Ankieta

Jaki waszym zdaniem farmer jest najlepszy i dlaczego?


  • Total voters
    0

arkozwoli

Member
Dołączył
16.7.2008
Posty
63
moim zdaniem najlepszy jest onar ponieważ zarządza największą farmą, nie da se w kaszę dmuchać i jest stanowczy a po za tym ma fajnie na farmie no i najemnicy oczywiście :)
 

Everon_92

Member
Dołączył
5.4.2008
Posty
172
Ja też uważam że Onar.Jego farma jest największa,jest najbogatszy i zbiera daninę z pobliskich farm.Pozatym odizolował się od miasta,obstawił najemnikami i olewa palladynów ciepłym moczem zamiast oddawać im zbiory.
 

Karpielek

VIP
VIP
Dołączył
7.5.2008
Posty
1208
Najlepszy jest Onar! Doceniam go za to ze jako pierwszy zbuntowal sie przeciw krolowi i wladzy miasta. Przestał placic podatki, całkowicie zerwał stosunki z miastem. Jest bardzo bogaty. Zatrudnił dawnych Najemnikow z Koloni do obrony farmy. Widac ze nie chce na farmie nieproszonych gosci np. Straznikow.
 

Najemnik@

Member
Dołączył
16.7.2008
Posty
531
Ja takze mowie ze najlepszy jest wlasciciel najwiekszego gospodarstwa ziemskiego - Onar. Wynajal on najemnikow do ochrony farmy i od tego czasu zaden ze straznikow nie postawil nogi na jego farmie. Bedac pod ochrona najemnikow wie ze nie grozi mu zaglada z lap pierwszych lepszych orkow...a pod ochrona straznikow to chwila i farma spalona.
 

dominik715

New Member
Dołączył
7.7.2008
Posty
21
Dlaczego nie ma Akila??? :angry: JA jestem za Onarem ma fajno posiadlosc sporo ludzi i ja gram jao jego czlowiek :D
 

RoMek

Niewolnik systemu
Członek Załogi
Dołączył
7.5.2008
Posty
4785
Ja jestem za Onarem. Po pierwsze, to u niego są najemnicy, po drugie, on sie nie da strażnikom i ma dużo swoich
farmerów. Jakby popatrzeć na to z innej strony oddając głos na Sekoba albo Bengara w części oddajemy głos na Onara.
 

Green Day

New Member
Dołączył
30.7.2008
Posty
12
Ja najbardziej lubie Onara. Nie będe pisał dlaczego ponieważ inni to zrobili.
Pozdro :)
 

Argaleb

New Member
Dołączył
17.8.2008
Posty
13
Jak narazie wsyzscy piszą o Onarze. Ale ja postąpie inaczej. Onar to tłusty wieprz który nie wie co to honor! Chroni się za armią najemników zamiast samemu stanąć do walki. Myśli że jest wielki bo odważył się stanąć przeciw miastu. To zwykły idiota który myśli iż pokona całą armię paladynów. Oddam głos na Akila gdyż dzielnie opiera się najemnikom, co prawda z moją niewielką pomocą ale zawsze to coś. Pozdrawiam Argaleb!
 

Toptik

New Member
Dołączył
26.8.2008
Posty
18
Ja wolę bengara poniewasz jest miłym człowiekiem w odrużnieniu do Onara :D Najbardziej z farmerów nie nawidzę
onara boi się strazy króla więc najmuje najemników Argaleb słucha onar moze się kryje z najemnikami ale tak naprawde walczy no i ocywiście to chciwy drań <_<
 

matix24

Member
Dołączył
20.12.2007
Posty
105
Mnie się najbardziej poboda farma Akila. Poprostu mała farma, małe pole i mało do roboty.
 

Kubax230

Member
Dołączył
27.4.2007
Posty
35
A mi najbardziej Lobart :p to On nam pomaga na początku gry. Daje ubranie itp. ^_^ Reszta to wredne snoby. ;] Szczególnie Onar.
 

Konrad18

New Member
Dołączył
15.9.2008
Posty
8
Ja uważam że Bengar bo musi walczyc z potworami które wydostają się z górniczej doliny :D
 

Wysoki93

Active Member
Dołączył
9.12.2006
Posty
666
Ja obstawiłem Lobarta. Jest on pierwszym spotykanym farmerem. Możemy u niego trochę popracować i dostać ubranie. Ma miłą żonę i pracowników.

Onara NIE lubię. Jest opryskliwy i nieprzyjazny. Podskakuje do każdego i myśli, że jest najważniejszy. Gdyby nie najemnicy to padłby na kolanach przed paladynami z Khorinis.
 

Isidro

Szalony Bartek
Weteran
Redakcja
Dołączył
9.3.2009
Posty
6373
Onar.Wynajął najemników aby strzegli jego ziemi przed Strażą Miejską która jest w służbie u Króla...straznicy zabierali wszytsko co miał aby wyżywić paladynów.A pozatym to Onar płaci nam :)
 

tyrwes

Member
Dołączył
4.4.2010
Posty
72
Moim zdaniem najlepszy jest Onar - "mistrz" zarządzania i gospodarki. Zatrudnił najemników by trzymać się z dala od miasta i płacenia podatków. Dzięki temu wszystkie dochody są dla niego i najemników, co powoduje zadowolenie na farmie.
 

Kamil96p

Member
Dołączył
17.10.2010
Posty
109
Ja tam lubię Akila. Widać że miły człowiek z niego no i choć mieszka niedaleko Onara próbuje mu się przeciwstawić . Onar to tylko bogacz który siedzi cały dzień w swoim fotelu i nic nie robi
 

Esmallion

New Member
Dołączył
26.10.2010
Posty
194
A mi najbardziej Lobart, to On nam pomaga na początku gry i jest dla nas miły, reszta to chamy, szczególnie Onar ;x
 

Randal

Banned
Dołączył
11.10.2010
Posty
991
Onar, ponieważ podoba mi się jego tok myślenia. Umie utrzymać burdel w ryzach i sprawuje rządy twardą ręką.
 
Do góry Bottom