Problem Techniczny

Status
Zamknięty.

lol12

New Member
Dołączył
29.8.2010
Posty
1
Witam. Mój problem polega na tym,że grałem sobie w Risena przez 2 dni spokojnie.Za ten czas ogarnąłem mniej więcej grę i nagle podczas chodzenia po mieście (wcześniej jak byłem w mieście nic się nie działo)gra mi zaczęła "skakać" tzn. obraz tak wariował i np.raz się robił dzień a po 1 sekundzie noc albo się obraz zmieniał robił się taki wyciemniony albo jasny ale głównie to się zmieniało z nocy na dzień co sekundę albo i szybciej.W żadnej grze wcześniej mi się tak nie działo i wszystkie gry mi na najwyższych wymaganiach chodzą bezbłędnie.Kiedyś tylko raz w G3 mi się tak działo ale na starym kompie:p problemu do dziś nie rozwiązałem (ale to już odbiega od tematu :D).A i chciałbym zaznaczyć,że próbowałem zmieniać grafikę i inne opcje w ustawieniach nawet rozdzielczość i nic nie pomogło.Parametry kompa:procek:AMD Athlon 64 X2 Dual Core Processor 6000+ (nie wiem czy to wszystko potrzebne ale wole dać więcej niż za mało:D) Pamięć:2046 MB RAM DirectX 9.0c Karta graficzna: NIVIDA GeForce 8800 GTS Przyb.całk il. pam. 320.0 MB (nie wiem czy dobre dane dałem i czy to wszystko tak jak trzeba.Ale dane przepisuje z narzędzia diagnostycznego DirectX).Za wszelką pomoc dziękuje a jeśli post ma jakieś błędy to bardzo przepraszam.Edit:grę mam oryginalną kupioną sterwoniki też mam najnowsze bo niedawno robiłem formata i ściągałem Edit2: Problem rozwiązany okazało się,że jednak to wina sterowników ściągnąłem nowe i wszystko śmiga
 

szkeleton

Hmmmm
Członek Załogi
Dołączył
15.11.2008
Posty
8520
Problem ROZWIĄZANY. Jeśli są jakiekolwiek wątpliwości, pytania proszę o założenie nowego tematu.

Wszelkie uzasadnione reklamacje/pretensje/sugestie/rady przyjmuje ekipa forum.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom