Nauczyciel Broni 2R W Starym Obozie

Status
Zamknięty.

byczynho

New Member
Dołączył
13.5.2008
Posty
5
Witam. Czy możecie mi powiedzieć gdzie znajdę nauczyciela broni 2R w starym obozie? parę tematów wyżej przeczytałem, że Thorus uczy tej umiejętności kiedy jest się strażnikiem. Ja jestem strażnikiem a Thorus uczy jedynie siły i zręczności :/
 

RoMek

Niewolnik systemu
Członek Załogi
Dołączył
7.5.2008
Posty
4785
W zamku jest taki koleś , przy którym ćwiczą żołnierze, nie pamiętam już jak ma na imię, ale on uczy walki 1 i 2 ręczną bronią.
 

byczynho

New Member
Dołączył
13.5.2008
Posty
5
W zamku jest taki koleś , przy którym ćwiczą żołnierze, nie pamiętam już jak ma na imię, ale on uczy walki 1 i 2 ręczną bronią.

Tamten nie uczy niczego :p Doczytałem, że wpierw trzeba nauczyć się władać bronią 1R i dopiero wtedy można opanować 2R. Mam jeszcze pytanie dotyczące ciężkiej zbroi strażnika. Czy jest ona w ogóle do zdobycia?
 

Isidro

Szalony Bartek
Weteran
Redakcja
Dołączył
9.3.2009
Posty
6373
Ja jej nigdy nie miałem. Może dlatego że nie próbowałem jej zdobyć ;) Ale wydaje mi się że niemożna jej mieć bez kodów.
 

szkeleton

Hmmmm
Członek Załogi
Dołączył
15.11.2008
Posty
8520
A więc tak.........Scatty uczy walki mieczem, lecz by nauczyć się walki bronią dwuręczną trza wpierw nauczyć się na maxa walki bronią jednoręczną. Ciężką zbroję strażnika nigdy nie zdobędziesz, ponieważ zostaniesz później wyrzucony z obozu i nie będziesz miał szansy awansu, najwyżej potem otrzymasz zbroję najemnika od Lee.
 

dudekkss

Carcass
Weteran
Redakcja
Dołączył
2.2.2005
Posty
3346
Problem ROZWIĄZANY. Jeśli są jakiekolwiek wątpliwości, pytania proszę o założenie nowego tematu.

Wszelkie uzasadnione reklamacje/pretensje/sugestie/rady przyjmuje ekipa forum.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom