Risen 2 Cinematic Trailer

szkeleton

Hmmmm
Członek Załogi
Dołączył
15.11.2008
Posty
8520
Co o nim myślicie? Podoba się wam czy nie? Zapraszam do dyskusji w tym temacie.


[yt]GVcKM2gxIns[/yt]
 

RoMek

Niewolnik systemu
Członek Załogi
Dołączył
7.5.2008
Posty
4785
Nie wiem jak innym, ale mi to gowno nie działa.
 

Elessar

Inkwizytor
Weteran
Dołączył
30.12.2007
Posty
2679
Kurde, mi też nie bangla. Wpisuję tą datę urodzenia i się zacina. Dla próby wpisałem inną, że niby pełnoletni jestem, ale też nie działa. :unsure:

Ave
 

yeed

Trolololo Guy
Weteran
Moderator
Dołączył
10.1.2007
Posty
8223
Ciekawe bo mnie działa wszystko ładnie. Możliwe, że nie macie odpowiednio zaktualizowanych wtyczek w przeglądarce
 

RoMek

Niewolnik systemu
Członek Załogi
Dołączył
7.5.2008
Posty
4785
[yt]GVcKM2gxIns[/yt]
jest na YT :p

Jeżeli magia Voodoo w grze będzie tak samo świetna jak na tym Trailerze, to po raz pierwszy przejdę taką grę rpg magiem. Filmik bardzo mi się podobał, a przede wszystkim to, że od samego początku coś się dzieje.
 

yeed

Trolololo Guy
Weteran
Moderator
Dołączył
10.1.2007
Posty
8223
Bo w pierwszym polu wpisujecie miesiąc, dopiero dalej dzień i rok

Ja pisałem normalnie i działało ;D

Btw trailer świetny moim odczuciu. Dało się poczuć odpowiedni klimacik :)
 

Vidok

New Member
Dołączył
19.12.2010
Posty
16
Powiem tyle łoł, a ten kawałem z magią Voodoo po prostu majstersztyk. Już mi ślinka cieknie na następne newsy. Rozmarzyłem się, gdyby dali taki fajny system walki jak w trailerze, coś a la Assasin Creed :)
 

Electric Dragon

Majster
Weteran
Dołączył
22.8.2009
Posty
4209
Muzyczka miodzio. Trochę wcześniej opublikowali ten trailer, no ale dobrze, że jest. Jednak jest to ten sam co pokazywany na Game Developers Conference nielicznym ludkom z różnych serwisów.
 

Rangiz

Weteran
Weteran
Redakcja
Dołączył
13.11.2007
Posty
4946
Nie no, trailer w pytę. Przede wszystkim piękny wizualnie. Aż chciało się patrzeć na ta grafikę dopełnioną w detalach. Klimat dało ciąć się nożem. Z niecierpliwością czekam na przewidywaną datę premiery.
Ciekawi mnie też owa para - mag i ten pirat. Jak ważne fabularnie okażą się w grze? Ah, musimy czekać.

Z napisami polskimi
http://www.youtube.com/my_videos_edit
 

Biafra

Balotelli
Weteran
Redakcja
Dołączył
8.10.2010
Posty
2677
Nie no, trailer cool. Znamionuje, iż gra będzie ciekawa fabularnie (a to najważniejsze) ale i dopracowana graficznie, zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami. Niewątpliwie mój apetyt na tą gierkę został właśnie zaostrzony i muszę stwierdzić, że ciężko będzie czekać. Dobrze, że niedługo wychodzi Wiesiek drugi, zawsze będzie co robić do premiery Risen 2 :D
 

yeed

Trolololo Guy
Weteran
Moderator
Dołączył
10.1.2007
Posty
8223
Znamionuje, iż gra będzie ciekawa fabularnie

Tu będzie ciężko. Poza zupełnie nowymi realiami znowu idzie wnioskować o jakiejś straszliwej sile, która może zniszczyć świat. Nasz bohater oczywiście zrobi wszystko by ją powstrzymać. Choć może przynajmniej droga do finału będzie zawikłana fabularnie :)
 

Level

Member
Dołączył
6.9.2010
Posty
37
No mi sie podoba zacny trailer . :D Jest mroczny klimat bardzo fajnie . ;) Tylko ta magia Voodoo mi sie ona zabardzo niepodoba , no ale trudno ja magiem raczej niebęde grać . :)
 

Dami 1200

Member
Dołączył
27.8.2007
Posty
174
Hm, wygląda na to, że Faranga musiała być bardzo zacofana (stawiam na 300-400 lat), skoro w tym trailerze architektura stoi na tak wysokim poziomie - brukowane ulice, budynki na oko z XV,XVI wieku. Mroczny, klimat, akcja, bijatyki oraz Piranha Bytes. Czegóż więcej chcieć?

Co do magii to powiem krótko: mnie to się niezbyt podoba, ale jest już realniejsze niż poprzednia magia. Więc czemu nie? Mam tylko nadzieję, że na początku bd można zadać co najwyżej jakieś lekkie obrażenia, a nie kill na zawołanie.

EDIT:

@Down

Co wcale nie znaczy, że w porcie hawajskim latano z młotami, mieczami i tarczami -.-
 

Cedric

GołoWąs
Dołączył
31.8.2010
Posty
2713
Hm, wygląda na to, że Faranga musiała być bardzo zacofana (stawiam na 300-400 lat), skoro w tym trailerze architektura stoi na tak wysokim poziomie - brukowane ulice, budynki na oko z XV,XVI wieku. Mroczny, klimat, akcja, bijatyki oraz Piranha Bytes. Czegóż więcej chcieć?

Co do magii to powiem krótko: mnie to się niezbyt podoba, ale jest już realniejsze niż poprzednia magia. Więc czemu nie? Mam tylko nadzieję, że na początku bd można zadać co najwyżej jakieś lekkie obrażenia, a nie kill na zawołanie.
Popatrz na klimat Farangi i zwróć uwage ,że było to w ogóle zacofane miasto portowe na częściowo tropikalnej wyspie .
A tutaj mamy już miasto porządne ,na którejś z bardziej rozwiniętych wysp
Mamy do porównania jakby Port Hawajski i Port Brytyjski
Podobne ,nieprawdaż ? ;p
 

szkeleton

Hmmmm
Członek Załogi
Dołączył
15.11.2008
Posty
8520
Trailer pokazuje nam co znaczy "walka u boku towarzyszy" ;) czyli najprawdopodobniej nigdy nie będziemy sami przemierzać wyspy. Ale ogólnie trailer pierwsza klasa, można z tego wiele informacji wyciągnąć. Między innymi to, że magia Voodoo nie przyda się do bezpośredniej konfrontacji. Albo inaczej to zrobią, nie wiem sam. Ale apetyt rośnie w miarę jedzenia :)
 

RoMek

Niewolnik systemu
Członek Załogi
Dołączył
7.5.2008
Posty
4785
czyli najprawdopodobniej nigdy nie będziemy sami przemierzać wyspy
Nawet tak nie mów. Właśnie to mi się podobało najbardziej w Risen/Gothic , że masz wolną rękę i zero zobowiązań, chodzić, zwiedzać, biegać. Wszystko samemu. Z kimś kto biega za tobą nie będzie to już takie klimatyczne.
 

yeed

Trolololo Guy
Weteran
Moderator
Dołączył
10.1.2007
Posty
8223
Risen/Gothic , że masz wolną rękę i zero zobowiązań, chodzić, zwiedzać, biegać. Wszystko samemu. Z kimś kto biega za tobą nie będzie to już takie klimatyczne.

Ja narzekałem, że za mało kooperacji z npctami było. Fakt latanie przez całą grę z kims u boku odpada, ale pomoc zaprzyjaxnionych npcetów w wykonaniu poszczególnych misji HELL YEAH!
 

szkeleton

Hmmmm
Członek Załogi
Dołączył
15.11.2008
Posty
8520
Ja narzekałem, że za mało kooperacji z npctami było. Fakt latanie przez całą grę z kims u boku odpada, ale pomoc zaprzyjaxnionych npcetów w wykonaniu poszczególnych misji HELL YEAH!
Przypomnę, że w wywiadzie z Mike Hooge'm powiedział, że w zależności od naszych stosunków z przyjaciółmi, będą nam pomagać lub nie. Będzie większa kooperacja z innymi. Ja tak sobie myślę, że towarzysze pomagają w krytycznych momentach lub pomagają przy misjach jak masz problem ;).
 

RoMek

Niewolnik systemu
Członek Załogi
Dołączył
7.5.2008
Posty
4785
Zapomniałem się zapytać wcześniej. Jak myślicie, kim jest kobieta na Trailerze? Jest to Patty, czy ktoś inny?
 
Do góry Bottom