Nowe Spojrzenie Na Soundtracki Do Gier.

yeed

Trolololo Guy
Weteran
Moderator
Dołączył
10.1.2007
Posty
8223
Tak zastanawia mnie ostatnimi czasy pewna opcja dotycząca gier i ich soundtracków. Jak wiemy głownie to soundtracki opierające się na założeniach instrumentalnych. Jednak zastanawia mnie czy udałoby się zaimplementować do soundtracków wersje wokalne. Zrobić grę RPG podczas, której nie jest wykorzystana sama warstwa instrumentalna, dodatkowo normalny wokal. Myślicie, żeby to by mogło się sprawdzić?

[[yt]yoT12iXHTkA[/yt]
Znane przykłady aczkolwiek nie do końca o to chodzi. W końcu to statyczne i niewykorzystane w trakcie gry. A gdyby jednak próbować wpleść muzykę z wokalami w akcję?
[yt]RbWVq4Cx5V4[/yt]
Jednak nie ograniczajcie się do utworów jednego typu. Chodzi oczywiście o muzykę dopasowaną do klimatu, jednak z wokalem. Znacie przykłady gier RPG, gdzie można znaleźć coś takiego?
 

wersus

Esteta ekstraordynaryjny
Dołączył
18.11.2007
Posty
1597
http://www.youtube.com/watch?v=ztxwNcx2uho&feature=related

Tu masz chórek :D

Generalnie to byłoby coś nowego. Jestem nałogowym słuchaczem muzyki filmowej i tej z gier, więc chętnie bym to usłyszał w szerszej opcji :)
 

yeed

Trolololo Guy
Weteran
Moderator
Dołączył
10.1.2007
Posty
8223
Chórek najs ;) ale czy to zostało użyte w trakcie rozgrywki?

Bo jedno to muzyka z menu itp. a całe nowatorstwo polegałoby na wpleceniu tego w rozgrywkę ;)
 

Dark Fenix

Strażnik Pana Ciemności
Członek Załogi
Redakcja
Dołączył
24.8.2009
Posty
1085
Z grami RPG to trochę trudno coś znaleźć ale w innych typach gier napotkałem się kilka razy.

Jestem nałogowym słuchaczem muzyki filmowej i tej z gier, więc chętnie bym to usłyszał w szerszej opcji.
Ja mam tak samo. Najlepsze są te w wykonaniu chórów.
 
Do góry Bottom