Nieobecności

dudekkss

Carcass
Weteran
Redakcja
Dołączył
2.2.2005
Posty
3346
Żeby nie było niedomówień.
Jeśli ktoś wie, że wyjeżdża na dłuższy okres czasu, albo nie będzie mógł aktywnie uczestniczyć w życiu zakonu z jakiś powodów przez czas dłuższy niech napisze.
Temat istnieje po to aby później nie było problemów, że mistrz wywalił kogoś z zakonu a tego zwyczajnie nie było bo wyjechał na miesiąc na wakacje.
A więc jeszcze raz. Zgłaszać tutaj dłuższe nieobecności.
 

dudekkss

Carcass
Weteran
Redakcja
Dołączył
2.2.2005
Posty
3346
Nie będzie mnie od dzisiaj do niedzieli z powodu wyjazdu.
 

Kyroge

Member
Dołączył
14.4.2008
Posty
351
Wyjeżdżam na 2 tygodnie. Praca powinna już dojść.
Pozdrawiam
 

Phantom Lord

Active Member
Dołączył
9.8.2007
Posty
1351
Wyjeżdżam na tydzień. W tym czasie problemy proszę zgłaszać jedynie do Komturów. Poza tym mam nadzieję, że wszyscy dokończą swoje prace, bo po powrocie będę szczodrze kasował punkty.
 

Elessar

Inkwizytor
Weteran
Dołączył
30.12.2007
Posty
2679
Nie będzie mnie od jutra(czwartek) rano do niedzieli.
 

Karpielek

VIP
VIP
Dołączył
7.5.2008
Posty
1208
Nie będzie mnie nie wiem ile. Mam problemy z komputerem. Jak sie naprawi przybęde ;)
 

Silden

RPG'owiec
VIP
Dołączył
10.12.2008
Posty
1766
Jeśli przez dłuższy czas mnie nie będzie, to nie myślcie, że odszedłem.Po prostu mam karę na kompa.Tylko teraz udało mi się wyrwać.
 

Elessar

Inkwizytor
Weteran
Dołączył
30.12.2007
Posty
2679
Nie będzie mnie w dniach 15.2. - 22.2.09.
Wyjeżdżam na ferie.

Ave
 
E

Electric_Dragon

Guest
Nie ma mnie od piątku rano do niedzieli wieczór. Meetingi w Warszawie ;)
 

Kyroge

Member
Dołączył
14.4.2008
Posty
351
Dawno mnie nie było. I jeszcze może mnie nie być. 2 kwietnia mam test szóstoklasisty, muszę się przygotować. Tak więc do 05.04.09 mnie nie będzie za bardzo.
 

Kraver Lynch

Weteran
Weteran
Redakcja
Dołączył
24.2.2008
Posty
334
Szkolenie czas zacząc. Trwac będzie pewnie około trzech miesięcy. Później wyjazd. Długo mnie nie będzie. Bardzo długo.

Życze Wam wszystkim powodzenia zarówno na forum, jak i w prawdziwym życiu hehe. Trzymajcie się.
 

Bury_Zenek

Rycerz Wody
Dołączył
10.2.2009
Posty
856
w sobote mnie cały dzień nie będzie (jadę do stolicy) niedziela i poniedziałek też mnie nie będzie ponieważ mam w parafii nawiedzenie obrazu matki boskiej nieustającej pomocy
 

Elessar

Inkwizytor
Weteran
Dołączył
30.12.2007
Posty
2679
Nie będzie mnie w dniach 30.04. - 3.05.
Długi weekend :).

Ave
 

Arven

Mr. Very Bad Guy
Weteran
Dołączył
18.5.2007
Posty
3647
Nie będzie mnie 5-8 maja, ponieważ wyjeżdżam. Może 8 maja wieczorem zajrzę, ale to nic pewnego, mogę być wtedy nieźle skatowany i nie mieć sił :>
 

Bury_Zenek

Rycerz Wody
Dołączył
10.2.2009
Posty
856
przez następny tydzień (do następnego wtorku) mnie nie będzie. Sprawy rodzinne...
 
E

Electric_Dragon

Guest
Od dzisiejszego południa do poniedziałkowego mnie nie będzie prawdopodobnie. Komunija in stolica
 

Elessar

Inkwizytor
Weteran
Dołączył
30.12.2007
Posty
2679
Nie będę za często wpadał przez najbliższy tydzień, być może nawet dwa. Wystawianie ocen i te sprawy.

Ave
 

Bury_Zenek

Rycerz Wody
Dołączył
10.2.2009
Posty
856
Mnie nie będzie przez czas bliżej nieokreślony. Niektórzy wiedzą dlaczego ^^ ale Boom żeby nie było że uciekłem, dziecko jestem iitp. :p
Będę gdy mnie ktoś odbanuje.
Pozdro - Zenek :)
 
Do góry Bottom