Pojedyncze Utwory Godne Polecenia

Cedric

GołoWąs
Dołączył
31.8.2010
Posty
2713
Uwielbiam każdy utwór Korpiklaani, więc jedyne co mogę powiedzieć to 10/10 :D
 

szkeleton

Hmmmm
Członek Załogi
Dołączył
15.11.2008
Posty
8520
Nie lubię tego typu muzyki zbytnio i to nie zbyt przypadło mi do gustu. Lecz w niektórych momentach mi się podobało. 6/10

Teraz coś z innej beczki. Wczoraj mi to znajomy podesłał i mi się spodobało.
http://www.youtube.com/watch?v=PoTEnaAI9Fo&ob=av2e
 

RoMek

Niewolnik systemu
Członek Załogi
Dołączył
7.5.2008
Posty
4785
Szkelo, zbyt komercyjne i za dużo wyświetleń, nie lubię czegoś takiego czego słucha cały świat, ale pani ma ladny glos.

ode mnie
 

Isidro

Szalony Bartek
Weteran
Redakcja
Dołączył
9.3.2009
Posty
6373
Generalnie, nie mój gatunek ale piosenka wpada w ucho. Na początku to to po prostu dla mnie niezrozumiały bełkot, jak się wsłuchałem to zacząłem odróżniać słowa xD 6/10


Gość ma nieźle we łbie nawalone co potwierdza większość jego piosenek. Ta w sumie jedna z normalniejszych; d
 

Bojan

Spirit Crusher
Weteran
Dołączył
12.1.2008
Posty
2680
Fakt, poebane z deka. Jeśli ktoś lubuje się w takowych commedypseudorapach, to może i mu podpasuje. Dla mnie tego rodzaju muzyka zaczyna się i kończy na Loney Island, reszta mnie zbytnio nie jara - 4/10 za dobre chęci.

Jeden z lepszych atmosphericów jakie ostatnimi czasy słyszałem. Klimatem dorównują God Is An Astronaut, choć to zupełnie inne gatunki. Mistrzostwo.
 

Isidro

Szalony Bartek
Weteran
Redakcja
Dołączył
9.3.2009
Posty
6373
Niezłe, 6 minut okraszone fajną muzyką. Jeśli trzeba uspokojenia to moim zdaniem świetnie się to nadaje ;) 8/10


Dżem...Autsajder. Cóż, świetna piosenka i życiowa. Warto posłuchać choćby dlatego że po prostu jest miła dla ucha :)
Odkryłem przy "przekopywaniu" zawartości yt ;)
 

Bury_Zenek

Rycerz Wody
Dołączył
10.2.2009
Posty
856
Dżem nie moje klimaty ale i tak mi się podoba. klasyka Polskiej muzyki, słyszałem sporo lepszych piosenek tego zespołu co nie znaczy że ten jest zły. jak dla mnie jedyna wada tego kawałka jest harmonijka. Niby pasuje, ale jakoś nie brzmi zbyt fajnie (chociaż możliwe że nie jestem przyzwyczajony do takich rytmów, w końcu w rapie nie ma za bardzo harmonijek :D). Chyba dzięki tobie posłucham sobie troszkę piosenek Dżemu.

świeży singiel Łony - inteligenta pełnej pary :D
 

Cedric

GołoWąs
Dołączył
31.8.2010
Posty
2713
Niestety takie utwory to nie moje klimaty, więc :
1.Nie mogę się za bardzo na ten temat wypowiedzieć
2. Niezbyt przypadła mi piosenka do gustu
So sędzia zarządził werdykt 6,5 /10
 

Biafra

Balotelli
Weteran
Redakcja
Dołączył
8.10.2010
Posty
2677
Całkiem niezły utwór. Pirackie klimaty wykonane ze sporym jajem 7/10.

Ticzu, widzę, że ostatnio wszechstronnie wsiąkłeś w klimaty Anime łącznie z avkiem. A znasz to:


To kawałek z Wolf's Rain. Bardzo dobra seria i świetny cały soundtrack. Ten kawałek nie jest najlepszy na płytce (choć też dobry), ale może najbardziej rozpoznawalny.
 

Pandrodor

Member
Dołączył
12.10.2007
Posty
437
Temat zamarł?

Bardzo przyjemne. Klimaty anime są mi obce (chyba czas to zmienić), ale jakoś mnie to nie odrzuciło.


Błogosławieni dziś są wszyscy miłujący epickość Power Metalu, albowiem ten utwór gromadzi ją całą ^^

Helloween - The Invisible Man
 

Nauczyciel

Martwy Pluszak
Weteran
Dołączył
12.11.2006
Posty
2497
power metal zdaje sie byc jedynym gatunkiem metalu, ktorego az w 90% nie trawie, wszystko ze wzgledu na wokal, a w sumie slowa, za bardzo mi zawsze wala pozerstwem i plytkoscia, niby gitarki ladne i wszystko, ale naprawde przydaloby sie w wiekszosci przypadkow zwolnic capa odpowiadajacego za tekst

[yt]D6kdHLq28e8[/yt]
 

Crisis

Strażnik Magów Wody
VIP
Redakcja
Dołączył
17.11.2006
Posty
453
Bardzo przyjemna piosenka. Słowa całkiem... ciekawe, że tak się wyrażę. ;) Bardzo podobał mi się głos i dźwięk gitary do tego. Całość sprawia wrażenie piosenki nagranej w starym stylu. Nie wiem, z którego roku jest ten utwór, ale trafił w mój gust i to bardzo, kto wie, że zobaczę co ten zespół ma do zaoferowania. :)

http://www.youtube.c...h?v=P3WJX1cIuY4

Ostatnio coś mnie wzięło na Viking Metal. ;P
 

Nauczyciel

Martwy Pluszak
Weteran
Dołączył
12.11.2006
Posty
2497
sluchalem ich swego czasu, nie podoba mi sie w ich stylu jedynie zmiana natroju jaka powoduje, moim zdaniem folk metal piekny 'est, jak maluje idiotyczny usmiech barbariana majacego sie zabrac za zniewolona dziewke na mordzie, ten mimo ze zajebyscie brzmi, tego nei robi, mimo to 7,7/10

[yt]SR6HDoJ4eos[/yt]
 

Isidro

Szalony Bartek
Weteran
Redakcja
Dołączył
9.3.2009
Posty
6373
Nie bardzo mnie zaciekawiło;]
Ode mnie kawałek:

 
Do góry Bottom