Łona

xenex

Member
Dołączył
13.3.2007
Posty
561
Znacie tego pana prawda? Jak nie to wbijcie na taką magiczną stronę jak Wrzuta i wpiszcie Łona. Nie będę opisywał długo , mistrz. Jego piosenki są pełne humoru, nie śpiewa o tym jak jest ciężko i jaką biede klepał.

Najlepsze kawałki to zdecydowanie :

Fruźki wolą optymistów, Kawa, Złota Rybka, Konewka , Ą Ę , Rozmowy z Cutem, My się znamy, Do ciebie aniu, Nie ufajcie jarząbkowi i kilka innych z głowy tak nie pamiętam.
 

Feomathar

Über Boss
Moderator
Redakcja
Dołączył
5.10.2004
Posty
5242
Łona, o taaak. Świetny wykonawca. Znam i słucham od bardzo dawna i ciągle bawią mnie niektóre teksty :)
Jak napisałeś nie opisuje jak to jest źle, czy coś w ten deseń. Można by nawet powiedzieć że część jego piosenek ma bardzo ciekawe przesłanie i można je interpretować na różne sposoby.

Wykonawca bardzo oryginalny i chyba jedyny w swoim rodzaju. Dla osób lubiący niekomercyjny i w ciekawy sposób przekazany hip-hop artysta wręcz obowiązkowy.
 

Lares_

Paladyn Wody
Dołączył
29.11.2005
Posty
806
Znam już spory kawał czasu Łone ;d Nawet lubie czasem posłuchać ;d
Co do przesłania ;) Teksty ma ciekawe, i wogole jego teksty 100x bardziej niż pseudo- inteligenckie Fisza.(Którym zresztą ostanią zasłuchują się 15 letnie Emo i banany.)
Wogole Polski rap którego słucham to: K44, Pkf, Pkhnz, Ostry, Łona, Killaz Group, PIH, Duze Pe i tam kilku jeszcze ;d
 

Falia

Member
Dołączył
1.6.2008
Posty
63
Oczywiscie pana Lone znam bardzo dobrze. Milo sie idzie przez miasto sluchajac niektorych jego kawalkow. Najsmieszniejszy "Jedziemy po ziolo" (czy jakos tak). To az sie chce przeciez za gitare chwycic, wsiasc w autobus i na pielgrzymke popedzic ;)
Bardzo bardzo bardzo fajne teksty w ktorych ciekawe swoje spostrzezenia na swiat zawiera. No milo sie tego pana slucha i tyle, co tu bede sie rozpisywac.
Chociaz, zeby troszke krytyczniej spojrzec na niego to kiedys (nie pamietam gdzie) obilo mi sie o uszy, ze podczas wywiadow bardzo pan ten lubi swoje poglody polityczne zawziecie przedstawiac. I ostro do nich przekonywac, czego efekt jest raczej odwrotny. A jednak nie o to chodzi w muzyce, ze jak piszesz o czyms tekst i tworzysz fajne kawalki, to potem pozwala ci to byc panem wszechswiata i tylko ty i ty racje masz. No nie lubie tego u muzykow, ze w piorka obrastaja i sie im Bog wie co wydaje. Ze wszystkie rozumy zezarli. Nie lubie i juz.
 

Falia

Member
Dołączył
1.6.2008
Posty
63
Na pewno?
:lol:
No to sie popisalam.
Dostalam "Jedziemy po ziolo" razem z Lona, wiec nie wiem.... a ze to.... hmmm..... no oryginalne plyty nie byly to przypisalam autorstwo Lonie.
 

Feomathar

Über Boss
Moderator
Redakcja
Dołączył
5.10.2004
Posty
5242
Sam kiedyś szukałem kto nagrał "Jedziemy po zioło" i znaleźć nie mogłem, jedni twierdzą że to na 100% Łona, inni że AbraDab.
Moim zdaniem to na 99,99% nie jest to AbraDab, wątpię żeby nagrał taki chłam. Z resztą porównując głos z właśnie tej piosenki do tej z Rapowego Ziarna, to nie widzę podobieństwa w ogóle.

Łona też to nie jest, tego tłumaczyć nie trzeba.


Nigdy nie udało mi się znaleźć kto nagrał ten kawałek, ale nawet mnie to strasznie nie interesuje, wiem na pewno że to Łona i AbraDab nie są.
 

Lares_

Paladyn Wody
Dołączył
29.11.2005
Posty
806
Wszędzie widziałem Abradab. Nie wiem jak jest naprawdę.
 

Feomathar

Über Boss
Moderator
Redakcja
Dołączył
5.10.2004
Posty
5242
Tak, bo wszędzie pisze AbraDab, wpisz sobie na rzucie "jedziemy po zioło" wyskakuje, peja, farba, łona, abradab i sporo sporo innych. To chyba jakaś piosenka widmo :D
 

Lares_

Paladyn Wody
Dołączył
29.11.2005
Posty
806
Powiem wam że, koncerty Łony są masakrycznie dobre. ;)
Polecam każdemu :D
 

Feomathar

Über Boss
Moderator
Redakcja
Dołączył
5.10.2004
Posty
5242
A przejechałbym się na taki koncert, gdzie byłeś na nim ?
 

Lares_

Paladyn Wody
Dołączył
29.11.2005
Posty
806
Legionowo. 3 koncerty były :afrokolektyw, Łona&The Pimps, Strachy na Lachy.
 
Do góry Bottom