Save Mi Poszly :(

  • Thread starter Mateusz_Ryba
  • Rozpoczęty
Status
Zamknięty.
M

Mateusz_Ryba

Guest
Witam wszystich, mam duzy problem. Grałem ... grałem i ciach! w całej wsi zabrakło prądu, po jakims czasie włączam gre.... i save nie działają . a na dodatek wszystkie ustawienia (sterowanie, rozdzielczosc) stały sie domyslne! Bardzo proszę o radę czy jest jakiś sposób na odzyskanie save'a ????? Dziękuje z gory
 

Wismerin120

Zastępca Przywódcy Leśników
Dołączył
15.7.2005
Posty
327
Tak mi tez sie to dzialo, po braku pradu wszystkie sejwy mi sie skasowaly i ustawienia mi sie skasowaly. ja nie moglem nic zrobic procz przechodzic od poczatku. A jak ci nie dzialaja ze wyskakuje jakis blad czy sie calkiem skasowaly??
 

Magellan13

Member
Dołączył
18.7.2005
Posty
36
Moglbys sprubowac przechodzic Gothica od nowa. Mi tez po utracie pradu wszystko skasowalo. Mozesz sciagnac z neta sejwy, ale nie gwarantuje to zdobycia pownownie rzeczy ktore uprzednio miales.
 

pempuszek zabojca

New Member
Dołączył
1.8.2005
Posty
4
ja tez tak mialem i wszystki save mi skasowalo wiec przechodzilem od poczatku a teraz jestem przygotowany na wszystko i zrobilem sobie kopie w innym pliku
 

Inferno3031

Debile
Dołączył
20.7.2005
Posty
68
mialem kiedys podobny problem....nie wiem dlaczego...wlasciwie restart komputera nie powinien miec wpływu na dane zawarte na dysku (w tym przypadku save)...no nic nie poradzisz....save został uszkodony....a ja powtarzam po raz drugi ROBCIE PODCZAS GRY KILKA SAVE'ow NA JEDA POSTAC....ja mam zawsze 3 na jedna postac....i to w zupelnosci wystarcza aby zapobiec zlosciwosci rzeczy martwych...
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom