Gothic Up Radio

Status
Zamknięty.

Zomin

Member
Dołączył
20.4.2007
Posty
739
Doskonały pomysł z tym radiem :p . Jak coś to znam kilka osób, które mogłyby również słuchać audycji, popytam się gdzie trzeba i może wkrótce stacja będzie popularniejsza.. Wiecie przecież, jak to działa, a plotki w mojej okolicy rozchodzą się dosyć szybko ^_^ ..
 

abi

Witch numero Uno
Członek Załogi
Dołączył
22.11.2008
Posty
8869
bardzo fajny pomysł by zachęcac innych do słuchania radia, moja kumpela też chciała posłuchać ale ostanio nie działało
warunek że faktycznie będzie działać w wyznaczonym czasie - teraz trzeba się tego trzymać
widzę że już macie poustalane co kiedy działa ^_^ więc ustawię sobie przypomnienia
 

Arven

Mr. Very Bad Guy
Weteran
Dołączył
18.5.2007
Posty
3647
Halo! Haaaloo! :)

Ogólnie rzecz biorąc miło, że serwujecie nam taki deserek, w którym możemy się dowiedzieć co dzieje i będzie się działo z GUp itp, chwała Wam za to chłopaki. Jeśli chcecie, możecie w przyszłości zrobić coś takiego jeszcze raz ;)

Mam mały pomysł, dzięki któremu być może radio zyska na popularności, a mianowicie - wywiad z jakimś userem na antenie. Może być to admin, mod, redaktor, weteran, jakiś bardzo aktywny user...
Kilka dni przed wywiadem podawałoby się najważniejsze informacje, czyli data, godzina, kto z kim wywiad przeprowadzi i mail, na który userzy wysyłaliby pytania (np. jak trafiłeś na forum, jak zamierzasz spędzić wakacje itp).
W przerwie między pytaniami puszczałoby się jakąś muzykę. Co Wy na to?
 

Arminas

Wybraniec Adonix'a
Dołączył
2.6.2007
Posty
994
Kac, w audycji mówiłeś że potrzeba zrobienia stylu. Z bratem coś kombinujemy ogólnie w kierunku webdesingu, więc moglibyśmy się tym zając, napisz do mnie na gadu, to coś pokombinuję
 

Rangiz

Weteran
Weteran
Redakcja
Dołączył
13.11.2007
Posty
4946
Nie no, Arven, pomysł dobry. Tylko problemem może być brak mikrofonu u niektórych, no ale jeżeli sami go sobie nie rozwiążą, to my im przecież nie pomożemy :).
Wiadomo, że taka audycja jest ciekawsza nisz sama muzyka, której nawiasem mówiąc nie wszyscy tu lubią ;p. Teraz tylko radiowcy muszą się wypowiedzieć, ale myślę, że przyjmą to z entuzjazmem.
 

Nekromanta Boom

Dzika Karta
Weteran
Dołączył
1.10.2004
Posty
3777
Pewne godziny już ustalono - audycja BoBo, w której głównym tematem będzie muzyka, jest planowana w piątek - a pewne jeszcze się ustali.
Niestety, z uwagi na to, że Meg robi sobie wakacje ( odpoczywaj chłopie ;) ), to audycja Meg&BooM zostanie na jakiś czas zawieszona. Tym niemniej planowałem robić też audycję na własną rękę, w której miałyby być właśnie wywiady. Pomyślę nad dniem i godziną.

CYTAT
Kilka dni przed wywiadem podawałoby się najważniejsze informacje, czyli data, godzina, kto z kim wywiad przeprowadzi i mail, na który userzy wysyłaliby pytania (np. jak trafiłeś na forum, jak zamierzasz spędzić wakacje itp).
W przerwie między pytaniami puszczałoby się jakąś muzykę. Co Wy na to?


Niegłupi pomysł. Pytania moglibyście przesyłać mi na gadu, po co mail. Natomiast szczegółowe informacje i tak byłyby podane.
Trzeba jednak wznowić działanie gazetki. Parę rzeczy już zrobiłem: wywiad z userem i opowiadanie jest już gotowe, do tego revan coś dorzuci ale potrzebna mi jest pomoc przy paru rzeczach. Dokładnie przy dwóch. Jedną z nich jest artykuł o userze, który miał robić elessar ale nie wiem dalej jest chętny.
Także jeśli ktoś chce pomóc w robieniu gazetki niech do mnie napisze.
 

Elessar

Inkwizytor
Weteran
Dołączył
30.12.2007
Posty
2679
No pewnie, że jest :). Ale to jest akurat takie zadanie, że we dwie osoby można robić i każdy znajdzie sobie zajęcie. Jest ktoś chętny na współpracę ze mną ? Ja nie gryzę...

Ave
 

Nekromanta Boom

Dzika Karta
Weteran
Dołączył
1.10.2004
Posty
3777
Baal, po pierwsze to spam, po drugie to nie jest to temat o gazetce. Sam o niej tylko wspomniałem.
Dzisiaj o 20:00 Bojan daję Piosenki na Życzenie, także pisać mu swoje propozycje i listy.
 

Kacperex

KacŚpioszek
Dołączył
26.10.2004
Posty
6508
Można by tez co piatek? Zrobić coś takiego, że przedstawiamy najważniejsze wydarzenia w growym świecie. Przeca każdy z nas się interesuje grami, czasem jakieś newsy uciekają :)
 

Nekromanta Boom

Dzika Karta
Weteran
Dołączył
1.10.2004
Posty
3777
Tego typu rzeczy robiliśmy z Megiem w naszej audycji.
No fakt, grami się ludziska interesują. Kac, może znasz w takim razie jakąś stronę internetową gdzie są stale wieści o grach?
 

Kacperex

KacŚpioszek
Dołączył
26.10.2004
Posty
6508
Myślę, że mógłbym się zobligować do tego, by np: co piatek dostarczać po dajmy na to kilka newsow tak byscie mieli co robic. A nawet kiedys na antenie przeczytać jakąś zapkę, czy reckę by was zachęcić do danego produktu.
 

Nekromanta Boom

Dzika Karta
Weteran
Dołączył
1.10.2004
Posty
3777
No dobra.
Moja audycja BooM Nadaje odbywać się będzie w poniedziałek w okolicach godziny 18:00. W niej znajdziecie muzykę, wywiad z gościem i wspomniane przez Kaca newsy growe.

:)
 

Zomin

Member
Dołączył
20.4.2007
Posty
739
No i się rozwijamy :) . Temat tego dotyczy, więc upamiętniam decyzje(mam nadzieję, że uważacie, iż słuszne) Bojana. Dzięki za wybór moich piosenek, pomoc z abi itd. itp. ^_^

@Edit:
Sorry, że się wczoraj nie pożegnałem, ale wieczorem net zmarł mi śmiercią tragiczną(czyt. padł).. Mam nadzieję, że nie brakło pozycji.. No cóż, chyba Abi jeszcze trochę miała tych pomysłów, więc nie ma co się martwić o ciszę w eterze..
 

Isidro

Szalony Bartek
Weteran
Redakcja
Dołączył
9.3.2009
Posty
6373
W środę,czyli jutro o 17 będzie Audycja.
Poprowadzi ją Boom.Będę ja i Szczurek.
Audycja będzie o EkstraklasaBlog.
 

Elessar

Inkwizytor
Weteran
Dołączył
30.12.2007
Posty
2679
Zostałem DJ'em :D. Więc pisać do mnie, jak chcecie żebym włączył radyjko ;).

Ave
 

Nekromanta Boom

Dzika Karta
Weteran
Dołączył
1.10.2004
Posty
3777
Na dniach będą pojawiać się audycję pod szyldem BooM Żegna.
Jutro na godzinę 16:00 planowana jest audycja BoBo - czyli Bojan i BooM nawijają o muzyce. o muzyce i nie tylko ^^
Miejmy nadzieję, że od dawna zapowiadana audycja w końcu dojdzie do skutku.
W kolejnych dniach również będą audycję, trwają... negocjacje z Yeedem i Megarionem. Jeśli się nie uda, są inni kandydaci, a zawsze też mogę poprowadzić audycję sam. Godziny następnych audycji staram się podać jak najszybciej.

Także serdecznie zapraszam :)
 

abi

Witch numero Uno
Członek Załogi
Dołączył
22.11.2008
Posty
8869
no w końcu coś się ruszyło bo już chciałam was upomnieć ze się obijacie z tym radiem :)
mam nadzieje że będziecie się trzymać planów bo kilka osób chętnie by słuchało audycji
podobno macie kulku DJ-ów więc działajcie


edit
arven mi przypomniał :)
wąłsnie czy ten tytuł audycji 'boom żegna' coś oznacza?
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom