Wielki Problem :|

Status
Zamknięty.

Kaczorex666

New Member
Dołączył
11.11.2006
Posty
2
Witam gram w gothica 3 od nie dawna wkurza mnie jeden problem otuz podczas schylania miga mi Ekran na (Bialy) i wraca do gry i znow bialy


AMD 3 GHZ Radeon 9200 512 RAM rodzielczosc na Low 1024...
 

Xombium

Member
Dołączył
9.8.2005
Posty
72
Tez mam takie miganie. A wlasciwie mialem, przeinstaluj i powinno przejsc, mi przeszlo. Znajdz tez najnowsze sterowniki do karty i powinno byc lux.
 

Kan

Member
Dołączył
5.1.2005
Posty
786
Reinstalka raczej nic nie pomaga. Ja przeinstalowałem nawet cały system, zdefragmentowałem dysk, zainstalowałem nowe stery. pogrzebałem w ini, rzecz jasna grę także przeinstalowałem i … nic. Wydaję mi się że gra po prostu nie trawi zbytnio niektórych kart. Chyba pozostaje nam czekać na kolejny path.
 

Xyz Zyz

New Member
Dołączył
9.11.2006
Posty
5
Heh, miałem to samo.
Ten problem był juz wytłumaczony na forum.
Wejdźcie w (coś takiego :p): ustawienia --> szczegółowośc --> własne: ostatni pasek ustawcie na "efekt overglow".
Mi to pomogło.
 

Xombium

Member
Dołączył
9.8.2005
Posty
72
Boze tak mialem na poczatku -.-. I jakos tez bylo, reinstala zrobilem i bylo lux, watpie zeby to bylo od niektorych kart, bo mam 6600GT i jakos nikt nie pisal ze jakos specjalnie cos sie tnie akurat na tej karcie.
 

Mariuszek7701

New Member
Dołączył
11.11.2006
Posty
2
Zmieńcie następujące ustawienia:

opcje/ szczegółowość/własna/postprocesing/ i..........

zmieńcie na efekt overglow lub głębia pola

na pewno zadziała!!!
 

Xombium

Member
Dołączył
9.8.2005
Posty
72
Chyba juz pisalem ze to nic mi nie dalo? Zrobilem reinstala i przeszlo...
 

Kan

Member
Dołączył
5.1.2005
Posty
786
Mariuszek7701 i Xyz Zyz, Wygląda na to że to naprawdę działa. Gra nie straciła widocznie na płynności i przy okazji wygląda nieco lepiej. No i co najważniejsze pozbyłem się tego przeklętego migoczącego ekranu. Dzięki wam obu. :)
 

superme

New Member
Dołączył
15.11.2006
Posty
18
ja tez mam GF FX6600 i przeszlo mi po wlaczeniu overglowa albo glebi pola
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom