Problem Z Dziennikiem.

Status
Zamknięty.

Seriance

New Member
Dołączył
4.10.2009
Posty
11
Witam. Jak napisałem wyżej w temacie mam problem z dziennikiem. Otóż gdy dostane misję i zaglądam do dziennika to nic tam nie ma. Jeżeli ktoś jest mi w stanie pomoc to będę bardzo wdzięczny.
 

Kacperex

KacŚpioszek
Dołączył
26.10.2004
Posty
6508
A patrzyłeś w róznych zakładkach? W pierwszej nic nie ma , ale w kolejnych może być.
Każde 'miasto" ma swoją zakładkę. Poklikaj, a na pewno będą zadania.
 

Seriance

New Member
Dołączył
4.10.2009
Posty
11
Patrzyłem w każdej zakładce i nigdzie nie ma wypisanych misji.
 

Fahrenheit

Pimpu?
Dołączył
2.9.2009
Posty
1342
Ja grałem w demko i pokazywało mi zadania od razu, więc to chyba nie to... Ale spróbuj tej porady, poklikaj co się da, to może znajdziesz zadania.
OT: A ty, Kacperex, masz już pełną wersję?
 

Kacperex

KacŚpioszek
Dołączył
26.10.2004
Posty
6508
http://gothic.org.pl/forum/index.php?app=gallery&module=images&section=viewimage&img=532
Tu masz skrina. Wchodzisz i w zakładkach masz rozne okregi i tam MASZ misje na pewno.
 

staho

Member
Dołączył
4.10.2009
Posty
30
jesli nie masz to przeinstaluj gre przewaznie zawsze dziala :) a jak nie pomoze to nie wiem zla wersja gry.
 

Kacperex

KacŚpioszek
Dołączył
26.10.2004
Posty
6508
Masz zakładki current,completed,trader, trainer i pod tym masz ikony! Jest taki papirus, kotwica, ogien, drzew i ksiazka! Po naciskaj te ikonki i NA PEWNO będą zadania.
 

Seriance

New Member
Dołączył
4.10.2009
Posty
11
Sprawdzałem wszystko, nic nie pomaga. Zastanawiam się czy to nie jest wina karty graficznej lub czegoś podobnego. (Mam Radeona 4850)
 

Bury_Zenek

Rycerz Wody
Dołączył
10.2.2009
Posty
856
karty graficznej na pewno nie wina XD. może włanczasz coś innego a nie dziennik misji? :p
 

Seriance

New Member
Dołączył
4.10.2009
Posty
11
Dziennik to jest na 100%, może to po prostu zła wersja gry, poczekam na PL i wtedy zobacze.
 

staho

Member
Dołączył
4.10.2009
Posty
30
jak juz mowielm jak mozesz to zrob reinstala gry powinno ci pomoc. A i save sobie skopjuj na wszelki wypadek .
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom