Orkowie- Zaufanie I Teleport Do Króla

Status
Zamknięty.

asto

New Member
Dołączył
28.8.2010
Posty
13
Witam!!!
Gram od paru dni w G3 i aby przejść do Nordmaru muszę zdobyć u orków zaufanie. Zrobilem juz duzo misji, takich jak sprzedawanie skór, zanoszenie gorzałki itp, a wciaz gdy wchodze w te opcje i piszą zaufania to pisze ze zaufanie do orków jest wciąż 0 :/ dlaczego 0 skoro zrobilem duzo juz misji? a pisze cos ze musi byc 75% aby mnie wpuścił do Nordaru...
czy to jest konieczne aby tam iść?
jeszcze dodatkowe pytanie mam, bo tam jest jakas runa teleportacyjna czy cos takiego do króla i gdzie to jest? gdzie to znaleźć? bo ja to szukałem w gothanie czy jakos tak, to miasto gdzie był demon ale nie znalazłem.
pozdrawiam.
 

Dragomir

Adam Konopka
Weteran
Dołączył
25.9.2004
Posty
2527
jest w gothcie, bodajze w jaskiniach tam na dole pod gothą. ta runa znaczy.
a zeby przejsc do nordmaru z faring bodajze trzeba wykonac zadania dla trzech orkow w tym miescie, i zostac mysliwym w faring - to pomoga zalatwic ci najemnicy w faring :p
 

szkeleton

Hmmmm
Członek Załogi
Dołączył
15.11.2008
Posty
8520
Żeby przejść do Nordmaru wystarczy być myśliwym znaczy:
-sprzedaz skór, a potem powiedziec Wilsonowi prawdę
-okrasc asayna z kamienia przodków
-zabic topielce obok miasta

Potem cie przepuszcza do Nordmaru.
 

Koza123

Nadworny błazen Rangiza
Dołączył
1.7.2010
Posty
309
A jeśli chodzi o tą reputację, to zdobywasz ją w Faring. To w faring a nie u orków ma być 75 %. U orków zdobywasz za większe czyny. Coś typu zniszczenie obozu buntoli.
 

RoMek

Niewolnik systemu
Członek Załogi
Dołączył
7.5.2008
Posty
4785
Najlepszym sposobem na przejście do Nordmaru jest wskoczyć na górkę po prawej stronie tego Orka który pilnuje przejścia, a potem przez płot i jesteś.
 

asto

New Member
Dołączył
28.8.2010
Posty
13
juz tam doszedłem. Mam jeszcze jeden problem, ktory tutaj opisze, bo jest on drobny a nie bede zakladał nowego tematu
Otóż chcę zostać magiem, a magiem nie da sie grac chyba jak jeszcze nie jest sie w Nordmarze i troche przypakowałem w siłę/tarczę i władaniem bronią, lecz w mane i magie tez cos tam wladowalem...
Musialem w siłę bo nie dawalem rady z orkami u króla. czy moge teraz zostać magiem? Aha. i dowiedzialem sie ze magowie kostur noszą, bo nawet nauczylem sie takiej umiejetnosci. SKąd wziasc taki kostur??? powinienem nim bić zanim bede miał prawdziwe czary? bo obecnie czarami nie moge bić chyba ze ze zwoi magicznych... dlatego mag na poczatku gry ma troche przerąbane bo ja np. siły się douczyłem troche i nie wiem czy te pkt nauki nie poszły na marne :/
 

RoMek

Niewolnik systemu
Członek Załogi
Dołączył
7.5.2008
Posty
4785
Czary dostaje się od Innosa albo Beliara u nich w kapliczce, tyle że każdy wymaga więcej prastarej wiedzy. To co dawałeś w siłę napewno ci się przyda jeszcze w grze.
 

asto

New Member
Dołączył
28.8.2010
Posty
13
czyli jesli nie moge żadnego czaru teraz kupic to powinienem pakowac w prastarą wiedzę? aby w końcu można było kupić czary, tak?
dzięki, a jak z tym kosturem???
 

szkeleton

Hmmmm
Członek Załogi
Dołączył
15.11.2008
Posty
8520
Kostury znajdziesz w sklepach u magów, np. Saturasa lub leżące na stołach itp.

