Zmarł Jeden Z Twórców...

Status
Zamknięty.

Movens

New Member
Dołączył
10.12.2005
Posty
12
Nie wiedziałem, gdzie to napisać, więc zamieściłem to tutaj. (Mam nadzieję, że warna nie dostane...). Jak się przez zupełny przypadek dowiedziałem, 6 stycznia, na ciężką chorobę, zmarł jeden z współtwórców Gothic II i III, niejaki Sascha Pieroth. Przyczyną zgonu, była najprawdobodobniej ciężka choroba, jaką ostatnimi czasy, przechodził ten człowiek. Urodził się 7.6.1974 roku, miał dopiero 31 lat. "Mini-Nagrobek" tego człowieka, można zobaczyć, na oficjalnej stronie Gothica III, w prawym górnym rogu. Jakże smutnie zaczął się dla niego i jego rodziny ten rok i dla nas, wszystkich fanów Gothica...
 

szczurek

Menda serowa
Weteran
Dołączył
26.10.2004
Posty
4565
Każda śmierć to smutna rzecz. A ten człowiek w pewnym sensie jako twórca naszej ulubionej gry był nam bliski.
No cuż, pozostaje nam tylko współczuć jego znajomym, żeby się nie załamywali i robili dalej to, co do nich należy.
Bo przecierz śmiarć czeka każdego z nas...
 

Khalid

Member
Dołączył
13.9.2004
Posty
453
Jest to smutna wiadomość nie tylko dla fanw Gothic'a, ale przedewszystkim dla rodziny którą opuścił. Ludzie nie powinni umierać w tak młodym wieku.
Przed śmiercią nie da się uciec i jest nieunikniona, natomiast dlaczego ludzie umierają tak młodo !!
sad.gif
 

Dark Shadows

Active Member
Dołączył
21.10.2005
Posty
1349
Naprawdę szkoda człowieka, który tak wiele zrobił dla fanów gry. Jednak największa tragedia jest dla jego rodzinny, dla znajomych i kolegów ze studia.
Przynajmniej zrobił coś za życia, z czego był dumny.

Dziękujemy za jego pomoc i za Gothica.

Śp. Sascha Pieroth. Niech go zapamiętają fani.
 

ozi

Athlete
Weteran
Dołączył
29.8.2004
Posty
1047
I ja się wypowiem. Przyznam, że szczerze mówiąc nigdy się nie interesowałem kto wchodzi w skład twórców gry (Gothic). Chodziło mi jedynie o grę. Lecz kiedy dowiadziałem się, że osoba, która mogła mi zapewnić tą radość, przyjemność z gry już nigdy tego nie zrobi czuję się... Źle. Nie mam pojęcia, jak wielki wkład w tworzenie gry włożył ten człowiek, ale jestem mu wdzięczny. Oby i bez niego ta gra było równie (conajmniej) dobra. Zapewne jest to wielki wstrząs dla fanów, ekipy Gothic'a jak i rodzin twórców, którzy go znali. To najgorsze co może drugiego człowieka spotkać.
Love & Peace
 

doctor

Wariat
Weteran
Dołączył
4.3.2005
Posty
2138
nie jestem pewnien ale wyszpralem .. i znalazlem zdjecie owego pana...

sascha_article.gif

zdaje sie ze tworzyl tereny dla g3
byl pokazany chyba w jakims filmie o gothicu...
 

Yezo

Active Member
Dołączył
19.10.2004
Posty
1604
uuu szkoda, fakt nie znałem człowieka, nawet nie wiedziałem że takowy istnieje i teoretycznie powinno mi to byc obojetne, bo co dziennie umiera wielu ludzi, no ale on tworzył Gothica, tworzył historie, tworzył grę, która na długo zapadła w naszej pamięci...
Wyrazy kondolencji dla rodziny i znajomych tego pana
 

cichy

Member
Dołączył
15.5.2005
Posty
749
Rzeczywiście wiadomość dość smutna. Zmarł człowiek, który miał udział przy tworzeniu serii Gothic. Składam najszczersze kondolencje dla rodziny jak i ekipy twórców gothica...
sad.gif
sad.gif
sad.gif
 
G

Gray_Fox

Guest
To wielki cios. Pomimo iż go nieznałem, to napewno włożył całe serce w Gothic'a. Cóz, bedzie go szkoda, oby Gothic sie nie popsuł. Mogę powiedzieć tylko jedno : Pokój jego duszy"

Pozdrawiam.
 

ketrish

Member
Dołączył
18.7.2005
Posty
64
Szkoda czlowieka, szczegolnie ze wspołtworzyl (jak dla mnie) jeden z najwsapniajszych swiatow gier rpg. Miejmy nadzieje, ze bedzie spoczywal w pokoju.

ps. doctor - faktycznie to byl jeden z projektantow terenow w gothicu
 

Baton

Weteran
Weteran
Dołączył
11.12.2003
Posty
742
Nic tylko współczuć jego rodzienie i bliskim... o ile dobrze wiem to była jedna z ważniejszych posatći które robiły Gothica (twarz jakaś tak bardziej znana mi sie wydaje) Miał pecha... nic dodać nic ując... Niech spoczywa w spokoju!
 

Bor@

Member
Dołączył
19.1.2005
Posty
274
twarz znana bo to wlasnie na nim byla chyba tworzona postac beziego. na wrold of gothic czytalem o tym ze na jednym z nich tworzono bezimiennego ale nie zakladam ze to wlasnie on. ludzie. czuje sie jakby mi kto z rodziny umarl.
pokoj jego duszy.

---------------------
nie. beziego tworzono na podstawie jednego z teamu. niejaki Mike Hoge.
---------------------
nie znalazlem na oficjalniej stronie zadnych informacji o smierci Saschy. Podajcie adres. a moze to tylko glupie plotki?
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom