Kogo preferujecie?

Status
Zamknięty.

Rumbler

Member
Dołączył
22.8.2004
Posty
561
Ja tam najbardziej lubię Łowcę Smoków i to w takim typowym wydaniu, zero honoru wszystko tylko dla kasy, ale Paladyn i Mag również są miłymi postaciami.
 

wosio

Member
Dołączył
20.8.2004
Posty
445
Ja paladyna i łowce smoków=potężni wojownicy!!!!!!!!!!!!!!!!!
 

bobek_666

sex beast
Weteran
Dołączył
30.8.2004
Posty
1130
ja zamiast maga wole wziasc paladyna albo najemnika...magiem jest za banalnie
 

ADVERSARY

New Member
Dołączył
1.9.2004
Posty
16
QUOTE Paladyna bo laczy profesje maga i najemnika 8)

Zgadzam sie w zupelnosci bo to Paladyni odwalaja cala robote za magow a najemnicy tylko sa mocni w gebie ze wkoncu zaatakuja Khorinis.
Wybieram Paladyna.

PS. Co nie znaczy ze nie przejde Gothica każdym z nich
 

Czarny mag

Member
Dołączył
2.9.2004
Posty
108
Najlepiej jest zostać magiem. Z początku może trudniej jest nim grać, ale jak się wyuczy czarów z 6 kręgu to jest wielka jadka.Lecz lepiej miec wtedy ponad 150 many, co nie jest tak łatwo nazbierać. Chyba że sie ma wyuczoną Alchemie
laugh.gif
 

Galdin

Member
Dołączył
3.9.2004
Posty
41
Ja zawsze jak zaczynałem Gothica I czy II to zawsze zaczynałem od Strarznika bo to wydawało mi się najłatwiejsze na samym początku.
 

Galdin

Member
Dołączył
3.9.2004
Posty
41
Jak do tej pory najłatwiej grało mi się najemnikiem ale preferuje nowicjusza, przygoda nowicjuszem najbardziej ciekawa jest.
 
A

Anonymous

Guest
oczywiście mag najpotężniejszy w grze
biggrin.gif


jest takie powiedzonko:
Jak coś jest do wszystkiego to jest do niczego
tongue.gif


ale widze że nie w gothicu
biggrin.gif


ale wedłóg mnie lepszy najemnik od pala bo może mieć bardziej zbalansowane staty, gdyż ma więcej jaj
biggrin.gif
........smoczych do znalezienia
tongue.gif
bo kiedyś widziałęm tu geniuszy co porównywali te 2 klasy po sprzęcie który mogą mieć
tongue.gif



MAGOWIE ZAWSZE I WSZĘDZIE RULES!!!!!
 

Czarny mag

Member
Dołączył
2.9.2004
Posty
108
magowie the best i józ. W pierwszym gothicu było fajnie jak mozna było zostać Necromantą
biggrin.gif
 

ozi

Athlete
Weteran
Dołączył
29.8.2004
Posty
1047
preferuje bez najmniejszego wachanie paladyna :twisted:
 

ozi

Athlete
Weteran
Dołączył
29.8.2004
Posty
1047
preferuje bez najmniejszego wachanie paladyna :twisted:
 

Gaiu

Member
Dołączył
30.8.2004
Posty
34
Najlepiej zostać Łowcą Smoków możesz zabijać kogo chcesz bez kar.
 

Lord Chudy

Member
Dołączył
3.9.2004
Posty
355
Według mnie najlepiej jest zostać magiem(Tak jak mówi Reven,że to odosobienie w klasztorze jest cool.To prawda)kto jeszcze nim nie grał to polecam.Najlepiej sie nauczuć mistrzowsko magii,i tez troche zręczności(w wypadku jakby zabrakło buteleczek many to bierzesz łuk)żeby mieć łuk i miecz mistrzowski.Żeby w razie podejścia przeciwnika blisko można było go odgonić lub zabić(jak kto woli)mieczem zamiast czekać dopóki czar sie nie naładuje.Bardzo polecam taką kombinacje.Podkreśle też że mag ma b.dobrą zbroję. 8) 8)
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom