Problem Z Vakiem

Status
Zamknięty.

cygan4

New Member
Dołączył
29.8.2011
Posty
3
Cześć jestem tu nowy i od nie dawna gram sobie w Gothic 3 którego zakupiłem parę lat temu ale ze względu na slaby sprzęt nie mogłem sobie pograć dopiero teraz to odpaliłem dobra ale to ja o tym nie chciałem gadać a o problemie który mnie spotkał a więc tak jestem w trelis już tam wszystkie zadania wykonałem żeby mnie lubili no i ide do tego vaka żeby mi dał tom mapę wykopalisk tak jak mam napisane w poradniku ale z nim nie można wogóle nie można pogadać bo za raz jak do niego podejde gada że morom nie można ufać i mnie atakuje no to sobie darowałem i poszedłem do Nemora a pozniej odbilem miasto i wziołem od waka artefakt ale liczyłem że bedzie też mapa wykopalisk no ale nie ma no i właśnie pytam się was gdzie ja znajdę tom mapę ??? dodam jeszcze że reputacji u orków to mam 8 .
 

Rangiz

Weteran
Weteran
Redakcja
Dołączył
13.11.2007
Posty
4946
http://gothic.org.pl/forum/index.php?/topic/28718-problem-z-silden/page__p__267296__hl__wyzwoli%B3e%B6__fromsearch__1#entry267296

i tu

http://gothic.org.pl/forum/index.php?/topic/20811-problem-z-wodzem-geldern/page__p__193256__hl__wyzwoli%B3e%B6__fromsearch__1#entry193256

i można by tak sypać liniami tych tematów
 

cygan4

New Member
Dołączył
29.8.2011
Posty
3
Te mapy nie ma nawet w geldern po zabiciu wszystkich i pszeszukaniu i ich ciał nawet po zabity vak nie miał tej mapy tylko ten artefakt to trochę dziwne .
 

Bury_Zenek

Rycerz Wody
Dołączył
10.2.2009
Posty
856
paniee :D ty chyba mylisz Geldern z Trelis.
w Trelis panuje Vak i on ma artefakt. w Geldern panuje jakiśtam szaman który ma mapę :)
 

Isidro

Szalony Bartek
Weteran
Redakcja
Dołączył
9.3.2009
Posty
6373
1.
nie można pogadać bo za raz jak do niego podejde gada że morom nie można ufać i mnie atakuje

Odbiłeś co najmniej 3 miasta, orkowie będą cie teraz atakować cały czas, jeśli tylko pogadasz z którymś z przywódców.

2. Tak jak mówi Bury, pomyliłeś Geldern z trelis. Musisz iść do Geldern i do szamana Grokowi. On ma mapę ale że odbileś 3 miasta to jak do niego zagadasz to cie zaatakuje :trollface: Odbij Geldern i przeszukaj ciało najważniejszego szamana w mieście ;)
 

cygan4

New Member
Dołączył
29.8.2011
Posty
3
No to w tym moim poradniku zrobili błąd bo pisze że w geldern vak da mi mapę ale go tam nie było tylko jakiś szaman a później 2 kartki dalej że w trelis jest co jest prawdą ale mapy nie ma to chyba bedzie tak jak mówicie mapę bedzie miał ten szaman z geldern spróbuję te miasto podbić . A wiecie może gdzie można nauczyć się władania dwoma mieczami w jakim mieście na tej pustyni varatu ??
 

Isidro

Szalony Bartek
Weteran
Redakcja
Dołączył
9.3.2009
Posty
6373
A wiecie może gdzie można nauczyć się władania dwoma mieczami w jakim mieście na tej pustyni varatu ??

Mistrzostwo tylko w Ishtar. A pierwszy poziom w każdym większym mieście Varantu.
 

Isidro

Szalony Bartek
Weteran
Redakcja
Dołączył
9.3.2009
Posty
6373
75% w samym Ishtar.

To chyba zależy od wersji ; o U mnie mogłem się uczyć jak tylko wszedłem do miasta...

Patch 1.74 + QP4 i musiałem posiadać 75% reputacji.

Głupią wersję miałeś;p
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom