Co Was Najbardziej Denerwuje!

Rangiz

Weteran
Weteran
Redakcja
Dołączył
13.11.2007
Posty
4946
Może mnie wyśmiejecie ale ja przeszedlem G3 na 3 sposoby i tylu błedów co u was to nie bylo. Zwierzeta atakowały z normalna szybkoscia, spokojnie można bylo uciec tyle że byly za mocne. Byl tylko jeszcze taki błąd ze mniej wiecej co 20-25 zapisów przy zapisywaniu zacinal sie komputer. To denerwowalo ale cóż. Czego sie nie robi dla tej pięknaj, wspaniałej, cudownej itp.itd. seri gier
 

Hetik

Member
Dołączył
20.12.2007
Posty
153
Pamiętam gdy grałem w jedynkę zamieniłem się w krwiopijcę i poleciałem do starej wieży Xardasa. Okazało się że go tam nie ma i dopiero się pojawił gdy miałem się z nim spotkać w bodajże 3 roździale. To mnie rozwaliło....
 
V

Vergil

Guest
Nienawidzę bugów. TO chore, że jesteś w 4 rozdziale bez zapisu gry i wpadasz w kamień...
I czasem niektórzy atakują cię za nic.
Więc...
Bugi!
 

Pandrodor

Member
Dołączył
12.10.2007
Posty
437
A ja się spotkałem tylko z jednym bugiem w gothicu 1 i nocy kruka.. ale to inna sprawa. W serii gothica najbardziej nienawidzę łażenia. Np. W G2 jak mam iść powiedzmy z Khorinis do zamku w GD, nie zabić nic po drodze i nie mieć mixturki szybkości, to ja już wolę pograć w coś innego... Przynajmniej dobrze, że od 3 rozdziału dostajemy kamienie teleportacyjne prawie w każde miejsce...
Pozdrawiam
 

Patrykus

Member
Dołączył
8.12.2007
Posty
54
BUGI BUGI BUGI i jeszcze raz BUGI! A prócz tego bieganie z 1 końca mapy do drugiego, po jakieś gówno albo po to by ktoś mógł Cię zabić. Np. ostatni szaman(G1) masz za słabą broń, i lataj najpierw po Xardasie, jego wieży i nowym obozie, a potem znów do tej cholernej świątyni!
 

Zomin

Member
Dołączył
20.4.2007
Posty
739
Mnie najbardziej denerwują błędy :angry: , jak wszystkich, ale problemem jest też to, że prawie każdą następną kwestię(oprocz Bezia i przyjaciół) NPC mówią innym głosem :huh: :eek: ... Może nie jest to tak wkurzające jak bugi i brak multi, ale powinni zrobić to jakoś bardziej realistycznie <_< .
PoZdRo! :)
 

Nameless

Szatan na kółkach
Moderator
Dołączył
30.1.2005
Posty
1774
Jeśli chodzi o bugi to wkurza mnie jeden. Polega na tym że po skoku czasem wyrzuca beziego w p... do góry. A to co naprawdę jest wkurzające to przemieszczanie sie po mapie. Szlag mnie trafia. Wtedy kody naprawdę się przydają.. A tak poza tym to wszystko jest ok.
 

meiram

New Member
Dołączył
16.3.2008
Posty
26
Gra się zacina (G2)...to może doprowadzić do frustracji; staje i nic nie można zrobić...jedynie restart komputera... :angry: :( No i denerwujące jest bieganie z jednego krańca mapy na drugi po jakiś drobiazg, teleportacja jest wtedy niezastąpiona, ponieważ po dłuższym graniu zaczyna być to potwornie nużące.
 

Elektric

Member
Dołączył
20.6.2008
Posty
60
Najbardziej denerwują mnie bugi i to, że połowa projektów które niby być miały nie zostały wykonane(to co ma byćw dodatku na przykład). Wkurza nie też to, że III straciła sporo (gdzieś koło 99,99%) klimatu i wiele rzeczy jest nierealnych do zrobienia (Orknarok niewolnik którego trzeba odprowadzićdo świątyni Mora Sul zatrzymuje się na co drugiej górce i co trzecim dołku wiem bo po piątym razie liczyłem...) Poprostu irytuje mnie to, że żadna z części nie została do końca dopracowana!
 

Karpielek

VIP
VIP
Dołączył
7.5.2008
Posty
1208
Jak u wszystkich bugi:(( Wiadomo ze Gothic to stara gra i mieli prawo do niedociągniec. Ale jestem zawiedziony gothic3 ktory ma wiecej bugów niz gothic1/2. Totalne przegiecie:/ Najbardziej zdenerwowało mnie to ze grałem w gothic2 gdziesz z 3 godz. i chcialem zapisac i bład był. Wyszło mi z gry i save przepadły:( Trzeba było grac od nowa/zal.pl Błedy!!!Błedy!!! i jeszcze raz Błedy!!! I zmarnowany czas:p:p:p
 

kondzio1993

Member
Dołączył
13.1.2007
Posty
128
irytuje mnie bieganie po mapie w GI i GII - w III na szczęście teleporty są dostępne od początku, wiec chodzenie nie sprawia mi problemu. Drugi problem to nazwy w GIII - misja nazywa się zabij agresywne dziki to każdy dzik którego mamy zabić nazywa się agresywny - ułatwia to misje, ale na moje psuje troche rozgrywke. Denerwujący bug w GII jak pewnego razu wychodziłem od Hagena i TRZY razy z rzedu wcieło mnie pod tekstury koło studni! Oczywiście poprzedni save był dawno temu i kilka godzin gry w plecy:/
 

wojtek_wawa

New Member
Dołączył
8.7.2008
Posty
21
Denejwują mnie oczywiście błędy dzięki którym gra się trudniej(lub czasami łatwiej :)) i Wrzód - ten po**bany koleś ze Starego Obozu w G1.
 

Najemnik@

Member
Dołączył
16.7.2008
Posty
531
wlasnie ten bug z rozmowa jest naprawde upierdliwy :D
albo mam skasowac jakiegos goscia niby pojedynek on mnie uderza i cala farma sie rzuca na mnie -.-
albo co jest zadanie zbey uniesc miecz roda unosza i sie wiesniaki po rozmowie rzucaja..te bledy w gothicach sa naprawde upierdliwe ;/
 

kobylka

New Member
Dołączył
21.10.2008
Posty
17
Bugi i błędy <wiem że nie jestem oryginalna> No i brak możliwości schowania gry do paska
 

Dzyl

El Principe
Dołączył
14.9.2008
Posty
1961
Mnie wkurzają bugi, choć większośc z nich jest pożyteczna xD.Wkurzają mnie także niektórzy ludzie w gothicu, ci którzy kozacza a tak naprawde są słabi i łatwo ich zabić...
Ktoś powiedzial że wrzód jest wkurzający.Racja wkurza ale czasem jest z niego niezły ubaw :p wyprowadzisz go na terytorium orków i orki sie nim zajmą xD
 

RoMek

Niewolnik systemu
Członek Załogi
Dołączył
7.5.2008
Posty
4785
CYTAT
No i brak możliwości schowania gry do paska

To chyba mnie najbardziej wkurza, jak gra sie zetnie to trzeba CTRL ALT DELETE, a nie można normalnie.
I wkurza mnie jeswzcze to co mówił Najemnik z uniesieniem miecza Roda
 

Maciek92

New Member
Dołączył
23.10.2009
Posty
5
Mnie również potwornie denerwuje łażenie w Gothicach, w końcu zacząłem używać k i F8 (tzn. F8 używam jak mam full hp, żeby nie było, że cheaty), ale w Gothic'u 1 w F8 jest coś zwalone, ten skok do góry idzie w jakąś stronę, nie w tą, w którą się patrzymy. Równie denerwuje mnie celność strzałów z łuku i kuszy, niby trafia ale nic...
 

kkbilon

New Member
Dołączył
24.5.2010
Posty
15
Bugi ,bugi i jeszcze raz bugi.W g2 jest tak że rozmawiasz np z Pyrokarem uczysz się manny do 250 i nagle znika ci te h***** okno dialogowe.
 

ryaan

Member
Dołączył
6.8.2010
Posty
96
Strasznie wpieniają mnie bugi :angry: niekiedy traci się przez nie kilka godzin grania :angry: poza tym, przydałyby się auto savy (np. podczas wchodzenia do jakiejś ważnej miejscówki typu Khorinis, czy farma Onara)
 

jacek999placek

New Member
Dołączył
13.10.2010
Posty
7
Gram w Gothic tylko tydzień ale znalazłem dwie wkurzające rzeczy:
-nie ma autosavów
-podchodzę do kretoszczura z łukiem, jest on o jeden krok ode mnie i się nie rusza, a ja szczelam do niego z łuku a szczała nie trafiła
 
Do góry Bottom