Bieżące Wydarzenia

szczurek

Menda serowa
Weteran
Dołączył
26.10.2004
Posty
4565
Pokazujecie tu takie smutne historie z życia wzięte, ale ja chciałbym jeszcze o tym euro.
Niewątpliwie jeden z większych, jeśli nie największy sukces polski. Na początku nie wierzyłem w to co czytam, dostałem od kumpla esa i mnie zatkało. Wróciłem do domu i przez 3 godziny oglądałem wiadomości. Zachwycałem się każdą nową informacją.
Przecież nie codzień jest sie organizatorem tak wielkiej imprezy.
Życze tylko naszym władzom żeby sprostały zadaniu, a kibicom żeby byli tak dobrzy jak w niemczech.
Piłkarze na pewno pokażą się z lepszej strony niz ostatnio, więc tu sie nie obawaim :)

A jak ktos mieszka w mieście które organizuje zawody i moze mnie za 5 lat przyjąc na kilka nocek pod swój dach to byłbym wdzieczny ^^
 

daria

Szejn
Weteran
Dołączył
3.3.2007
Posty
1525
CYTAT(?wirus @ 24-04-2007, 23:20) [snapback]139482[/snapback]
A w ?redniowieczu, amatora cudzych ?on przybijano za jaja do mostu i k?adziono przy nim nó?. Chcesz sobie bratku ul?y?, to si? odetnij


To jest bardzo dobry pomysl, ale nie na te czasy....Ciekawe, co najczesciej wybierali- wisieli czy se obcinali??
Swirus, skad Ty bierzesz takie info, Ty na serio jest Swirusem :p hehe
Wiesz, co gdyby w naszym cywilizowanym swiecie byla taka kara, to nie byloby gwaltow(a juz napewno mniej), bo taki gosciu zanim by kogos zgwalcil, to by sobie pomyslal o tej karze i by se powiedzial: A co jak mnie zlapia?
I mysle, ze by sie wystraszyl, choc nie kazdy by tak zareagowal, bo gwaltow nie czynia ludzie w pelni sprwani psychicznie np. taki jak ten psychol mysle, ze nie balby sie tej kary, to by go jeszcze podniecalo i powodowlao wzrost adrenaliny..Bo jaki zdrwoy czlowiek splodzi 21 dzieci, w tym jedno z wlasna corka??
 

Godfather

Maruda Di Tutti Capi
Weteran
Dołączył
30.7.2005
Posty
1062
Osobiście uważam że powinno się takich ludzi usuwać ze społeczeństwa możliwie jak najboleśniej, może wtedy by zrozumieli chociaż częśc bólu (fizyczną) jaką sprawili swoim ofiarom. W wypadku tego mężczyzny proponuje rozgniecenie genitaliów na kowadle ciężkim młotem, a potem powieszenie. Nie powinno mieć sie skrupułów dla ludzi którzy sami ich nie posiadają, to co ten facet robił swojej córce jest niewybaczalne i karygodne. Nie do pomyślenia jest to dla mnie tym bardziej że sam, w przyszłości chciałbym mieć córkę, i jestem pewien że nigdy nie było by mnie stać na coś takiego. Takich ludzi zabijałbym bez sądu.

Z wyrazami szacunku. Godfather
 

RobsonAjax

Member
Dołączył
4.2.2005
Posty
761
Moje zdanie o tych (hmmm...) ludziach (?) niewiele się różni od Waszego.
Kara?: bez najmniejszej dyskusji! Jaka??: pasożytowanie z podatków obywateli przez 12 lat! (Cała nadzieja w pozostałych więźniach).
Wspominacie tu o karze śmierci. I co z tego? Od kiedy jesteśmy w Unii Eurogejskiej, nie możemy nawet myśleć o tym rodzju kary, bo jest niezgodna z EuroPejskimi "wartościami" o "godności osoby ludzkiej". W Unii nie zanosi się na zwrot poglądów o 180 stopni, tak więc za trzy lata dołączę do was w utrzymywaniu tego "Pana"...


Pozdrawiam.
 

Lord Bezimienny

Weteran
Weteran
Dołączył
30.1.2005
Posty
1092
Widzę, że macie podobne poglądy do mnie. Recepta jest prosta, za takie przestępstwo kiedyś by typa skatowali, a potem powiesili na pierwszej lepszej suchej gałęzi...i dzisiaj powinni robić podobnie :p . Kary są po to by odstraszać od czynu i karać z popełnienie przestępstwa, a nie po to by reformować! Co do Euro 2012 w Polsce i na Ukrainie to oczywiście się cieszę, że to się odbędzie, ale ubolewam, że da to tylko kolejny sposób do obłowienia się "kochanej władzy", czemu nie mogą zrobić normalnego przetargu?

Aby tematów nie zabrakło to napiszcie co myślicie o "nowej" konstytucji europejskiej, którą być może niedługo Polska przyjmie (oby nie!).
 

Reynevan

de Tréville
Dołączył
30.10.2004
Posty
1999
Lech Kaczyński odznaczył oficera Wehrmachtu

niemożliwe?

CYTAT
"Nasz Dziennik": Żołnierze Podziemnego Państwa Polskiego, uczestnicy Powstania Warszawskiego są zbulwersowani decyzją prezydenta Lecha Kaczyńskiego, który odznaczył pośmiertnie Krzyżem Komandorskim Orderu Odrodzenia Polski oficera Wehrmachtu i członka NSDAP Wilhelma Hosenfelda.
Oburzenia, zwłaszcza uzasadnieniem tej skandalicznej decyzji, nie kryje również nominowana do Pokojowej Nagrody Nobla Irena Sendlerowa, która od śmierci uratowała 2,5 tys. żydowskich dzieci.

Funkcjonariusz niemieckiego kontrwywiadu został uhonorowany za rzekome ratowanie Polaków i Żydów, choć nie ma na to niezbitych dowodów. Wiadomo natomiast, że szybko awansował w strukturach okupacyjnej armii, a izraelski Yad Vashem odmówił przyznania mu tytułu Sprawiedliwy Wśród Narodów Świata. Wilhelm Hosenfeld odnalazł, ukrywającego się w gruzach Warszawy, kompozytora Władysława Szpilmana, dostarczył mu jedzenie i pozwolił uciec - cały tekst w "Naszym Dzienniku".


A to na końcu, o Szpilmanie to było już gdy Niemcy dostawali w tyłek ;P

Fajnie, co?

Za: http://wiadomosci.onet.pl/1622319,11,item.html
 

Gothi

Pain Donkey
Weteran
Dołączył
22.8.2004
Posty
2717
http://wiadomosci.o2.pl/?s=257&t=419044

Byłoby komiczne, gdyby nie było tragiczne... Cóż, fantazja sarmacka.


A tutaj coś co nieco zastanawia:
http://wiadomosci.o2.pl/?s=257&t=418768

Chłopak może był lekkomyślnym durniem, jednak potem zachował się... dorośle? Nie wiem. Ale jakieś takie zachowanie daje do myślenia. Na pewno nie było lekko tak łatwo odrzucić myśl pozbycia się kłopotów przez milczenie. Mimo wszystko... jakoś to świadczy.
 

Lord Bezimienny

Weteran
Weteran
Dołączył
30.1.2005
Posty
1092
CYTAT(Gothi @ 15-10-2007, 20:11) [snapback]155743[/snapback]
http://wiadomosci.o2.pl/?s=257&t=419044

Byłoby komiczne, gdyby nie było tragiczne... Cóż, fantazja sarmacka.

A na mnie nawet tak złego wrażenia nie robi, że jeden zginął, jeśli taka była umowa i obaj się zgadzali to spoko,aleskoroconajmniej jeden był po alkoholu to to zmienia sytuację, bo zamiast honorowej walki dwóch dżentelmenów była to walka pijanych meneli(trochę przejaskrawiam,aleprzestajemieć totensam wymiar cona początku)
CYTAT(Gothi @ 15-10-2007, 20:11) [snapback]155743[/snapback]
A tutaj coś co nieco zastanawia:
http://wiadomosci.o2.pl/?s=257&t=418768

Chłopak może był lekkomyślnym durniem, jednak potem zachował się... dorośle? Nie wiem. Ale jakieś takie zachowanie daje do myślenia. Na pewno nie było lekko tak łatwo odrzucić myśl pozbycia się kłopotów przez milczenie. Mimo wszystko... jakoś to świadczy.


Sam nie wiem czy dobrze zrobił, na pewno nie chciał źle, więc nawet jeśli wyjdzie z tego poważniejsza sprawa to nie można się do niego przyczepiać.
 

RobsonAjax

Member
Dołączył
4.2.2005
Posty
761
Ekhm... kolejna dawka nienawiści, rasizmu, ksenofobii, antysemityzmu, chamstwa, uprzedzeń, nietolerancji itd. ode mnie.
P R Z E P R A S Z A M ! ! !



http://fakty.interia.pl/swiat/news/zamiesz...terdamie,997289

CYTAT
Zamieszki w Amsterdamie
Sobota, 20 października (18:10)

Holenderska policja poinformowała, że w niewielkich zamieszkach w imigranckiej dzielnicy Amsterdamu podpalono w nocy z piątku na sobotę co najmniej dwa samochody. Nie ma doniesień o rannych.

Trwające od kilku dni niepokoje rozpoczęły się po tym, jak w ubiegły weekend policja zastrzeliła mężczyznę marokańskiego pochodzenia, który nożem zranił dwóch policjantów.

22-letni Bilal B. przechodził leczenie psychiatryczne. W przeszłości przesłuchiwano go w związku z kontaktami z grupą islamistów.

Śmierć Bilala B. spowodowała wzrost napięcia w dzielnicy, w której wrzało już z powodu śmierci 16-latniego chłopca, również marokańskiego pochodzenia, śmiertelnie pchniętego nożem przez 14- letniego kolegę. Jak pisze Reuter, zabójstwo to nie zostało popełnione na tle rasowym.

Według policji w sumie w ciągu pięciu dni zamieszek spłonęło pięć aut. Policja zapewnia jednak, że sytuacja została opanowana; na ulicach jest mnóstwo patroli. Według rzecznika policji za kontynuowanie zamieszek odpowiedzialnych jest około 35 młodych ludzi.

W liczącej 16 milionów mieszkańców Holandii żyje około miliona muzułmanów.

Źródło informacji: INTERIA.PL/PAP



Pozdrawiam.
 

szczurek

Menda serowa
Weteran
Dołączył
26.10.2004
Posty
4565
Jeszcze troche to tam wojna domowa wybuchnie. A rząd mówi że wszystko ok tylko poto żeby oczy obserwatorów nie były zwrocone na ten kraj...
 

halek

Member
Dołączył
1.9.2005
Posty
487
Co trzeba wpisać w tej ostatniej rubryce ? W drugiej może być Poland?
 

Dragomir

Adam Konopka
Weteran
Dołączył
25.9.2004
Posty
2527
CYTAT
trzecie to miasto a czwarte to kraj

w drugiej maila. pierwsza imie, trzecia miasto, czwarte kraj (tak mowi yeed... ja sie pomylilem i wpisalem w 3 miasto, a w 4 nie przeczytalem dokladnie jego posta i napisalem jakis belkot)

Aha... i przy okazji...

NIE BIERZĄCE WYDARZENIA TYLKO BIEŻĄCE

ja też oczywiście jako sygnatariusz petycji mam nadzieję że nie pojedzie na wystawę... mam też nadzieję że pójdzie do kicia za znęcanie się nad zwierzętami. jak nie pójdzie, to znaczy że tamten kraj jest bardziej chory od naszego :p
 

szczurek

Menda serowa
Weteran
Dołączył
26.10.2004
Posty
4565
Ehh, idiota jakiś :/ Aż mi się smutno zrobiło.
Mam tylko nadzieje że akcja przyniesie jakiś skutek.

Ps: Poprawiony topic.
 

halek

Member
Dołączył
1.9.2005
Posty
487
CYTAT
w drugiej maila. pierwsza imie, trzecia miasto, czwarte kraj (tak mowi yeed... ja sie pomylilem i wpisalem w 3 miasto, a w 4 nie przeczytalem dokladnie jego posta i napisalem jakis belkot)


Oczywiście z tym Poland miałem na myśli trzecią rubrykę, "Email Adress" jeszcze rozumiem :p Podpisalem i mam nadzieję że ten k*tas nie pojedzie na swoją wspaniałą wystawę.
 

Lares_

Paladyn Wody
Dołączył
29.11.2005
Posty
806
ekhem. Sprawa się wyjaśniła z tym psem. Naprawde, ten Pies uciekł i BYŁ karmiony. Czytałem jakis czas temu na onecie.
Wystawa miała na celu uświadomienie ludzi, że bezdomne psy istnieją. A teraz powiedzcie mi szczerze: Ilu z was pomyślało o bezdomnych psach w tym tygodniu?

Ten człowiek zrobił dla takich psów więcej, niż gromada przyjaciół zwierząt.
 

szczurek

Menda serowa
Weteran
Dołączył
26.10.2004
Posty
4565
Szczerze o bezdomnych psach myśle prawie codziennie... Przejezdzam albo przechodze koło schroniska "Ciapkowo" częściej niz przeciętny obywatel. I zawsze wtedy choc na chwile myśle sobie o tych psiakach które skamlą zza krat... ;/
 

yeed

Trolololo Guy
Weteran
Moderator
Dołączył
10.1.2007
Posty
8223
Prześlij dalej po sieci?Zróbmy kawał Włochom .... Na włoskiej stronie prestiżowej gazety LaGazzetta dello Sport jest ankieta, którego kraju Włosi boją się najbardziej na Euro 2008. Rano Polska miała 0,9 % i była na końcu!Głosujcie na Polskę, niech się Włosi zdziwią http://www.gazzetta.it/appsSondaggi/pages/...etta/d_1504.jsp


wiem wiem powtarzam się...ale zróbmy akcję...może w Tv o tym powiedzą xD
 
E

Electric_Dragon

Guest
Tak stare, nie wiem czy tylko mnie się wydaję że ta ankieta resetowana jest? Już dwa tygodnie temu była mowa o niej na onecie

Jak Yeed mi przed weekendem przesłał link i zagłosowałem, inne proporcje były.
 
Do góry Bottom