Jak Tworzyć Mody Do Gothic 2?

Status
Zamknięty.

Wojtek.Kania

New Member
Dołączył
1.11.2010
Posty
4
Gdy po raz pierwszy zagrałem w moda do G2 (gothic 2), zapragnąłem stworzyć swojego własnego. Kto wie i potrafi w miarę zrozumiałym językiem napisać, tego proszę o wpisy. Z góry dziękuję. :D
 

Drackoz

New Member
Dołączył
29.10.2010
Posty
16
A więc... Tworzenie modów, nie jest zbyt łatwym zajęciem. Na samym początku można dostać nerwicy(wiem coś o tym), i trzeba znaleźć jakieś na prawdę dobre forum, poświęcone tylko tworzeniu modów. Lub zobaczyć mnóstwo poradników na YT... Ja na samym początku, odesłał bym cię na forum The Modders. Tam się powinieneś np. Nauczyć tworzyć skrypty.Lub obejrzyj sobie na YT, film pt. "Modowanie od A do Z". Odsyłam cię tam, byś się wszystkiego nauczył, i dowiedział. Bo trudno tak napisać w jednym poście wszystko o modowaniu...
 

igor1988bb

Member
Dołączył
2.10.2010
Posty
127
wpadłem na ciekawy pomysł żeby zbudować jakiś super-mod wspólnie.
 

Wysoki93

Active Member
Dołączył
9.12.2006
Posty
666
Modding to nie jest taka prosta sprawa, potrzeba przynajmniej kilku osób, konkretny a za razem ciekawy pomysł oraz dużo czasu.
Mody powstają miesiącami a nie dniami. Pobierzcie Spacera i zapoznajcie się z nim, a potem bierzcie się do roboty.

Powodzenia ;)
 

Wojtek.Kania

New Member
Dołączył
1.11.2010
Posty
4
Dziękuję za link. Dowiedziałem się, że potrzebny będzie też program VDFS i skrypty (G2mdk), no i spolszczenie do skryptów. Wiem to z tego filmiku na yt. Dzięx, naprawdę dzięx. ;)
 

szkeleton

Hmmmm
Członek Załogi
Dołączył
15.11.2008
Posty
8520
Problem ROZWIĄZANY. Jeśli są jakiekolwiek wątpliwości, pytania proszę o założenie nowego tematu.

Wszelkie uzasadnione reklamacje/pretensje/sugestie/rady przyjmuje ekipa forum.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom