Save'y

wisienek12

New Member
Dołączył
9.3.2010
Posty
1
Czy ktoś może mi pomóc? Miałem swój 100% save do Gothic 3 ale mi się usuną, czy ktoś może mi przysłać swój 100% save do G3 na wisienek12@orange.pl lub podać mi link najlepiej na rapid. Po prostu nie chce znów przechodzić całej gry. Z góry dzięki.
 

brodacz105

New Member
Dołączył
27.3.2010
Posty
5
Ja bym prosił o takie coś

Info
Gra: Gothic 1
Miejsce: Gdzieś przy śniącym np. Koło wejścia do jego jaskini w której jest śniący albo {trochę} wcześniej
Lv: Najlepszy na końcu
Profesja: obojętnie najlepiej woj. ale mag też może być. Byle by był dobry
Rozdział: ostatni > VI
Ekwipunek: Naładowany urizjel {czy jakoś tak} te takie włócznie do przebijania serc itd. i to co trzeba jeszcze mieć .


PS. Jak można zostać paladynem ?? W G1Ja bym prosił o takie coś
 

night

New Member
Dołączył
21.4.2010
Posty
1
Bardzo proszę :

Info
Gra: Gothic 3
Miejsce: Odbita Montera Gotha, lub Trelis. ( Gra przechodzona według poradnika )
Lv: obojętnie jaki
Profesja: buntownik wojownik.
Ekwipunek: Obojętny.


Podchodziłem do G3 ok: 5 razy i za każdym razem coś mi staneło w drodzę do ukończenia gry. Więc: BŁAGAM O SAVE .

Mój e-mail: sebol23k@wp.pl
 

evul

New Member
Dołączył
20.8.2010
Posty
2
BLAGAM WRECZ O

info

gra:gothic 3
miejsce:nordmar obojetnie w jakim momencie,najlepiej kolo rozmowy z xardasem
lvl:eek:bjetnie jaki
profesja:wojownik raczej po stronie buntownikow ale moze byc tez po stronie orkow
ekwipunek :eek:bjetnie moze byc nawet najslabszy

przedszedlem wszystkie czesci gothica procz 3 gdyz moj cpu mi na to nie pozwalal w te wakacje sobie qpilem nowego, i postanowilem przejsc g3 jednak cos sie zepsulo z sejwem dlatego bardzo mocno prosze o sejwa

mejl : evulpro17@o2.pl
 

Ejwry

New Member
Dołączył
21.7.2011
Posty
1
Potrzebuję save'a:

Gra: Gothic 1
rozdział: 3, zbieranie kamieni ogniskujących
lvl: dowolny
ekwipunek: dowolny
 

wiwaszka

New Member
Dołączył
30.7.2011
Posty
1
gra :gothic1 (bez dodoatku)
miejsce: świątynia śniącego po przekroczeniu tego mostu do ostatniego szamana. i na wszelki wypadek po opuszczeniu świątyni.
lv: ok.28 akrobatyka i broń dwuręczna lv2
profesja: najlepiej wojownik z siłą min. 78 żeby udźwignąć topór krzyk wojownika
rozdział: piąty
ekwipunek: w przypadku profesji wojownika bardzo żależy mi na krzyku wojownika, i zbroi z pełzaczy. No i miecz uriziela i co tam trzeba w piątym rozdziale. jakby co krzyk wojownika znajdziecie przy zwłokach jednego strażnika w wolnej kopalni. po ataku starego obozu

Bardzo zależy mi na tym save'ie bo wczoraj pokonałem już wszystkich czterech kapłanów, mam uriziela i chce grać dalej. ale błąd mi wyskakuje dokładnie w połowie tego durnego mostu.
Błagam pomóżcie
 

krzaq

New Member
Dołączył
31.7.2011
Posty
5
Info
Gra: Gothic 1
Miejsce: Górnicza Dolina
Lv: obojętny
Profesja: najchętniej strażnik mogą być też inne
Rozdział: III
Ekwipunek: obojętny
 

spawelos

New Member
Dołączył
5.1.2024
Posty
1
Gra: Gothic 2 nk
Miejsce: koniec 1 rozdziały
Lv: 15-20
Profesja: Palladyn
Rozdział: 1
Ekwipunek: dobre miecze i rzeczy potrzebne i z 1tyś do 2 tyś złota
Fajnie jak by były potwory bo jak pobierałem z 3 savy wogule nie było potworów nigdzie .
 
Do góry Bottom