Najlepsze Hasła

Isidro

Szalony Bartek
Weteran
Redakcja
Dołączył
9.3.2009
Posty
6373
Razem z Dudem postanowiliśmy zorganizować konkurs "Hasło miesiąca" :) Konkurs ten polega na wytypowaniu 5 haseł z danego miesiąca które będą kandydować do tytułu Hasła miesiąca. Hasła wybierać będą: mistrz,Komturowie oraz dwóch Zakonników z najwyższą rangą.Na dzień dzisiejszy będą to Bojan i Rangiz.
Hasła które wybierzecie przekażecie mnie(Uwaga ode mnie:hasła Komturów i Mistrza odpadają;p). W pierwszą niedziele każdego miesiąca o 21:00 będzie odbywało się głosowanie dotyczące wyboru Hasła miesiąca.Przeprowadzane będzie na Zakonnym czacie.Głosować mogą wszyscy od rangi Brata Zakonnego.
Link do czatu:
http://www.polchat.pl/chat.php?_room=zakon_swietego_miecza

Nagroda za hasło miesiąca?Za pojedyncza wygraną żadna :) Ale po wygraniu 4(wygrane nie muszą być z rzędu....wygrac możecie np. w marcu,sierpniu,październiku i grudniu. Awans będzie Wasz po 4 zwycięstwach) konkursów dostaniecie awans o range w górę.W przyszłości możliwe że będzie konkurs na hasło roku;]

Hasło stycznia 2010 zostanie wybrane w tą niedzielę. Osoby uprawnione do wybierania haseł proszę o przeglądnięcie WSZYSTKICH haseł z ubiegłego miesiąca. W sobotę zgłoszę sie po wybrane przez Was hasła.

Macie kolejną zachętę do pisania dobrych haseł :)

Wszelkie pytania(chyba wiele ich nie powinno być;p) piszcie tutaj.
 

Isidro

Szalony Bartek
Weteran
Redakcja
Dołączył
9.3.2009
Posty
6373
Przypominam o głosowaniu.Dziś o 21:00 na naszym czacie. Głosować mogą wszyscy od rangi Brata Zakonnego w górę.
 

Isidro

Szalony Bartek
Weteran
Redakcja
Dołączył
9.3.2009
Posty
6373
Się głosowanie odbyło i wyniki są:
1.Górnicza Dolina- Rio-4 głosy
2.Budowniczowie- Szkeleton-1 głos
3.Cavalorn- Fah-0 głosów
4.Drogowskaz- Rio-0 głosów
5.Szakal- Rio-0 głosów

Rio ma 1 punkt.Ktoś kto ma z nim kontakt może mu napisać że wygrał^^
 

Isidro

Szalony Bartek
Weteran
Redakcja
Dołączył
9.3.2009
Posty
6373
Dziś o 21 na naszym czacie ;) Zapraszam od Brata Zakonnego w górę.

Nominowane hasła:
1.Magowie Ognia- Bojan
2.Najwyższa rada -Bojan
3.Języki-Szkeleton
4.Demon z Gothy-Szkeleton
5.Gildia złodziei -Szkeleton
 

Isidro

Szalony Bartek
Weteran
Redakcja
Dołączył
9.3.2009
Posty
6373
Wyniki głosowania:
Magowie Ognia- Bojan-3
Najwyższa rada –Bojan-1
Języki-Szkeleton
Demon z Gothy-Szkeleton-1 głos(tom)
Gildia złodziei –Szkeleton-1

Wygrywa Bojan z hasłem "Magowie Ognia".

Razem z Rio mają po jednym zwycięstwie ;) Życzę powodzenia w dalszej pracy Zakonnej.
 

Isidro

Szalony Bartek
Weteran
Redakcja
Dołączył
9.3.2009
Posty
6373
Dziwna sytuacja trochę wyszła bo:

Szkelo-Wolna kopalnia
Szkelo- Wieża mgieł
Szkelo- Inubis
Szkelo- Tajna komnata
Szkelo- Niezbadane krainy


:D

Nie kojarzę żeby było zabronione tyle haseł od jednego zakonnika więc...Szkeleton wygrał :) Głosowania nie będzie, wygrywa hasło Inubis(wg. alfabetu decydowałem).

Punktacja wygląda tak:
1.Bojan, Szkelo, Rio

Skonsultuję się z Dudem i jak być może wprowadzimy zmiany dotyczące ilości haseł danego zakonnika.
 

Isidro

Szalony Bartek
Weteran
Redakcja
Dołączył
9.3.2009
Posty
6373
Hasła z miesiąca kwietnia. Jutro ok. 21 na naszym czacie. powinienem być aczkolwiek mogę się spóźnić...komunie mam xD Tak czy inaczej, jutro na naszym czacie. Zapraszam wszystkich od rangi Brata Zakonnego w górę!

Szkelo- Zamek Górnicza Dolina
Szkeleton- Fed
Tom-Francis
Gaan- Oelk (G3)
Gaaan- szalony miłośnik ptaków
 

Isidro

Szalony Bartek
Weteran
Redakcja
Dołączył
9.3.2009
Posty
6373
Wygrywa hasło "Francis". Gratuluję^^


Klasyfikacja:
1.Bojan, Szkelo, Rio, Tomisakis.

Zapraszam za miesiąc.
 

szkeleton

Hmmmm
Członek Załogi
Dołączył
15.11.2008
Posty
8520
Czyżby ten konkurs podupadł?

Ktoś musi przejąć obowiązek Baal'a.


EDIt : O ile pamiętam to miało zachęcać do robienia haseł i jak widać, każdy to olewa.
 

dudekkss

Carcass
Weteran
Redakcja
Dołączył
2.2.2005
Posty
3346
Szkelo konkurs może i by dalej funkcjonował ale jaki jest sens gdy jedyne hasła ostatnimi czasy wrzucałeś tylko TY ;p Poczekamy aż ktoś jeszcze się ruszy.
 

Isidro

Szalony Bartek
Weteran
Redakcja
Dołączył
9.3.2009
Posty
6373
Mam nadzieje że choćby nawet 3 osoby dadzą jakieś hasła żeby było z czego wybierać na koniec czewrwca;p I nikt zastępować mnie nie musi;)
 

Isidro

Szalony Bartek
Weteran
Redakcja
Dołączył
9.3.2009
Posty
6373
Jutro w godzinach wieczornych będzie głosowanie. Ok. godziny 21 na czacie zakonnym.

Hasła nominowane z miesiąca czerwca:

Otis- Tom
Inog- Szkelo
Myxir- Othis
Krzykacz- Shawn
Dereck- Szkelo

Od rangi Brata Zakonnego w górę można głosować :) Zapraszam wszystkich którzy spełniają te wymogi ;)


EDIT: Ok, mój błąd :) Dzięki za info.
 

Isidro

Szalony Bartek
Weteran
Redakcja
Dołączył
9.3.2009
Posty
6373
A więc:

Hasło miesiąca Czerwca:nagrodę w tej kategorii zdobył Othis z hasłem Myxir. Gratulujemy!


Klasyfikacja:
1.Bojan, Szkelo, Rio, Tomisakis, Othis.

Do tej ory nikomu nie udało się wygrać drugi raz w tym konkursie. Może za miesiąc^^
 

Isidro

Szalony Bartek
Weteran
Redakcja
Dołączył
9.3.2009
Posty
6373
Odświeżamy temat. I zmniejszamy liczbę wygranych potrzebnych na awans do 3; p Mam nadzieję że to coś da i jakoś zakon ruszy z miejsca ;) Dziś 27 także jeśli się postaracie to może jeszcze nawet z tego miesiąca coś wybierzemy^^ Liczę na pozytywną reakcję.
 

Isidro

Szalony Bartek
Weteran
Redakcja
Dołączył
9.3.2009
Posty
6373
Widzę że sprawę olaliście. No cóż...pozostaje mi mieć jedynie nadzieję że w kwietniu będzie lepiej z hasłami.
 
Do góry Bottom