Zuben

Status
Zamknięty.

Nauczyciel

Martwy Pluszak
Weteran
Dołączył
12.11.2006
Posty
2497
Robilem sobie probe dla Zubena.... wygralem na arenie w Ishtar, zabilem Zarkosa i takie tam... po trzech dniach wrocilem do Ishtar... Pogadalem z tym gosciem na ''U'' Ten mi powiedzial ze wykonalem probe i kazal mi isc do Zubena.... A wiec poszedlem.... I co? Nie ma go! Chodze po jego palacu.... Szukam tego drania.... Nie ma go! Gdzie on jest?! I sie tak dziwie... Czy napewno Zuben mial dwa lwy? Dobra wychodze....z palacu... Ide do kowala, gdyz chce mu wreczyc sztabki magicznej rudy...A tu co? NIE MA GO! Do diabla!

Wiec pytam sie was.... GDZIE JEST ZUBEN I CZY TO NIE JEST PRZYPADKIEM BUG?! I CO SIE STALO ZE SVENEM KOWALEM?!




Niech Bog blogoslawi tych ktorzy mi pomoga......
 

Dark Shadows

Active Member
Dołączył
21.10.2005
Posty
1349
Prześpij się kilka dni i sprawdzaj o różnych porach dnia. W końcu powinieneś na nich trafić. Czasami sobie gdzieś chodzą. :D To powinno pomóc.

Poza tym to już było nie raz na forum.

Pozdrawiam.

Ps: To samo dotyczy kowala.
 

Nauczyciel

Martwy Pluszak
Weteran
Dołączył
12.11.2006
Posty
2497
Sora...stary... Ale ten niezwykle pomyslowy sposob nie zadzialal... A wiec czekam na inne pomocne porady... Mam zamiar wygrac ta g*wniana gre po stronie beliara...a bez Zuben raczej nic z tego nie bedzie.....POMOCY!
 

Dark Shadows

Active Member
Dołączył
21.10.2005
Posty
1349
Skoro tak to sam wymyśl "niezwykle pomysłowy sposób". <_<

Aktywuj konsole i wpisz w niej "spawn Zuben".
 

Nauczyciel

Martwy Pluszak
Weteran
Dołączył
12.11.2006
Posty
2497
Wiem Wiem.... Jestem beznadziejny :lol: :lol: , ale mam jeszcze jeden proble...z kodami :lol: Mianowicie.... Aby aktywowac konsole nalezy w ge3.ini zmienic w takiej jednej linijce ''false'' na ''true''... i tu jest problem.... jak zmieniam te z*srana linijke to oczywiscie musze zapisac... ale tego nie da sie nadpisac, gdyz jest chronione prawami :lol: jakie to beznadziejne :lol: Help! :lol:
 

Ysiu

New Member
Dołączył
26.1.2007
Posty
5
PPM na plik->wlasciwosci->tylko do odczytu odznaczyc
 

Nauczyciel

Martwy Pluszak
Weteran
Dołączył
12.11.2006
Posty
2497
QUOTE(Ysiu @ 11-02-2007, 19:39) [snapback]134889[/snapback]

PPM na plik->wlasciwosci->tylko do odczytu odznaczyc



Niemozliwe... gdy to probuje zrobic...znow sie pojawia, ze jest chronione prawami....i bla bla....nie mozna zmienic :lol:

Co tu jest grane? :lol:
 

doctor

Wariat
Weteran
Dołączył
4.3.2005
Posty
2138
Moze poszukaj odpowiedzi gdzie indziej...

albo wiesz co... zacznij grac od nowa NAPEWNO pomoze :D :p

Temat zamykam problem nie do rozwiazania :p
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom