Wiedźmin- Problem.

  • Thread starter Vergil
  • Rozpoczęty
Status
Zamknięty.
V

Vergil

Guest
Jestem już pod koniec aktu IV. Idę do rybaka, który "mówi" nam, że Pani Jeziora chce się ze mną spotkać. Więc idę na łódkę i płynę na Wyspę Rybitw, a Pani Jeziora nie ma. Sprawdałem o każdej porze. A inne zadania mam wykonane. Wiecie może, czyPani Jeziora jest w inym miejscu, lub czego jej tam nie ma?
z gory dzieki
 

daria

Szejn
Weteran
Dołączył
3.3.2007
Posty
1525
CYTAT
Pani Jeziora jest na wyspie całą dobę. A wykonałeś już zadania z południcami i Dagonem? Bo wtedy Pani jest w akolicie (tam gdzie walczyłeś z Dagonem)

CYTAT
pani jeziora jest tam zawsze tylko jak się zrobi zadania dla niej to potem idzie do kaplicy dagona i daje ci aeorodinght

CYTAT
ok, znalazlem ja w tej swiatyni. Wielkie dzieki



Może to Ci pomoże xD Znalazłam w Google ;)
 

Rangiz

Weteran
Weteran
Redakcja
Dołączył
13.11.2007
Posty
4946
Ja spotkałem się z Panią Jeziora po pokonaniu Dagona (tak chyba się zwie ten kolo w świątyni na Wyspie Rybitw), gdy wracałem do łódki. Stała niedaleko od niej. Więc myślę, że i ty powinieneś tak zrobić.
 
V

Vergil

Guest
Ja robiłem to dla Juliana z Dagonem, zabiłem go, poszedłem do Juka i dosałem XP i kasę, a po drodze Pani Jeziora nie było. To może ona jest kołoŚwiątyni Dagona? Bo to jest tak:
1. Idę do Juliana.
2. Idę do Świątyni Dagona i abijam Akolitę.
3. Zabijam wszystkie vodyanoi (Dagon ginie)
4. Biorę ŚluzDagona
5. Wracam do Juliana
6. Robięp pozostałe questy
7. Idędo Juliana, kóry mowi nam ze rbak chce nam coś przekazać
8. Idę do rybaka, a później na Wyspę Rybitw, a Pani Jeziora nie ma przy tej rzece, przy której jest zawsze.
 

Rangiz

Weteran
Weteran
Redakcja
Dołączył
13.11.2007
Posty
4946
Niby nie dawno grałem ale coś już słabo pamiętam co i jak było.
Rozumiem, że nie spotkałeś jej ani razu w grze? Bo świta mi w głowie, że po pokonaniu Dagona, ona pojawiała się przy świątyni i nawiązywała z tobą Dialog po czym dawała ci jakiś miecz i nie tylko to...xD. Czy tak nie było?
 

daria

Szejn
Weteran
Dołączył
3.3.2007
Posty
1525
Vergil pisałam w moim poście, że jest w świątyni Dagona lub niedaleko niej...

CYTAT
Pani Jeziora jest na wyspie całą dobę. A wykonałeś już zadania z południcami i Dagonem? Bo wtedy Pani jest w akolicie (tam gdzie walczyłeś z Dagonem)


CYTAT
pani jeziora jest tam zawsze tylko jak się zrobi zadania dla niej to potem idzie do kaplicy dagona i daje ci aeorodinght


Idź do świątyni Dagona i ona będzie albo w pobliżu albo w niej - na 100%.
 

serj

New Member
Dołączył
9.8.2008
Posty
6
Zdecydowales sie pomoc Julianowi, wiec Pani Jeziora nie spotkasz, proste
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom