego działania filmu potrzebny jest TEN codek

Zastrzegam sobie wyłączne prawo do umieszczania filmu w jakichkolwiek źródłach (nie dotyczy to promowania już istniejących linków).

Proszę o komentarze.
 
E

Electric_Dragon

Guest
Pierwszy raz przyszło mi oceniać podobny film. Wybija się na pewno na tle innych produkcji. To, że postawiliśce na fabulę bez zbytnich wyzwisk zaliczam na plus. Dubbing nieźle podłożony choć momentami mam wrażenie, że jednak brak emocji w niektórych kwestiach.

Oceny nie mam co pisać. Dla mnie film jest bardzo dobry. Gratuluję wykonania niezłej roboty.
 

Aragorn91

New Member
Dołączył
25.3.2008
Posty
4
Dzięki za uznanie. Co do dubbingu to mam świadomość tego, że nie jest doskonały.
Jednak był to najlepszy skład aktorów na jaki mogliśmy sobie pozwolić (musiałem odrzucić wiele propozycji ludzi o zbyt słabych głosikach itp.)
 

szczurek

Menda serowa
Weteran
Dołączył
26.10.2004
Posty
4565
Najlepsza produkcja tego tupu jaką widziałem. Zaimponował mi samodzielnie nagrywany dubbling, szczerze mówiąc irenka troche juz mi sie znudziła. Na prawde w film włożono masę ciężkiej pracy i nawet jeśli czasami pojawiło się kilka niedociągnięć to i tak jest to pozycja warta poświęcenia uwagi.
 

Rybol

New Member
Dołączył
29.3.2008
Posty
1
Rzeczywiście dobry filmik, pierwszy raz widze gre tak idealnie przerobiona na film, przydaloby sie wiecej takich filmikow, a wlasnie, bedzie filmik o tym co sie tam wydarzylo w khorinis??

Interpunkcja nie boli - K.
 

Aragorn91

New Member
Dołączył
25.3.2008
Posty
4
CYTAT(Xardas130 @ 29-03-2008, 13:37) index.php?act=findpost&pid=175687
rzeczywiście dobry filmik pierwszy raz widze gre tak idealnie przerobiona na film przydaloby sie wiecej takich filmikow a wlasnie bedzie filmik o tym co sie tam wydarzylo w khorinis??


Hmm... Niby już taki jest, ale wiesz, jest to nasz pierwszy film :p Chociaż mimo wszystko średnia z 90 ocen to prawie pełne 5.
LINK
 

Everon_92

Member
Dołączył
5.4.2008
Posty
172
Mi się podoba ;) Dosyć oryginalny film,przyznam jeszcze takiego nie oglądałem a tym bardziej nie oceniałem.
Fajny pomysł i wykonanie naprawdę RESPECT dla ciebie za pracę i trud.
 

dudekkss

Carcass
Weteran
Redakcja
Dołączył
2.2.2005
Posty
3346
Nie ma co gadać najlepszy filmik o Gothicu jaki widziałem. Same nagrywane przez was dialogi to już coś, mimo, że można przyczepić się do znikomych emocji w dialogach, jak już wspomniał Edek. Do tego sama fabuła i wasz pomysł też jest dobry. No i w końcu dobre i ciekawe zmontowanie w grze. Ocena 10/10
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom