Dwór Irdorath

Status
Zamknięty.

trootylo

New Member
Dołączył
26.10.2007
Posty
6
Powiem krótko..... Xardas gdzieś polazł i nie ma go pewnie do końca gry, Pyrokara mogę prosić tylko o błogosławieństwo Lord hagen powiedział mi że może mi pożyczyć statek jak wróci ze zamku(bo otworzyłem bramę orkom:)) z Lee nie ma o czym gadać z Torlofem też nie ma o czym ...... do kogo mam się zwrócić aby popłynąc do Dwory Irdorath?? wiem że popłynę tam z Lee miltenem Gornem tym gostkiem w klasztorze(on ma podobno robić jako kapitan) i kimś jeszcze.... jak coś piszcie na GG:6324109
 

Wysoki93

Active Member
Dołączył
9.12.2006
Posty
666
Jeśli będziesz czytać ten temat to mam kilka "podpowiedzi":
- musisz mieć jako załogę minimum 5 ludków
- musisz mieć kapitana
- pójdź do katakumb w klasztorze, otwórz tajemne przejście i poszukaj księgi z mapą

A i najważniejsze - kim jesteś z zawodu (gildia)??
 

trootylo

New Member
Dołączył
26.10.2007
Posty
6
OK. Zkołowa?em już Beneta, Lee, Gorna, Miltena, i Jorgena jako kapitana. Załatwiłem pisemne upoważnienie wymuszone od Sędziego. O te zawody pytałeś jeżeli o rto chodzi to jestem uczony w :kowalstwie, kradzieży kieszonkowej, i chyba tyle. A wracając do tematu to zkołowałem to wszystko a Jorgen nadal mówi że muszę mieć statek 5 ludków i mape a to wszystko mam no bo razem ze mną to nawet 6 jest. Pomóżcie. z góry THX. A i jeszcze jedno powiecie mi chłopaki gdzie mogł znaleźć lepszy pancerz niż Ciężka zbroja łowcy smoków i lepszą broń jednoręczną niż magiczne ostrze na smoki jeżeli taka istnieje:)
 

szczurek

Menda serowa
Weteran
Dołączył
26.10.2004
Posty
4565
Lepszej zbroi nie znajdziesz, a mapa nie może byc zwykła, tylko ta morska znaleziona w podziemiach klasztoru.
 

trootylo

New Member
Dołączył
26.10.2007
Posty
6
Wiem......:D mam tę odpowiednią mapę....... co znalazłem w klasztorze. Ale jak przekonać Jorgena. pomóżcie.
 

Phantom Lord

Active Member
Dołączył
9.8.2007
Posty
1351
Jorgen to ten w klasztorze? Tu musisz przekonać Pyrokara, oczywiście jak na średniowieczny kościół - portfelik trza wypróżnić. Ew. możesz wziąć tego najemnika, który stoi przed dworkiem Onara... Sorry, że nie pamiętam imion, dawno nie grałem.
 

trootylo

New Member
Dołączył
26.10.2007
Posty
6
Dzięki chłopaki jestem już na Dworze Irdorath..... narazie pełno orków:D jak bym miał jeszcze pytania to napiszę na forum

Mam następny problem;/ Jak przejść przez rozpadlinę?? Te po Smoku co ma imięna F. To jest pierwszy smok na Dworze Irdorath.
 

Jodełko

Weteran
Weteran
Redakcja
Dołączył
28.9.2004
Posty
2362
Jakbyś wziął Diega na statek ot on by ci powiedział... Musisz łukiem lub kuszą strzelić w 2 przyciski, na 2 wieżach i wysunie się most.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom