Rap & Hip Hop

E

eMzi

Guest
CYTAT(Blair @ 26-11-2007, 14:27) [snapback]160277[/snapback]
Ojjj.. eMzi, nie przesadzaj. Nie chce wyjść na rasistę ale wydaje mi się, że czarni ludzie nie są skorzy do pracy ;) Nie wszyscy ale ci
"gibający" się czarnuchy. Z bastowali by trochę z tymi błyskotkami, dziewczynami, autami etc. Normalnych ludzi to razi -.-

Ja ich nie usprawiedliwiam. To sarkazm ;) Napisałem tak, bo takie hasło jest tak samo głupie jak "Dwa, chodzą cali w złocie, a dzieci głodują.".
 

Patrykus

Member
Dołączył
8.12.2007
Posty
54
A ja tego ch**stwa nienawidzę! Muzyka dla złodzieji, wandali i innych. Sram na wszystkich, którzy tego słuchają. Brzydzę się tym i nigdy tego nie słuchałem, nie słucham i słuchać nie będę!

Phihihihihi xD - GW

Ode mnie warn. ? DDX


@Down
Sam się walnij-,-
 
E

eMzi

Guest
CYTAT(Patrykus @ 29-12-2007, 18:02) [snapback]164368[/snapback]
A ja tego ch**stwa nienawidzę! Muzyka dla złodzieji, wandali i innych. Sram na wszystkich, którzy tego słuchają. Brzydzę się tym i nigdy tego nie słuchałem, nie słucham i słuchać nie będę!

Phihihihihi xD - GW

Ode mnie warn. – DDX

Najpierw to się walnij w łeb.
Jak nigdy nie słuchałeś to z łaski swojej nie bierz się za ocenianie, tym bardziej w tak debilny sposób. Chociaż w sumie masz 12 lat, a to bardzo dużo w tej kwestii wyjaśnia. Dorośnij synku
 

Lares_

Paladyn Wody
Dołączył
29.11.2005
Posty
806
eMzi masz "Ostatnia Szansa tego Rapu" O.S.T.R'ego?

Dla mnie kilka kawałków pierwszorzędnych ;p Wogole polecam wszystkim tą płyte.
 
E

eMzi

Guest
CYTAT(Kretox @ 30-12-2007, 11:13) [snapback]164450[/snapback]
eMzi masz "Ostatnia Szansa tego Rapu" O.S.T.R'ego?

Dla mnie kilka kawałków pierwszorzędnych ;p W ogole polecam wszystkim tą płyte.

Oczywiście, że mam. Wszystkie płyty Ostrego mam oprócz "Saturatora", w którego jeszcze się nie zaopatrzyłem.
Ale generalnie, to nie jest płyta, lecz mixtape stworzony przez jakiegoś gościa. Są to pozbierane kawałek Adasia z różnych innych płyt/mixów a nie jego oficjalne dzieło. Co nie zmienia faktu, że kilka kawałków jest kozackich (Łoj, O pięciu takich, Niebo, Witaj w 2003) ;)
 

Falia

Member
Dołączył
1.6.2008
Posty
63
Dla fanow muzyki klimatu O.S.T.R. zapraszam na youtube, nastepnie prosze sobie wpisac L.u.c. & rahim, badz Kanal Audytywny i przesluchac sobie mozna caly ich repertuar. Polecam polecam polecam!!! To co Ci panowie wyprawiaja z jezykiem polskim jest jak dla mnie NIESAMOWITE. Sie tym karmilam kiedys. Teraz juz mniej ekscytuje i ogolnie uczucie powoli sie wypala, ale milo sluchac nadal i przynajmniej raz na dzien wracam do ich plyt.

http://www.youtube.com/watch?v=ZKfzAO_cTQI...feature=related ---- takie male wejscie do tego o czym mowie.

O hip hopie i jego odnogach wszelakich mowiac, to jak w kazdym innym gatunku muzycznym sraczki sie nie pozbedziesz. Ziarno od plew trzeba oddzielac zawsze. Komercja byla jest i bedzie, bo sa ludzie ktorzy chyba przyjemnosc maja w wydawaiu kasy na ten syf i sa ludzie cwani, ktorzy z tego umia korzysac. Przyjdzie jeden super cool zespol, wypali sie po czasie, ale na jego mniejsce zaraz jak grzyby po deszczu wyskoczy sto innych. A za tym stoja jedni i Ci sami ludzie z cygarem i whisky w rekach. Tak swiat byl zbudowany, jest i bedzie. Dlatego szkoda naszej energii na psioczenie na te komerche. Po prostu uwagi nie zwracajmy i juz.
 

Wenzelzxc

Member
Dołączył
20.4.2008
Posty
281
Ja lubie eminema,50centa a z polskiego rapu to 100%ekipa,peja,kaczor,hemp gru,wwo
 

Karpielek

VIP
VIP
Dołączył
7.5.2008
Posty
1208
Dawniej słuchałem Rapu i Hip hopu. Ogólnie nawet fajna muzyczka. Lubie sobie czasem posłychac, no wiecie żeby sie pozbyć stresu. Takie zespoły jak Dmx, 2pac, 50cent. z polskiego PCP i Molesta ale to rzadko.
 

Najemnik@

Member
Dołączył
16.7.2008
Posty
531
Sluchalem i slucham do dzis ale mniej z polskich lubie: Hemp Gru,OSTR,WWO,Pezet,Peja i kilku innych ;]
z zagranicnych: Slim SHady (3minem ;p),50cent,snoop dog. I D12 ale nie wiem czy jeszcze jest.
 

Dark Shadows

Active Member
Dołączył
21.10.2005
Posty
1349
Niedawno wyszła nowa płyta amerykańskiego rapera Young Jeezy.

Recession

Słuchał może ktoś? Jak wrażenia. Ja dorwałem ją dziś i muszę przyznać, że materiał na najwyższym poziomie, zajebiste bity i niesamowity flow.

Polecam. :D
 

Rafco

Member
Dołączył
1.7.2009
Posty
55
Pozwolę sobie zacytować... "Hip Hop to moja dziedzina". Słucham utworów z przekazem, fascynuję się tą muzyczną poezją. Słucham przeważnie Śląskiej sceny, nie czuję się Ślązakiem, ale u nas Hip Hop jest naprawdę na wysokim poziomie, a przynajmniej był. Jak chodzi o konkretne zespoły to Paktofonika, Kaliber 44, 3xklan - to klasyki, a mniej popularne to Ego, poza województwem, L.U.C. i Fisz. Co do krytyki w stosunku do HH... to nie HH jest "zły" tylko ludzie, lub zły jest ich odbiór, wyjątkiem są popularni w Polsce komercyjni raperzy.
 

HoteK

Obywatel
Dołączył
24.8.2009
Posty
476
Ja nie słucham takich debili jak 50 cent , eminem itd.
Ci ludzie nie wiedzą co to rap < 50 cent (śmiech na sali ) sprzedał własnych ziomków na policje to thx >
Hip-Hop jest tylko dla gangsterów - THE GAME , LIL WEYN , WEEZY itd. krótko to tylko oni nadają się na hip hop bo polskie to tylko underground lub nie które kawałki moich znajomych .

G-unot
 

HoteK

Obywatel
Dołączył
24.8.2009
Posty
476
No a co może Fifty jest lepszy bo się z policja zadaje ??
A Game ma mieszkanie w Copmton , a tak w ogóle wiesz co to jest ??
 

Blair

Członek #RN
VIP
Dołączył
12.11.2005
Posty
888
Dzielnica LA ;) wiem o tym bo nawija w 3/4 kawałkach tym ;) Snoop Dogg mieszkał na tej samej dzielnicy ;)

Prawdziwi gangsterzy umarli po obaleniu prohibicji w USA.
 

HoteK

Obywatel
Dołączył
24.8.2009
Posty
476
Ale nie tylko mi się rozchodzi o tych z Cribsów ale tych co śpiewają HH gangsta , bo tych co robią to dla 'famusa ' to dla nich moim zdaniem nie ma miejsca , lecz podkreślam MOIM ZDANIEM .
 

Thran

Che Świniara
Dołączył
17.11.2008
Posty
914
Moim zdaniem Polski hip - hop jest dobry lubię Bezimiennych, bez cenzury, molestę i wiele takich ale Tede to gniot i tyle ! ale amerykański hip hop ostatnio zadział moim zdaniem, nie robią tak fajnych piosenek jak parę lat temu albo i nawet 10 lat temu :)
 

Najemnik@

Member
Dołączył
16.7.2008
Posty
531
Nie ma co..polski rap jest teraz lepszy niż kiedyś amerykański typi pokroju eminem czy 50cent teraz robia syf nie muzyke, z polskich polecam bezimiennych,HG,Ostrego,Gurala,Słonia i niektórym firme jak lubią tego typu rap.
 

xenex

Member
Dołączył
13.3.2007
Posty
561
Wszyscy widzę że się tak znają na tym rapie jak ja na metalu, czy pojęcie zerowe a wiedzą tylko że istnieje coś takiego jak Molesta ( w metalu załóżmy Behemot ).
Nie ma co..polski rap jest teraz lepszy niż kiedyś amerykański typi pokroju eminem czy 50cent teraz robia syf nie muzyke, z polskich polecam bezimiennych,HG,Ostrego,Gurala,Słonia i niektórym firme jak lubią tego typu rap.
"polski rap jest teraz lepszy niż kiedyś amerykański" co mam przez to rozumieć? Że teraz niby jakiś Gural i słoń są lepsi o Dre czy Eazyego E ?
A ciebie Hotek się słuchać nie da, idź ty gdzieś się dokształć bo gadanie że ludzie których na oczy nie widziałeś robią dla policji jest godne podstawówki i ogółem jak patrze na niektórych i jakie mają nastawienie do policji, to wziął bym ich uśpił bo to zerowy poziom.
 

Blair

Członek #RN
VIP
Dołączył
12.11.2005
Posty
888
Apropo HH to epka kumpla, polecam gorąco:

ml00_x_i_y_front.jpg


01.intro (prod. brak prądu)

02.kto to? (prod. zioło zioło)

03.lazy afternoon ft. sith (prod. brak prądu)

04.a jeśli jutro będzie? (prod. soul pete)

05.jestem zdrowy (prod. makaron)

06.ty liryczne ft dewu (prod. brakprądu)

07.to nie przypadek (prod. riki)

08.mówili nam ft enson (prod. zioło zioło)

09.nigdy w życiu ft dewu (prod. makaron)





http://rapidshare.com/files/188676698/peus___dj_dred_-_x_i_y_ep__2009_.rar
 
Do góry Bottom