Patche Do Gry

Status
Zamknięty.

Antix

New Member
Dołączył
23.12.2010
Posty
41
Witam mam pytanie jakie patche do gry gothic 3 polecacie bo jest ich kilka ?

Proszę o wymienienie jakie sa oficjalne i nieoficjalne patche i ktore zainstalować?


Proszę was o pomoc będę wdzięczny.
 

RoMek

Niewolnik systemu
Członek Załogi
Dołączył
7.5.2008
Posty
4785
Ja polecam 1.74

http://gothic.org.pl/forum/index.php?/files/file/110-gothic-3-community-patch-174/

Poprawia większość błędów. Z tego co mi wiadomo to te mniejsze rzekomo patche mało poprawiają i od dawna nie są aktualizowane.
 

El Bastardo

Władca Wiedźm
Moderator
Redakcja
Dołączył
1.10.2007
Posty
3025
Witam.
Patchy do G3 znamy jednak trochę więcej, podany przez RoMka, to jeden z lepszych jeśli jednak nie spełni Twoich oczekiwań w pełni:

Tu znajdziesz wszystkie - http://gothic.org.pl/forum/index.php?/files/category/4-gothic-3/

Wszystko jasno i czytelnie opisane. Pobieraj, instaluj i graj.
 

Antix

New Member
Dołączył
23.12.2010
Posty
41
ok ale wszystkie mam zainstalować czy polecacie z tej listy jakieś konkretne?
 

RoMek

Niewolnik systemu
Członek Załogi
Dołączył
7.5.2008
Posty
4785
1,74 ma w sobie wszystkie poprzednie poprawki techniczne. Natomiast Quest Pack 4 i Content Mod z listy, którą podał EB dodają dodatkowe misje do gry (są kompatybilne z patchem 1,74) więc to od ciebie zależy czy je zainstalujesz.
 

El Bastardo

Władca Wiedźm
Moderator
Redakcja
Dołączył
1.10.2007
Posty
3025
Instalacja wszystkich nie jest konieczna. Nowsze patche zawierają w sobie zazwyczaj starsze. Patch 1.74, podany przez Romana jest najnowszy i powinien wystarczyć.

Podałem link do wszystkich w celu informacji.
 

Antix

New Member
Dołączył
23.12.2010
Posty
41
ok dzięki

ostatnie pytanie polecacie sam patch 1.74? czy quest pack i cm? czy sam quest pack z 1.74
 

yeed

Trolololo Guy
Weteran
Moderator
Dołączył
10.1.2007
Posty
8223
hm jak chcesz zobaczyć jak wyglądała pierwotna wersja po poprawkach wgraj 1.74

Dwa następne wprowadzają masę poprawek i zestaw nowych misji do gry. To taka wersja fanowska, bardzo rozbudowana i poprawiająca masę elementów gry, sprawiając, że jest przyjemniejsza w odbiorze.

Aczkolwiek jak zainstalujesz 1.74 to pry instalacji każdego z następnych musisz rozpocząć grę od nowa bo na starych sejvach nie będą trybić.
 

Antix

New Member
Dołączył
23.12.2010
Posty
41
ok zagram na quest pack 4 i ten mod 2.2 bo podobno ten najbardziej zbliża do gothica 2 i jest w nim zbroja łowcy smoków


dzięki wszystkim za wypowiedzi
 

yeed

Trolololo Guy
Weteran
Moderator
Dołączył
10.1.2007
Posty
8223
ale 1.74 tak czy inaczej wgraj :)
 

Antix

New Member
Dołączył
23.12.2010
Posty
41
ok i jeszcze pytanie czy muszę grac na alternatywnym balansie na 1,74 oraz quest pack 4 i cm 2.2 ? bo jak jest on wyłączony to podobno postac jest bardzo dobra bo ustawienia sa pod ten balans
 

Rangiz

Weteran
Weteran
Redakcja
Dołączył
13.11.2007
Posty
4946
Alternatywny Balans nie pozwala na stworzenie przepakowanej postaci która jest jednocześnie myśliwym,wojownikiem i magiem. Polega to na tym że np. trzeba za niektóre umiejętności dawać więcej punktów nauki, dostajemy mniej lub więcej doświadczenia za niektóre zadania lub potwory, są zwiększone progi na zdobywanie kolejnego poziomu więc np. jeśli na patchu 1.6 miałeś 60 poziom to teraz będziesz miał powiedzmy pod koniec poziom 40.

Także to twój wybór, czy chcesz grać z balansem czy bez.
 

Antix

New Member
Dołączył
23.12.2010
Posty
41
no tak ale czy ustawienia quest pack 4 sa pod ten balans? bo czytałem ze tak i trzeba grac na tym bo inaczej jest postac bardzo dobra
 

Rangiz

Weteran
Weteran
Redakcja
Dołączył
13.11.2007
Posty
4946
A tego to nie wiem.
No ale to zależy od stylu twojej gry. Jeśli lubisz, gdy jest trudniej - graj z balansem. I na odwrót :)
 

Arven

Mr. Very Bad Guy
Weteran
Dołączył
18.5.2007
Posty
3647
Problem ROZWIĄZANY. Jeśli są jakiekolwiek wątpliwości, pytania proszę o założenie nowego tematu.

Wszelkie uzasadnione reklamacje/pretensje/sugestie/rady przyjmuje ekipa forum.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom