Nie Moge Wlączyć G, G2 Itp.

Status
Zamknięty.

NeO2

New Member
Dołączył
1.5.2005
Posty
1
Nie moge wlączyć G, G2 itp. po uruchomieniu wyskakuje błąd .Odinstalowalem już chyba z 4 każdą z części gothica. Może wiecie co to moze ?
 

Koko

Member
Dołączył
11.11.2004
Posty
333
A jaki to błąd ci wyskakuje?
Ale narazie to moge ci powiedzieć tyle, że może masz za słabego kompa lub kartę graficzną? Albo mas pirackie wersje (jak masz błędy powinieneś naciskać ignoruj jeśli jest).
 

Ceasar

Member
Dołączył
17.2.2005
Posty
538
Moja rada: kup sobie oryginały, póki jeszcze możesz. Zupełna taniocha, mówie Ci. Nie dawno G2 wystawili za 60zł, Noc Kruka tak samo, a G1, o ile sie orientuje to 10zł.
 

windoo

Member
Dołączył
25.12.2004
Posty
277
poprawka G2 chyba 49zł w CDProjekt w platynowej edycji.
No a co do błędu, to dawałbym ignoruj - to zawsze działa (sorx, że sie powtarzam)
 

Kacperex

KacŚpioszek
Dołączył
26.10.2004
Posty
6508
No więc tak swojego błedu dokładnie nie opisałeś ale ja Ci powiem ze tesz taki miał mimo to że Gothic mi działał przed tem. u mnie była to wina Direct X był on za mocny i nie chciał na nim ruszyć nie wiem czemu. Ale robiłęm reinstal windowsa i pierrwsze co zainstalowałem gothica i działa ale mam Directa 8.1. U mnie to była wina tego a jaka wina u ciebie to nie wiem opisz sie dokładnie
laugh.gif
 
Dołączył
1.5.2005
Posty
30
albo masz coś nie tak z kartą graficzną (sterowniki),albo wina systemu bo często wystepuja takei bledy jak masz XP

pozdro
tongue.gif
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom