Gala Mistrzów 2009

Status
Zamknięty.

Nekromanta Boom

Dzika Karta
Weteran
Dołączył
1.10.2004
Posty
3777
Jak większości zapewne dobrze wiadomo, co roku w grudniu odbywa się konkurs Gali Mistrzów, w którym wybierani zostają najlepsi użytkownicy w danych kategoriach. Czemu zatem piszę o konkursie już pod koniec października?
A to dlatego, iż jako twórca konkursu i jego koordynator, postanowiłem trochę zmienić zasady.
Po pierwsze, oprócz kategorii najbardziej lubiany user, ogłoszone zostaną nominacje. Nominowani będą 4 użytkownicy do każdej kategorii. Nominacje wyłoni jury złożone z mojej osoby a także Rangiza, Bojana i abisynki.
Jury zacznie działać od dnia dzisiejszego. Nominacje zostaną ogłoszone dnia 1 grudnia i wtedy to każdy będzie mógł oddać głos na kandydata do nagrody.

Lista kategorii:

1) Najbardziej lubiany przez ciebie user:

2) Najzabawniejszy user:

3) Najbardziej zasłużony user:

4) Najbardziej aktywny user:

5) Odkrycie roku:

6) Najlepszy avatar:

7) Najlepsza sygnaturka:

8) Najlepsze dzieło pisarskie:

9) Najlepszy pisarz:

10) Najlepszy moderator ( można głosować również na JA )

11) Najlepszy poeta

12) Wydarzenie roku

Lista może ulec niewielkiej zmianie, to znaczy, mogą dojść dwie kategorie. Jeśli coś się zmieni, na pewno o tym poinforuję.

To by było na tyle. Jeśli macie jakieś pytania lub wątpliwości, piszcie w tym temacie.
 

Nekromanta Boom

Dzika Karta
Weteran
Dołączył
1.10.2004
Posty
3777
Skład komisji: Ja, Bojan, abisynka, Rangiz.
Już teraz zwracam się do pozostałych członków jury by zaczęli przeglądać tematy i szukać kandydatów do poszczególnych kategorii. Mamy czas do 1 grudnia by dać swoje propozycje. Wszystko zgadamy we spólnym gronie.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom