Podbicie Reedock

Status
Zamknięty.

szymolinka

New Member
Dołączył
12.12.2011
Posty
7
Witam...z góry przepraszam jeśli coś źle napiszę ale jest to mój pierwszy post...problem tkwi w tym że pomagałem w Cape Dun przywódcy orkom i zlecił mi zadanie aby podbić Reedock a więc podbiłem je i gdy już zakończyłem to gdy już mu(przywódca orków coś na U...) ZDAŁEM "sprawozdanie" to nie odstałem od niego żadnej innej misji i nie mam pojęcia co mam teraz robić, dokąd się udać :(
 

szkeleton

Hmmmm
Członek Załogi
Dołączył
15.11.2008
Posty
8520
Gothic 3 jest taki specyficzny. Nie ma podziału na rozdziały itd. To czysty sandbox więc robisz co chcesz. Możesz się teraz udać od innego miasta wykonać zadania i tak dalej by w końcu znaleźć tego kogo szukasz - czyli Xardasa,
 

szymolinka

New Member
Dołączył
12.12.2011
Posty
7
W Cape Dun znalazłem paladyna WENZEL(czy jakoś tak)...i teraz nie wiem czy mam mu pomóc?tylko trochę byłoby to nierozsądne podbić Reddock pracując dla Cape DUn a teraz pomóc temu paladynowi podbić te miasteczko...i właśnie nie wiem co mam teraz zrobić :(
 

Dragomir

Adam Konopka
Weteran
Dołączył
25.9.2004
Posty
2527
właśnie o to chodzi że masz TY podjąć decyzję, ta gra nie wiedzie cię po sznurku, nie ma 1 właściwej drogi... rozumiem że to skomplikowane, ale trzeba z tym żyć
 

RoMek

Niewolnik systemu
Członek Załogi
Dołączył
7.5.2008
Posty
4785
paladyn z reddock chcial odbić miasto z orków, jak je odbiłeś to przecież drugi raz nie odbijesz miasta z orków bo już ich nie ma, a z buntowników się nie da, no kurde. teraz musisz iść do Montery tam robić questy.
 

szkeleton

Hmmmm
Członek Załogi
Dołączył
15.11.2008
Posty
8520
szymolinka w G3 robisz CO CHCESZ. Możesz odbić miasteczko z rąk orków, a potem podbić obóz buntowników. Lub wybrać jedno lub nie podbijać nic. Ale trzeba się liczyć z konsekwencjami podbijania.
 

szymolinka

New Member
Dołączył
12.12.2011
Posty
7
ok zrobiłem jak powiedzieliście, udałem sie do MOntery...tam spotkałem Marika który dał mi zadanie aby sprawdzić jak lojalni są wobec niego...a wieć już się wypytałem każdego i został mi Elber więc się go zaraz na początku wypytałem a potem zrobiłem dla niego misję aby pozbyć się tych złodziei zboża...i gdy przychodze do niego po zabiciu nich to mi zaliczyło tylko te zadanie z tymi złodziejami a zadania z lojalnością juz nie...a gdy zdawałem sprawozdanie Marikowi to nic wogóle nie miałem o Elberze i nie wiem co mam zrobić?(Elber kazał mi gdzieś zanieść te zboże tylko nie wiem gdzie bo zapomniałem, to może jak zaniosę i się wrócę do niego mu powiedzieć że zaniosłem to może wtedy mi coś powie o Mariku)? jak myślicie?
 

Isidro

Szalony Bartek
Weteran
Redakcja
Dołączył
9.3.2009
Posty
6373
Zboże trzeba zanieść do Sanforda, magazyniera z Montery. Magazyn jest vis-a-vis chaty Marika.
A z elberem powinieneś mieć dialog o tym że on sobie nie radzi i chciałby wiedzieć jak Marik trzyma swoich ludzi w garści. Być może że ,tak jak piszesz, trzeba najpierw zanieść zboże, sprawdz to: )
 

szkeleton

Hmmmm
Członek Załogi
Dołączył
15.11.2008
Posty
8520
No jak wypytałeś Elberta to go wypytałeś nie? Po co masz to drugi raz robić? Teraz masz zanieść zboże do magazyniera w Monterze.

khe,khe,khe pierwszy.
 

szymolinka

New Member
Dołączył
12.12.2011
Posty
7
Tak musiałem zanieśc te zboże i zdać marikowi raport ale i tak jeszcze nie mam zaliczonej tej misji...kogo trzeba dokładnie wypytać?
 

szkeleton

Hmmmm
Członek Załogi
Dołączył
15.11.2008
Posty
8520
Pytałeś się już Sanforda? I pomogłeś buntownikom obok Montery? Dzięki ich pomocy poznasz imię zdrajcy i wykonasz zadanie od Marika. Oczywiście jak jesteś po stronie orków.
 

szymolinka

New Member
Dołączył
12.12.2011
Posty
7
tak pomogłem sanfordowi...ale co do buntowników to zależy o których chodzi...gdyz teraz mam misje o bozbycie się obozowisk Daryla, Masona, Otisa...Tak jeste po stornie orków(dostałem zadanie aby zniszczyć Okare)
 

szkeleton

Hmmmm
Członek Załogi
Dołączył
15.11.2008
Posty
8520
Więc tak. Nieopodal farmy z krowami spotykasz 3 buntowników. Musisz im pomóc by poznać imię ich szpiega w mieście tym samym kończąc misję Marika. Ich misja polega na zabiciu krów.

Osobiście to pierw polecam ci wykonanie zadań w Okarze zanim ją zniszczysz by zarobić trochę złota i doświadczenia.
 

szymolinka

New Member
Dołączył
12.12.2011
Posty
7
Tylko że jest problem Otis już nie zyje , a ja to chyba od niego miałem się dowiedzieć imię tego szpiega..:( i co teraz?rozmawiałem teraz z Darylem który powie mi kim jest szpieg jak im pomoge zlikwidować orków przy niewolnikach a ja przecież chce być po stronie orków...więc jest jakaś inna opcja abym mógł zakończyć tą misję ze Stanfordem?
 

szkeleton

Hmmmm
Członek Załogi
Dołączył
15.11.2008
Posty
8520
Jak już zabiłeś Otisa to może być problem...spróbuj zabić Sanforda i przeszukac jego ciało, znajdziesz list który musisz oddać Marikowi.
 

Dami 1200

Member
Dołączył
27.8.2007
Posty
174
Może zanim zabijesz Sanforda pogadaj z Masonem - gościem od krów. On też może Ci zdradzić imię szpiega.
 

szymolinka

New Member
Dołączył
12.12.2011
Posty
7
a mam dla tego Masona wypelniać zadania? i czy nic się nie stanie jesli wypełnie zadanie przeciw orkom właśnie dla masona bo ja gram w sumie z orkami :)
 

Dami 1200

Member
Dołączył
27.8.2007
Posty
174
Zabicie krów nikomu nie zaszkodzi, o ile zrobisz to szybko, a zdobędziesz doświadczenie i informacje o szpiegu.
 

Isidro

Szalony Bartek
Weteran
Redakcja
Dołączył
9.3.2009
Posty
6373
Musisz zabić jednym uderzeniem. Inaczej najemnicy się na ciebie rzucą.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom