Mp3, Mp4, Ipod Itd. Itp.

Nekromanta Boom

Dzika Karta
Weteran
Dołączył
1.10.2004
Posty
3777
Generalnie jak słuchamy muzyki gdy nie ma nas w domu :)

1. Na czym słucham muzyki?
MP3
mp3.jpg

Creative o pojemności 2GB. Już dawno przestał mi starczać i zaczął się psuć, dlatego powoli rozglądam się za czymś nowszym ;)

2. Czego słucham ?
Rocka wszelkiej maści. Muszę się jednak przyznać że głównie Dynie królują na mojej MPtrójce ^^

3. Kiedy?
Praktycznie zawsze jak gdzieś wychodzę, nawet do sklepu. Taki ze mnie maniak, że jak wychodzę na 10 minut to TEŻ muszę słuchać muzy w słuchawkach. Staram się jednak nie łazić z nimi na imprezy, bo już nie raz zepsułem na nich słuchawki i nie wiedziałem za cholerę jak do tego doszło ;p

4. Gdzie?
Poza domem rzecz jasna. Szczególnie nie wyobrażam sobie jechania PKSem bez odtwarzacza. Raz coś takiego przeżyłem i ledwo wytrzymałem żeby czegoś nie rozwalić.

Podzielmy się doświadczeniem!
 

Rangiz

Weteran
Weteran
Redakcja
Dołączył
13.11.2007
Posty
4946
1. Na czym słucham muzyki?

Jak już to na mojej omnii, ale zazwyczaj nie chce mi się bawić z kabelkami i nie słucham wcale. Myślałem z tego względu o jakichś słuchawkach bluetooth, ale to na razie luźne mysli, jak zwykle brak mi kasy na takie "pierdoły" :).

2. Czego słucham ?
Moje upodobania są wszystkim znane ^^. Wszelkiej maści elektro, choć czasami mam odchyły na inne typy muzyki, ale to rzadkość.

3. Kiedy?/gdzie
W drodze do szkoły i z powrotem, w autobusie. W samochodzie oczywiście non stop, ale tam zabawa w mp3/telefony nie jest mi potrzebna.


Obrzydła mi zabawa z kabelkami i głównie z tego względu nie słucham muzyki jeżeli muszę do tego wykorzystać słuchawki i telefon / mp3. Poza tym w domu słucham jej praktycznie non stop, dlatego chwila "ciszy" też mi jest potrzebna.
 

Nauczyciel

Martwy Pluszak
Weteran
Dołączył
12.11.2006
Posty
2497
1. Na czym słucham muzyki?
403767.jpg

TEAC - 114 - 4GB
3-letni jush yba towarzysz z pojemnoscia 4gb.
nadal sprawny i nie mysle nawet, by se zalatwic jakiegos dzisiaj modnego bajeru. bo i po co, skoro muzyke idzie 'eszcze sluchac. nie trza mi niby-wywalonych w kosmos gadzetow, dziwnych swiatelek i innych zbednych wydatkow, aby delektowac sie moimi preferowanymi brzmieniami.

2. Czego słucham ?
wszystkiego, od bluesa i psychodeli, przez electro i hip-hop, do rocka i metalu

3. Kiedy?
jak bum, doslownie zawsze jak 'estem poza chata w drodze gdzies tam. muzyka 'est mi potrzebna jak krew do istnienia.

4. Gdzie?
tylko po drodze, na spotkaniach czy imprach musze sie na innych rzeczach koncentrowac
 

szkeleton

Hmmmm
Członek Załogi
Dołączył
15.11.2008
Posty
8520
1. Na czym słucham muzyki?

Różnie, telefon albo MP4, słuchawki do uszu i jestem zadowolony. Jak mam niekiedy ochotę na film to biorę MP4, i oglądam w oczekiwaniu na busa czy czegoś innego.

2. Czego słucham ?

Różnej maści techno, od lekkiego do mocnego. Czasami mi się metal narzuci albo po prostu słucham stacji radiowych.

3. Kiedy?/gdzie

Gdziekolwiek poza domem, na spacerze, jak idę do sklepu, jak gdzieś jadę itd. Po prostu muszę czuć muzykę w uszach, inaczej nie jestem sobą.
 

Bojan

Spirit Crusher
Weteran
Dołączył
12.1.2008
Posty
2680
1. Na czym słucham muzyki?

nokia_5530_14721.jpg

Nokia 5530 + karta 4 gb i jest kurna git. Muzyka, filmy i telefon, wszystko mam w jednym urządzeniu.

2, Czego słucham

Podobnie jak Nau, w mej plejliście króluje mieszanka wszystkiego co możliwe - rock, metal, hip hop, jazz, pop - generalnie to na co mam akurat ochotę.

3. Kiedy/ gdzie słucham?

Zawsze jak jestem poza domem. ZAWSZE. Pierwsza rzecz jakąś robię po przekroczeniu progu domu to rozplątywanie słuchawek. Czy gdzieś jadę, czy idę, czy to do szkoły czy też sklepu, zawsze mam słuchawki na uszach. Bez muzy nigdzie się nie ruszam.
 

Elessar

Inkwizytor
Weteran
Dołączył
30.12.2007
Posty
2679
1. Na czym słucham muzyki?

Różnie, przeważnie telefon lub iPod. Częściej jednak iPod. Oba z dużą pamięcią wewnętrzną, więc kart zazwyczaj nie używam ;p.

2. Czego słucham?

Rock, metal, punk, alternatywa, jazz, blues, pochodne, dobry pop (w sumie tylko Michael Jackson). Rzadko coś z innych gatunków.

3. Kiedy?

Podczas jazdy samochodem, albo kiedy idę, ale sam. Czasem w przychodni czekając na wizytę.

Ave
 

Feomathar

Über Boss
Moderator
Redakcja
Dołączył
5.10.2004
Posty
5242
1. Na czym słucham muzyki?
736911.jpg

Po to kupowałem właśnie ten model telefonu. Śmiem stwierdzić że słuchawki od Soniaka są lepsze jakościowo niż te które używam do kompa, jakiś tam model Philipsa.

2. Czego słucham?
Tego co mi wpadnie w ucho. Dosłownie, toleruje wszystko, no prócz disco polo i hiphopu pokroju firmy.

3. Kiedy?
Głównie w drodze na uczelnie, zawsze w autobusie i często jak jadę do miasta rowerem. W sumie prawie zawsze mam słuchawki w kieszeni i bardzo często z nich korzystam.
 

Dzyl

El Principe
Dołączył
14.9.2008
Posty
1961
1. Na czym słucham muzyki?
Różnie, czasem na mp3, czasem na słuchawkach w telefonie.

2. Czego słucham ?
Głównie to różnego rodzaju Rocka i Metalu.

3. Kiedy?
Jak mam taką ochotę :p ale przeważnie to jak wychodzę gdzieś na dwór z kolegami lub idę do szkoły.

4. Gdzie?
Czasem w szkole, jak gdzieś idę do miasta, na dwór z kumplami itd...No i w domu też jak brat gra na kompie a akurat mi się chce muzy posłuchać ;p
 

Binek7

Member
Dołączył
26.9.2010
Posty
533
1. Na czym słucham muzyki?

Telefon. I tylko telefon. Bez niego nie ruszam się nigdzie, a słuchawki do SE są bardzo dobrej jakosci jak to już Feo zdążył zauważyc.
Nie lubie miec wypchanych kieszeni, dlatego w MP3, MP4, Ipodach itp nie gustuję.

2. Czego słucham?

Rapu w dużej mierze, także trochę metalu i dobrego rocka.

3. Kiedy i gdzie?

Najczęściej gdy jade autobusem... To w zasadzie jedyny moment w którym mam czas na słuchaniu muzyki wypływających z jakiegoś grajewka.
 

Bury_Zenek

Rycerz Wody
Dołączył
10.2.2009
Posty
856
1. Na czym słucham.
Nokia 6500 slide, po co mi mp3 jeżeli mam dobry odtwarzacz w komórce? :D
2. Czego słucham.
Słucham Rapu (głównie Paktofonika, Kaliber 44, Pokahontaz, Eldo, Grubson, 3oda Kru, L.U.C) ciupke rocka (Linkin Park)
3.Kiedy i gdzie.
ponieważ kocham muzykę, słucham jej cały czas gdy jestem poza domem i jestem sam. Czy idę do szkoły, sklepu, kumpla to słucham. ogólnie mam tak że czasem wole sobie posłuchać muzyki niż posiedzieć z kumplami na polu.
 

Fahrenheit

Pimpu?
Dołączył
2.9.2009
Posty
1342
1. Na czym słucham?
Na moim telefonie marki Sony Ericsson (wcześniej k550i teraz k770i). Mam kartę pamięci 2 GB, więc dość małą, także zgrywam na nią jedynie albumy, których słucham cały czas w danym okresie:)
2. Czego słucham?
Głównie wszelkiej maści rocka i metalu, choć na telefonie to głównie zespoły takie jak Nickelback, Alter Bridge, Guns N' Roses.
3. Kiedy i gdzie?
W drodze z i do szkoły (tylko gdy idę sam) lub w inne miejsca :) Czasem też w autobusie (aczkolwiek rzadko jeżdżę busem), samochodzie itd. Czasem też w łóżku przed snem. Niestety ostatnio żadna z tych aktywności nie ma miejsca, bo zniszczyły mi się słuchawki i żal kasy na nowe.
 
Do góry Bottom