Kujaw - Moje Utwory

Kujaw

Członek artystyczny
VIP
Redakcja
Dołączył
24.2.2014
Posty
209
Być może to nie Wasza bajka, ale chciałbym podzielić się z Wami czymś ważnym dla mnie.
Właśnie udostępniłem mój nowy utwór pt. "Reward". Oto link do kawałka:
https://www.youtube.com/watch?v=x8aOW25S9kQ
 
[yt]x8aOW25S9kQ[/yt]
 
a tutaj fanpage, jeśli ktoś chciałby śledzić moje poczynania:
https://www.facebook.com/KujawKJW
 
Zapraszam również do przesłuchania innych moich utworów.
 
Pozdrówy :)
 

yeed

Trolololo Guy
Weteran
Moderator
Dołączył
10.1.2007
Posty
8223
Stary nic z tego tekstu nie rozumiem ;D słuchaliśmy fragmentu  w pracy z kumplem i najpierw myślałem, że to ruski, potem on, że to niemiecki xD

W końcu doszliśmy, że to polski. W uj niewyraźnie man ten wokal idzie. Trzeba zgadywać co tam są za słowa.

Heh a tu masz motyw kumpla do oceny.

[media]https://www.youtube.com/watch?v=30bwEoiJKbQ[/media]
 

Feomathar

Über Boss
Moderator
Redakcja
Dołączył
5.10.2004
Posty
5242
Yeed, podzielam Twoje zdanie z tym że trudno rozpoznać słowa w akurat tym kawałku. W innych problem ten już dla mnie nie występuje ; )
 
Mi się podobało, kilka kawałków bardziej wpada w ucho, kilka mniej. Ale ogólna ocena jak najbardziej pozytywna.
 
Kujaw, jak możesz to podeślij mi na PW treść Reward. Bo słucham i słucham i nie mogę refrenu sobie przetłumaczyć kompletnie. Chociaż wpada w ucho niesamowicie.
 

Kujaw

Członek artystyczny
VIP
Redakcja
Dołączył
24.2.2014
Posty
209
Zgadzam się z Wami, trudno od razu rozszyfrować refren, ale taki urok tych zbitek słów, mówiąc nieskromnie - dobrze poskładałem ten kawałek.
Nie chce sie przed Wami tlumaczyć, chce po prostu przybliżyć Wam sens tego kawałka. Mianowicie nie jest to numer do posłuchania przy porannej kawie, na prostych pojedynczych rymach.
To ciężki numer, będzie doceniony bardziej przez starych wyjadaczy niż przez prostych słuchaczy.
 
Feo, jasna sprawa, tekst leci do Ciebie ;)
 
A właśnie Yeed, skoro poddajesz ocenie ten numer to: fajny chilloutowy bit, to już bardziej siądzie przy porannej kawce (i nie chce być tutaj wzgryźliwy, oceniam z chłodną głową :D). O nawijce dużo dobrego powiedzieć nie mogę, bo słychać mocno amatorkę. Flow przeciętne, technika przeciętna.
 

Feomathar

Über Boss
Moderator
Redakcja
Dołączył
5.10.2004
Posty
5242
Z tekstem w rękach o wiele bardziej "słuchalny" jest ten kawałek. Tak jak Ci wczoraj mówiłem, za pierwszym razem nie podpasi, ale dzisiaj co chwila leci na słuchawkach ; )
 

El Bastardo

Władca Wiedźm
Moderator
Redakcja
Dołączył
1.10.2007
Posty
3025
A ja myślę, że to nie jest temat do takiej dyskusji.Chcecie się wypowiedzieć na temat twórczości Kujawa - zapraszam. Wszelkie inne posty będą kasowane i zostaną wyciągnięte konsekwencje. Miłej dyskusji życzę ale w innym temacie.
 

RoMek

Niewolnik systemu
Członek Załogi
Dołączył
7.5.2008
Posty
4785
Propsy ziomeczku. Naprawdę dobry rapik tworzysz. Słuchałem kiedyś coś od Quaka, ale ciebie nie widziałem. Od kiedy publikujesz swoje utwory? (nie pytam od kiedy nagrywasz, bo słychać że już dość długo)
 

Kujaw

Członek artystyczny
VIP
Redakcja
Dołączył
24.2.2014
Posty
209
Pierwszy numer wrzuciłem w grudniu '09 i nie ma praktycznie różnicy od kiedy nagrywam, bo to własnie pod koniec 2009 pierwszy raz złapałem za mikrofon. Dzięki za dobre słowo.
 
EB, Tobie też dzięki za zrobienie porządku :)
 

Kujaw

Członek artystyczny
VIP
Redakcja
Dołączył
24.2.2014
Posty
209
Przedstawiam Wam coś nowego. Tym razem szczególnie zachęcam do posłuchania ponieważ znajdziecie tutaj wiele gothicowych wzmianek.
Kujaw - Motywy (prod. Quako)
https://www.youtube.com/watch?v=ncwT6YOf42g&feature=youtu.be
[yt]ncwT6YOf42g[/yt]
Kawałek jest w jakiś sposób związany z sagą. Gothic mnie zainspirował do jego stworzenia, być może nadaje się aby udostępnić na fanpage naszego portalu. To tylko sugestia, zostawiam to dla Was.
Miłego słuchania :)
 

yeed

Trolololo Guy
Weteran
Moderator
Dołączył
10.1.2007
Posty
8223
(i nie chce być tutaj wzgryźliwy, oceniam z chłodną głową :D). O nawijce dużo dobrego powiedzieć nie mogę, bo słychać mocno amatorkę. Flow przeciętne, technika przeciętna.
 


 
 
Co ciekawe kumpel ocenił cię identycznie ;D też z chłodną głową.

Ten ostatni kawałek brzmi spoko. Leci na fejsa.
 

DVMR4

New Member
Dołączył
11.7.2014
Posty
6
Technicznie kawałki dobrze poskładane, bity też dobre. Props! ;]
 

Kujaw

Członek artystyczny
VIP
Redakcja
Dołączył
24.2.2014
Posty
209
[yt]BGWmoS5Q-Xg[/yt]
 
Coś zupełnie innego. Odpowiedź na pewne zaczepki.
 

Barneyek

Starsza Wiedźma
Członek Załogi
Moderator
Dołączył
4.11.2011
Posty
1306
Gatunkowo to nie moja bajka, ale oceniając tak od strony technicznej, kawałek brzmi... profesjonalnie :)
 

Kujaw

Członek artystyczny
VIP
Redakcja
Dołączył
24.2.2014
Posty
209
[yt]stulqEyTxqA[/yt]
 
Kujaw - Skrytobójca
 

Kujaw

Członek artystyczny
VIP
Redakcja
Dołączył
24.2.2014
Posty
209
[yt]Z8EK4t2sWEA[/yt]
 
Kujaw & Mate - Terapia
 
Efekt współpracy.
 

Kujaw

Członek artystyczny
VIP
Redakcja
Dołączył
24.2.2014
Posty
209
[yt]49QUVlvCjy4[/yt]
 
Rap : Kujaw
Produkcja : Shlash Beatz
Grafika: PART
 
Zapraszam
 
Do góry Bottom