Magowie wody i druidzi nauczą cię magii Adanosa bo on nie ma świątyń, Innos i Beliara ma swoje chramy i u nich się uczysz nowych czarów, a więcje prastarej wiedzy ci to umozliwia.
 

asto

New Member
Dołączył
28.8.2010
Posty
13
ok, zapytam o cos jeszcze, bo juz jestem w tym Nordmarze i udało mi się dotrzeć tylko do klanu wilka i tych drugich nie pamietam jak sie nazywali z kuźnią coś związane.
Mój problem polaga na tym, że za CHOLERE nie wiem jak sie dostac do xardasa, klasztoru i klanu ognia czy jakos tak...
dzisaij chodzilem ponad godzinę w strone tego i raz wylądowałem tak ze na mapie 1cm ode mnie był klasztor ale kurde na skale byłem i nie bylo jak zejść poza tym orków duzo i innych paskudztw dużyłem dużo suplementów, potionow, bełtów i w ogole.
dodatkowo uzywalem czasami kamienia przemieniającego w wilka ktory zabrałem druidowi z klanu wilka. Chore to jest ze gdy odmienie sie z wilka w czlowieka to mam mało hp zawsze...
jest jakies inne przejscie np. z klanu wilka do klasztoru? Chore to zrobili z tymi górami, rozumiem ze potwory są ale te góry na prawde wprowadzają w błąd -.- nie wiem czy ten klasztor jest na górze czy nie i tak się plącze, strasznie ciezko sie tam dostać :/ a xardas to juz kompletnie nie wiem gdzie jest.
pozdrawiam.

ps: jak cos mozecie napisac na gg jak wymaga to lepszego tlumaczenia.
 

Koza123

Nadworny błazen Rangiza
Dołączył
1.7.2010
Posty
309
Gadasz z Reto i on ci mówi o tym, że potrzebujesz posiłków. I mówi Ci o jakimś przewodniku. Idziesz do tego przewodnika a on cię morze zaprowadzić do klasztoru i właściwie wszędzie. Ten przewodnik to bodajże jakiś Ulf.
 

szkeleton

Hmmmm
Członek Załogi
Dołączył
15.11.2008
Posty
8520
Idziesz do Klanu Wilka.
Szukasz myśliwego z wilkiem u boku. Gdy dasz mu mięso ten wilk zaprowadzi cie do wieży Xardasa. Finito.

Xardas znajduje się na wschodzie Nordmaru.

Co do kamienia przemian to potwory w które sie zamieniasz mala silniejszy atak ale mniej zycia i dlatego masz zawsze mniej zycia gdy zmienisz sie w czlowieka.
 

asto

New Member
Dołączył
28.8.2010
Posty
13
@koza
nie wiem kto to Reto, pierwszy raz o nim słysze... a droga do klasztoru jest prosta? czy trzeba bardzo duzo zabijać tych paskudztw ?

@szkeleton
wiem o jakiego mysliwego ci chodzi bo juz o tym gdzies czytałem, znajde go...
a jeszcze do Ciebie mam pytanie czy po drodze do Xardasa tez jest ciezko? duzo tego trzeba wybijać?

Troche słabo chyba jestem wyposażony ... mam skórzany strój. powinienem gdzies lepszy zdobyć? bo ten moj to ma chyba obrone 15 +/-


dodatkowo mam 2 bronie: MIECZ ASYNA (OBRAŻENIA 70)
i MIECZ PALADYNA OBRAZENIA 60 tyle ze pisze cos tam ze jest blogoslawione i zużyte
to ktory miecz uzywac?

Ogólnie patrząc na tą mapę to najbardziej wkurzają mnie góry, bo zajde czasami daleko myśląc, że odpowiednia to jest ścieżka a po ponadgodzinnej walce z potworami okazuje sie ze dane miejsce jest za górą i trzeba jeszcze dalej iść :/
 

szkeleton

Hmmmm
Członek Załogi
Dołączył
15.11.2008
Posty
8520
Wiesz co? Wróć do Myrtany i potrenuj tam trochę. Odbij miasta zabijaj grupy orków, zarób coś bo z takim pancerzem i bronią nic nie zdziałasz.

Jakby co to wal do mnie na gg 10956578. Wytlumacze ci jak cos bedziesz chcial.
 

Isidro

Szalony Bartek
Weteran
Redakcja
Dołączył
9.3.2009
Posty
6373
Pancerz musisz kupić u frakcji u której masz najwięcej reputacji. Niewiem z kim grasz także niewiem jaki pancerz będziesz miał ale one różnią się w sumie tylko wyglądem. Osobiście polecam zakręcić się w nordmarze dobrze i kupić ciężki pancerz nordmarczyka.

A co do drogi do Xardasa...jeśli będzie cie prowadził wilk hansona, Szaroskóry to wielkich problemów niema...pare wilków, gobliny, tygrysy szablozębne i golemy lodowe. W krzakach obok dróżki cieniostwór ale jego można ominąć.

Broń czym większe obrażenia ma tym lepsza :)


EDIT: Bleee ja się namęczyłem a szkelo mnie ubiegł;p
 

szkeleton

Hmmmm
Członek Załogi
Dołączył
15.11.2008
Posty
8520
Problem ROZWIĄZANY. Jeśli są jakiekolwiek wątpliwości, pytania proszę o założenie nowego tematu.

Wszelkie uzasadnione reklamacje/pretensje/sugestie/rady przyjmuje ekipa forum.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom