Muzyczne Poszukiwania

Nauczyciel

Martwy Pluszak
Weteran
Dołączył
12.11.2006
Posty
2497
mysle, ze temat rowniez do tego sie nadaje

poszukuje tejze nuty ino w lepszej jakosci:

[yt]8swB8f7HziY[/yt]

podpowie mi ktos gdzie bym znalazl?
 

Feomathar

Über Boss
Moderator
Redakcja
Dołączył
5.10.2004
Posty
5242
http://www.lastfm.pl/listen/artist/Sonny%2BTerry/similarartists

Nie wiem Nau czy to Cię zadowoli.

EDIT.
To chyba nie jest to co szukasz. Podobne ale jednak nie to : /
 

Nauczyciel

Martwy Pluszak
Weteran
Dołączył
12.11.2006
Posty
2497
spoko, dzieki za trud, sie bynde 'eszcze za nuta rozgladal

mam przy okazji nowe zlecenie, nie znam tytulu ow piosenki, wydaje sie brzmiec jakby byla popularna, ktos w stanie pomoc?
[yt]SJa3MOp1twU[/yt]
 

Feomathar

Über Boss
Moderator
Redakcja
Dołączył
5.10.2004
Posty
5242
Niszczy mnie Twoja głupota i lenistwo zarazem Cedric.

http://www.youtube.com/watch?v=vSkb0kDacjs&feature=youtu.be
 

Arven

Mr. Very Bad Guy
Weteran
Dołączył
18.5.2007
Posty
3647
http://www.youtube.com/watch?v=TPd4ZpzIFtk

Coś w stylu muzyki lecącej w tle, poleci ktoś coś? Bo niezbyt się orientuję w tym kierunku.
 

Nauczyciel

Martwy Pluszak
Weteran
Dołączył
12.11.2006
Posty
2497
'essem w poszukiwaniu oldschoolowych azjatyckich (ze sfery chinsko-japonskiej) kawalkow zawierajacych agresywniejsze rytmy
na taki styl:
[yt]qzibdB62thI&feature=related[/yt]

jakby ktos znal wykonawcow od takowych, to bylbym wdzieczny, jesli sie ta wiedza ze mna podzielicie : )
 

Feomathar

Über Boss
Moderator
Redakcja
Dołączył
5.10.2004
Posty
5242
Poszukuję pliku mp3 Polskiego Radia Czwórki. Tak abym mógł go wrzucić do Aimpa i słuchać normalnie, bo przez stronę internetową jest to dość wkurzające.
 

Bojan

Spirit Crusher
Weteran
Dołączył
12.1.2008
Posty
2680
mms://stream.polskieradio.pl/program4_wma10 Sprawdź to.
 

yeed

Trolololo Guy
Weteran
Moderator
Dołączył
10.1.2007
Posty
8223
jakby ktos znal wykonawcow od takowych, to bylbym wdzieczny, jesli sie ta wiedza ze mna podzielicie : )

Yo yo ma w soundtracku do Hero
 

yeed

Trolololo Guy
Weteran
Moderator
Dołączył
10.1.2007
Posty
8223
[yt]OSXKoaNshhQ[/yt]

Kto mi pomoże? Jak nazywa się wykonawca i utwór?
 

Arven

Mr. Very Bad Guy
Weteran
Dołączył
18.5.2007
Posty
3647
Orientuje się ktoś w temacie psychodelicznego rocka? Chciałbym coś dobrego poznać, ale nie do końca wiem, w którym kierunku się ruszyć. Póki co znam The Doors (choć twórczości zespołu nie można w 100% wrzucić do worka z podpisem "psychodela", to niektóre ich kawałki, np. "The End" to powód mojej chęci zgłębienia tego rodzaju muzyki). Chciałbym, żeby było to coś w starym stylu, przede wszystkim lata 60/70. Mile widziane organy w składzie zespołu, ale nie jest to obowiązkowe : )
 

Biafra

Balotelli
Weteran
Redakcja
Dołączył
8.10.2010
Posty
2677
Dobrym przykładem psychodelicznego rocka są takie płyty Pink Floyd jak: The Pipers At The Gates Of Dawn- z 1967 roku, A Saucerful Of Secrets- z 1968 roku, czy też Ummagumma (album dwupłytowy) z 1969 roku.

Znam The Doors od lat. Ceniłem i słuchałem w swoim czasie namiętnie. Nie nazwałbym tej kapeli i tego co tworzyli psychodelicznym rockiem, czy psychodelicznym czymkolwiek. Ktoś pomylił, zdaje się, pojęcia...

Co do płyt Pink Floyd, które wymieniłem- ściągnij sobie na mp3 z neta. Posłuchaj. Jak ci to zagra, to możemy pogadać szerzej o temacie rocka psychodelicznego (podeślę Ci więcej ciekawych projektów w tej konwencji).
 

Cedric

GołoWąs
Dołączył
31.8.2010
Posty
2713
Niekoniecznie.
Zapoznałem się z prawem kodeksu karnego (lubię sobie czasami do snu poczytać ). Muzykę możemy ściągać na własny użytek, nie zostając obciążeni karą/grzywną za piractwo. Muzyka udostępniana na necie jest zwykle gorszej jakości niż oryginał ( może nawet nieznacznie, ale zawsze) i jest zapisywana w formacie kompresji stratnej.
Jako iż przez taką kompresję wiele dźwięków nam ucieka, nie jest to już oryginalna muzyka co pozwala nam na darmowe jej pobranie
Jeżeli wyciągamy z tej muzyki komercyjne korzyści (sprzedając np na bazarku ściągnięte płyty ) wtedy dopiero odpowiednie służby mają prawo nas obciążyć karą / grzywną


Biaf, jesteś czysty.^^


@Down
Ja tylko ratowałem dobre imię administracji ^^
 

Dragomir

Adam Konopka
Weteran
Dołączył
25.9.2004
Posty
2527
tylko w przypadku gdy nie pobieramy przez p2p, gdyż wtedy też rozprzestrzeniamy, co podpada pod kodeks... ale nie o tym jest ten temat.
 

mickos42

Member
Dołączył
4.2.2010
Posty
294
Orientuje się ktoś w temacie psychodelicznego rocka? Chciałbym coś dobrego poznać, ale nie do końca wiem, w którym kierunku się ruszyć. Póki co znam The Doors (choć twórczości zespołu nie można w 100% wrzucić do worka z podpisem "psychodela", to niektóre ich kawałki, np. "The End" to powód mojej chęci zgłębienia tego rodzaju muzyki). Chciałbym, żeby było to coś w starym stylu, przede wszystkim lata 60/70. Mile widziane organy w składzie zespołu, ale nie jest to obowiązkowe : )

Tak jak Biaf powiedział, Pink Floyd, najbardziej okres z Watersem, sierżant Beatlsów, oraz wczesny rock psychodeliczny -Cream, mimo iż był to blues-rock to widać w ich muzyce początki tej alternatywy np w White Room.
 
Do góry Bottom