Jaka To Gra?

halek

Member
Dołączył
1.9.2005
Posty
487
A więc, zasady są proste. Jedna osoba podaje krótki opis jakiejś gry, a następna zgaduje jej tytuł. Kto pierwszy ten lepszy, za każdą dobrą odpowiedź otrzymuje się jeden pkt, konkurs zakończymy jak się wam znudzi albo jak gra będzie nie do odgadnięcia . Ja zaczynam, na początek coś prostego.

W grze o którą chodzi kierujemy uzbrojonym detektywem w płaszczu, mszczącym się za zabicie jego żony i dziecka.

Prawda że łatwe? :p
 

Dark Shadows

Active Member
Dołączył
21.10.2005
Posty
1349
Max Payne? Jak dobrze to piszę.

W grze gramy dwiema postaciami - kobietą i mężczyzną. Uciekamy przed agentami, walczymy z policją z pomocą bullet time. Wykonujemy wspaniałe tricki jak bieganie po ścianie i kolumnach. Oparta na kultowym filmie. Co to za gra? ;)

Pozdrawiam.
 

Jedi

Caporegime
VIP
Dołączył
21.7.2005
Posty
1605
Enter The Matrix?


W grze wcielamy się w postacie różnych żołnierzy Rosjanina, Anglika, Amerykanina jesteśmy na bitwach carentan, toujane, matmata, Co to za gra? (wiem że łatwe xD)


P.S Jak bys nie napisal ze gra jest oparta na filmie i ze sie biega po sciagach to bym napisal ze max payne 2 xD


Pozdro
 

Laska

Active Member
Dołączył
1.6.2005
Posty
1041
Chodzi jak sądzę oczywiście o Call of Duty :)


Ja zadam pytanie z klasyki...


Gra ta opowiada historię młodego mężczyzny (lub kobiety), który na samym początku traci swojego przybranego ojca i poprzysięga zemstę na jego zabójcach, po drodze rozwikłując zagadkę własnego pochodzenia....

(jak nie będziecie mogli zgadnąć, to mogę dać podpowiedz, ale nie powinno być z tym zbyt wiele kłopotów...)
 

Świrus

Ginekolog (Przywódca zbójów)
Dołączył
5.10.2004
Posty
1719
Baldur's Gate

Gra osadzona w czasie II wojny światowej. Nastawiona na tryb sieciowy. Każda mapa ma inny objective(słowo klucz;p).
 

Godfather

Maruda Di Tutti Capi
Weteran
Dołączył
30.7.2005
Posty
1062
Enemy Territory?

Gra dzieje się w latach "disco" w mieście podobnym do Miami, cechuje ją świetna muzyka z tamtych czasów jak i klimat. Gramy facetem który wisi Mafijnemu Bossowi dużo kasy. Ostatnia podpowiedź: Mamy czarnego kumpla który ubiera się w biały garnitur.

Z wyrazami szacunku. Godfather
 

Garrick

Member
Dołączył
20.9.2006
Posty
81
GTA Vice City

Historia tej gry rozgrywa się w pewnym opuszczonym przez ludzi miescie. Główny bohater, próbuje onaleść swoją rzekomo od 3 lat nie zyjacą żonę, która napisala do niego list. Ma się z nią spotkać w pewnym ''specjalnym miejscu''. W grze wystepuje jeszcze mala dziewczynka i byla tancerka z klubu nocnego. Naszym głównym przeciwniekiem jest koleś z piramidą na głowie.

POzdro
 

Godfather

Maruda Di Tutti Capi
Weteran
Dołączył
30.7.2005
Posty
1062
Silent Hill

W grze prowadzimy bardzo nieudacznego podrywacza. Po niezbyt udanej nocy z jakąś panienką w hotelu postanawia popłynąć w rejs. Podczas rejsu jest konkurs, w którym nagrodą jest "zaliczenia pani kapitan". Jedna z lepszych śmiechowych przygodówek.

Z wyrazami szacunku. Godfather
 

Blair

Członek #RN
VIP
Dołączył
12.11.2005
Posty
888
Lary 7 :p


Gra ra zaczyna się w czarnym, amerykańskim gettcie. Nasz bohaterk to młody afro amerykanin, który powrócił do swojego rodzinnego miasta z powodu pogrzebu matki. Postanawia zostać i zaprowadzić pożądek w mieście wraz ze swoim starym gangiem.


proste ;]
 

Ulotnymc

Member
Dołączył
9.10.2006
Posty
31
GTA San Andreas

Ja trochę z innej beczki gra zaczyna się w momencie gdy podczas wyścigu coś psuje się w samochodzie i przegrywamy go potem po wyjściu z więzienia musimy kupić nowy samochud i dostać się na szczyt pewnej listy aby odzyskać wóz i zemścić się.

Nie powinniście mieć z tym problemów
 

<INOS>

Member
Dołączył
29.1.2005
Posty
457
NFS Most Wanted(nie wiem jak sie pisze)

Grę zaczynamy jako naukowiec, który zjeżdża do podziemnego bunkra badawczego. Przeprowadzając pewne doświadczenie coś poszło nie tak i nie wiadomo skąd laboratorium zaczęło być siedliskiem istot pozaziemskich.
 

Godfather

Maruda Di Tutti Capi
Weteran
Dołączył
30.7.2005
Posty
1062
Half Life

Gra toczy się w więzieniu opanowanym przez potwory z piekła rodem. zadaniem gracza jest przeżycie i wydostanie się z więzienia. W pewnym momencie gry dostajemy możliwość przemiany w wielkiego potwora.

Z wyrazami szacunku. Godfather
 

Garrick

Member
Dołączył
20.9.2006
Posty
81
Half-Life

Glownym bohaterem jest książe pewnego krolestwa, w ktorym nieumarli rozprzestrzenili zarazę. Na poczatku walczymy z nimi, broniac naszego krolestwa, jednak z czasem nasz bohater coraz bardziej sie zmienia i kiedy odnajduje pewnien miecz przechodzi na strone nieumarlych. Do dyspozycji w grze są cztery rozne kampanie: ludzi, nieumarlych, orkow i elfów. :)
 

doctor

Wariat
Weteran
Dołączył
4.3.2005
Posty
2138
oczywiscie to Warcraft 3...
a co do god'a to The Suffering :)
Moja zagadka to...

Fabula zaczyna sie gdy podczas jednego z wyscigow o Spora kase dochodzi nagle do nalotu gliniarzy ktorzy zatrzymuja wszystkie scigajace sie samochody oprucz... samochodu glownego bohatera ktory zostaje bez niczego wypuszczony z oblawy i ucieka do innego miasta (jezdzilismy tam w poprzedniej czesci gry) po jakims czasie Bohater wraca i prubuje odzyskac reputacje na ulicy
WTEDY ZACZYNA SIE GRA :)

no wiec ?
 

halek

Member
Dołączył
1.9.2005
Posty
487
Godfather odpowiedzial pierwszy więc obowiązuje jego zagadka. Wydaje mi się że chodzi o The Suffering.

W grze o którą chodzi kierujemy charakterystycznymi żółtymi ludzikami. To coś na wzór GTA.
 

Jay_Kay

Magister vitae
Dołączył
22.10.2005
Posty
589
Bad Day L.A?
W tej grze kierujemy duchami i naszym zadaniem jest jak największe przestraszenie mieszkańców danego domu.
 

szczurek

Menda serowa
Weteran
Dołączył
26.10.2004
Posty
4565
Ghost Masters

Bajkowa gierka w której kierujemy jednym z trzech potęg: Rzymianami, Wikingami albo Majami. Głownym celem jest unicestwienie siejących zarazę ogrodników Morbusa.
 

Megarion

El Presidente
Dołączył
25.9.2004
Posty
1824
Setlers IV

Zostajesz najemnikiem. Ale nie takim zwykłym. Prowadzisz do boju mecha lub całą ich drużynę (z czasem nawet dwie). Wykonujesz zadania, podróżując po planetach. Z czasem stajesz się prawy lub odwrotnie, przystając do dobrych lub złych mocodawców. Istnieją spore móżliwości zbrojenia lub kupna mechów (lub nowych dowódców :) ).
 

Jay_Kay

Magister vitae
Dołączył
22.10.2005
Posty
589
Mechwarrior IV
Jesteś tajnym agentem, który ma do wykonania specjalne misje, w których trzeba pozostać niewykrytym. Pierwsza misja tej gry ma miejsce w amerykańskiej ambasadzie w Indonezji.
 

doctor

Wariat
Weteran
Dołączył
4.3.2005
Posty
2138
hmm... mysle ze chodzi o Splinter Cell ale nie jestem pewny jakby cos to niech mnie ktos poprawi ;P

w zwiazku ze poprzednia moja zagadka nie zostala rozwiazana po prostu ja skopiuje

Fabula zaczyna sie gdy podczas jednego z wyscigow o Spora kase dochodzi nagle do nalotu gliniarzy ktorzy zatrzymuja wszystkie scigajace sie samochody oprucz... samochodu glownego bohatera ktory zostaje bez niczego wypuszczony z oblawy i ucieka do innego miasta (jezdzilismy tam w poprzedniej czesci gry) po jakims czasie Bohater wraca i prubuje odzyskac reputacje na ulicy
WTEDY ZACZYNA SIE GRA smile.gif
 
Do góry Bottom